Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mandaryna_23

Fitness w Lublinie

Polecane posty

Gość Mandaryna_23

Gdzie w Lublinie mogę zapisać się na dobre zajęcia fitness?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galadriela~
Chodzę do Paco i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaa_90
Zapisalam sie do hotelu agit na pole dance, ale z tego co wiem, to maja tez bardzo dobrze prowadzone zajecia fitness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek_35
Od kwietnia mają bardzo fajną ofertę sportową właśnie w agicie. Szczególnie dla rodzin, bo jest też fajna propozycja dla dzieci. Chyba zapiszę się na samoobronę, a mojego Kubę wyślę na zajęcia z robotyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, jest tego trochę - Cube Club, duzo zajec i OK ja chodze do Formagym na Raclawickich, może nie jest super wypasionym klubem (jest tam tez siłowani , sporty walki itd, wiec dużoo chłopa, ja akurat tego nie lubię ale...) są dobre zajęcia, dobre instruktorki. Chodziłam na wiele aerobików w Lublinie... osiedlowych i większych klubów... ale szczerze tu mi sie najlepeij cwiczy, nigdy nikt nie przykładał sie do ćwiczeń jak tu, nigdzi eni epoczułam sie tak dobrze zmaltretowana, wyćwiczona, wyskakana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sallly~
Chodziłam do kilku klubów w Lublinie, nie chce pisać negatywnych komentarzy, dlatego powiem, gdzie mi się podobało najbardziej. Chodziłam do miasta kobiet, ale za daleko, jak dla mnie, później do paco na siłownię, a teraz do agitu i podoba mi się póki co bardzo, ceny jak dla mnie spoko i poziom zajęć też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka_89
Byłam w leclercu i spoko, ale dla mnie trochę za drogo. Wybrałam zajęcia w hotelu agit, bo dodatkowo ma się gratis siłownię otwartą 24 h na dobę. Dla mnie to jest super, bo mogę przyjść po pracy, a pracuję zawsze do późna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciooowa
Trz chciałabym zacząć chodzic ale zadna kolezanka nie chce a samej sie nie mogę zebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostuecka
kto idzie ze mba jutro na zumbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciooowa możesz iść sama :) na początku możesz czuć się dziwnie (ja tak miałam, wydawało mi się, że wszyscy na mnie patrzą), ale po jakims czasie przyzwyczaiłam się. Teraz nawet wole sama chodzić na siłkę do Agitu. Bardziej skupiam się na ćwiczeniach niż na plotkach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska_90
Też chodzę sama. Faktycznie na początku trochę dziwnie się czułam, ale bardzo szybko dostrzegłam plusy :) można się bardziej skupić na ćwiczeniach. Owszem koleżanka nie przeszkadzałaby mi, ale nie mam problemów z tym, aby sama iść do Agitu, bo tam poza tym miła atmosfera jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da radę iść samej :) ja chodzę sama na pole dance do agitu, bo moje koleżanki boją się spróbować ... choć cały czas namawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier, co za reklama wali z tych wpisów... Groupon nie zapełnił sali, trzeba innych środków użyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za złośliwość, zabrzmiało to jak wpis od konkurencji, żenada... ale tak jest, jak ktoś wypowiada się anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym była konkurencją, to bym napisała raczej "a ja wolę XYZ, tam jest lepiej". Po prostu irytuje mnie taka nachalna reklama. Uważam, że za reklamę trzeba płacić. A takie tematy niby normalna rozmowa użytkowników, w dodatku takie sztuczne, są nieuczciwe. Jak wyglądałoby forum, gdyby każda firma sobie takie tematy chciała pozakładać? Nie dość, że cała strona jest obklejona dookoła reklamami, to jeszcze ktoś usilnie próbuje wepchnąć się - w dodatku na tak zwany "krzywy ryj", bo za darmo - w treść forum. I wybacz, że na forum, gdzie niestety siedzi pełno nieogarniętych ludzi (oprócz tych normalnych), nie podpisuję się imieniem i nazwiskiem. A założenie profilu Krysia78, Zenek 81 czy Kwiatuszek15 nie sprawi, że przestanę być anonimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Sportsparku na Boh.Monte Cassino, dlatego, bo mam blisko, a trenerzy są profesjonalni. Do reklamowanego Agitu mam trochę dalej - hi hi, a zależy mi na tym żeby chodzić na zajęcia na piechotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teee planer nie spamuj, bo odświeżasz stare "kotlety" . chcesz tworzyć marketing szeptany, ale coś ci nie idzie, bo wszedzie wrzucasz swoje glupawe posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkaGZ
polecam Akademos Centrum Sportu i zajęcia mentalne z Agatą Litwińską,. Są meeeega!!! a teraz będzie nowa sala otwarta wiec w końcu będzie więcej miejsca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do Studia Figura na wrońskiej na bieżnię podciśnieniową, i były mega efekty! Ale mają tam tez inne urządzenia, najlepiej się umówić i pozwolić sobie dobrać trening, dziewczyny znają się na rzeczy :) I przede wszystkim nie ma facetów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×