Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martyna357

Normalna miesiaczka?

Polecane posty

Dostalam miesiaczke 2 dni wczesniej przed moja mormalna data miesiaczkowania. Przed tym boaly mnie piersi byly twatde dokladnie 1.5 tygodnia przed miesiaczka. A moja miesiaczka jest troche dziwna nie mam moczu krwia tylko takie plamki lecz podpaska jest rowniesz taka dziwna jest okres ale mniejszy nie taki obfity. Pierwszy dzien polaly mnie jajniki i mialam takie klucie w brzuchu na drugi dzien mialam tylko lekki bol brzucha czasami. Czy to normalna miesiaczka? Dodam ze objawy mialam normalne jak na miesiaczke dzien przed miesiaczka bylam taka inna mialam problemy z koncentracja, bolaly mnie plecy na dole tak ze nie moglam normalnie stac + kilka dni przed mialam traszna ochote na czekolade , tradzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w cyklu kobiety niema czegoś takiego jak ZAWSZE , to że do tej pory miałaś inne miesiączki inaczej przebiegały to nie znaczy że i ta będzie identyczna, jeśli masz obawy że jesteś w ciąży poprostu zrób test (czasami objawy na okres są takie same we wczesnej ciąży , a delikatniejsze krwawienie może towarzyszyć implatacji zarodka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wczoraj dostalam miesiaczke nawed 2 dni wczesniej niz powinnam miec, bolal mnie brzuch i lecialo mialam na podpasce wiecej nic plamienie czulam ze lecialo a dzisiaj juz mniej jest czerwone ale mniej i sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×