Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inhalator do czego

Polecane posty

Gość gość

kupilam dziecku inhalator bo mial zapalenie pluc i lekarz powiedzial ze lepiej miec taki sprzecik w domku, pytanie moje brzmi do czego jeszcze moge go stosowac, czy np. jak dziecko dostanie katar, ale sie przeziebi to moge go uzyc z sola? pytam bi nie chce przedobrzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, można go używać przy zwykłym katarze ;) Inhalacji z soli nie przedawkujesz ;) i rzeczywiście dobrze jest mieć inhalator. U mnie kazdy choruj***ardzo rzadko (starsza córka 2 razy była na antybiotyku w ciągu 8 lat, młodsza jeszcze nie chorowała) a jednak cieszę się, że w razie "w" mam w domu taki sprzecik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie ostatnio zatoki bolaly i inhalatorem wyleczyłam. W każdym domu powinno takie cudo być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maly mial podrażnioną krtań i po to kupilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak zrobic taka inhalacje z soli ile jej wlac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na katar inhalacja z soli jak najbardziej tak. Ja córce teraz wlewam 2ml soli i jazda. Tyle wysiedzi. I tak 2 razy dziennie, albo i 3 razy. Syn często choruje na oskrzela i strasznie się cieszę, że zakupiliśmy inhalator, bo inaczej to byłaby porażka. Wiecie, że jedna inhalacja w szpitalu/przychodni kosztuje 20zł? Makabra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inhalator to niezbędnik każdej mamy. My kupiliśmy synowi jak miał rok i zachorował pierwszy raz i od tego czasu w sezonie jesień- zima leży na szafce, bo to katar, to kaszel. Na katar używaj soli fizjologicznej, ewentualnie z kropli do inhalacji.Przeważnie wszelkie specyfiki do inhalacji są receptę,ale soli fizj. nie możesz przedawkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki dziewczyny, teraz widze ze to byl dobry zakup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaa77
Dokładnie, inhalator zawsze się przyda. Szczególnie w przypadku kataru zaleca się częste zakraplanie soli fizjologicznej lub preparatów wody morskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby jest super, cichy, wydajny, wygodny. Jak na tak małe wymiary to jest wyjątkowo wszechstronny – i dla niemowlaka i dla dorosłego, w zestawie są wszystkie potrzebne elementy (maseczki, smoczek), nie trzeba nic jeszcze dokupować żeby można było zacząć inhalację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ_12

A ja polecam Novama Familino Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Ja z polecenia rodzeństwa kupowałam również model Baby i jestem bardzo zadowolona, delikatnie podaje lek, dziecko się nie boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×