Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martyna357

Mozliwe ze to ciaza?

Polecane posty

Uprawialam sex z chlopakiem lecz we mnie nie skonczyl bo wie ze jestem panikara wiec nawed widzialam ze nie. Tydzien po tym zaczely mnie bolec piersi i 1.5 tygodnia pozniej dostalam miesiaczke nawed 2 dni przed data ktora mialam dostac ja. Lecz duzo czytalam ze nawed jesli ma sie miesiaczke mozna byc w ciazy, przez pierwszy dzien krwawienie bylo bardzo intensywne bardzo zle sie czulam i lecialo ze mnie duzo krwi lecz na drugi dzien juz jest takie krwawienie umiarkowane jest krew ale nie tak duzo martwie sie . A dokladnie pomiedzy miesiaczka a dniem w ktorym wspolzylam bylo 2.5 tygodnia odstepu i to nie byl dzien plotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szansa na ciążę mała skoro okres był intensywny, radzę nie czytać zbyt dużo w internecie bo tutaj proporcje się odwracają, tutaj 80% kobiet ma okres w czasie ciąży a tylko 20% powie, że go nie miało...w rzeczywistości jest inaczej. Zabezpieczajcie się, zaoszczędzisz sobie stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed rypaniem pizzę trzeba zabezpieczać.Teraz tylko należy się cieszyć z potomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, ale mimo wszystko tak może być..nie wszystkie miesiączki w są tak samo intensywne przez cały czas, mogła się zdarzyć nawet jedna taka słabsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bym sie nie martwila bo mialam wmawiane ze jest okres nie ma sie czym martwic, strasznie sie stresowalam jak zaczelam czytac ze sa opcje ze nawed sa osoby ktore mialy okres przez pierwsze kilka miesiecy. Bardziej sie stresowalam ze nie bd miala okresu a tu niespodzianka dostalam 2 dni przed planowana data mialam objawy przed okresowe tradzik, ochota na slodycze, bol krzyza na dole, mdlosci ( co pierwszy raz mi sie zdazyly mysle ze to przez stres kilka dni przed miesiaczka dostalam ), bolace piersi ktore mnie juz nie bola. Teraz martwienie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No lepiej zebys w ciazy nie byla jak szkola nie jest skonczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy dzien lecialo duzo, drugi byl slabszy lecz dzien 3 tez lecialo srednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×