Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca po informatyce

Polecane posty

Gość gość

Cześć wszystkim! Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej, szukam pracy w zawodzie programisty Java/J2EE, ewentualnie C/C++ choć tu nie jestem już taki dobry. Czy ktoś z Was zna jakieś dobre firmy w moim mieście, do których warto aplikować? Szukam pracy już od dwóch miesięcy, ale stawki na jakie trafiam nie wyżywiłyby średniej wielkości kota, co dopiero mowa o normalnej wielkości człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj sobie na Gumtree czy Tablica.pl Jest tam sporo ogłoszeń, o programistach też coś było. Ale nie nastawiaj się na nie wiadomo co. Studia informatyczne można zrobić w praktycznie każdym większym mieście, więc rynek jest przesycony takimi absolwentami. Ale staraj się, to może znajdziesz coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"stawki na jakie trafiam nie wyżywiłyby średniej wielkości kota, co dopiero mowa o normalnej wielkości człowieku". x Teraz to 1680 zł bruttolub zlecenie za jeszcze mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj może na Golden Line... Niestety, sytuacja nie jest kolorowa dla nikogo na rynku pracy. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mało. Słyszałem, że programmerzy nieźle zarabiają. Nawet 5000 na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batida
Z pracą w IT ostatnio jest trochę ciężej, ale dalej jest firm, do których warto złożyć papiery. Spróbuj może wysłać CV do SMT Software, widzę, że bardzo mocno się rozwijają i cały czas kogoś ostatnio szukają. Płacą wedle mojej wiedzy całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora to widać p**deczka jesteś ... IBM, Credit Suisse, HP cały czas prowadzą nabory różnego rodzaju informatyków. Do tego zatrzęsienie firm typowo informatycznych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale badziew
Jeśli jesteś naprawdę dobry w tym co robisz, to pracę znajdziesz bez problemu. Na pracuj.pl jest od zatrzęsienia ofert dla programistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"stawki na jakie trafiam nie wyżywiłyby średniej wielkości kota" - no tak, bo przecież jaśnie pan informatyk tuż po studiach nie wstanie z łóżka za mniej niż 5k na rękę, mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×