Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martyna357

Mniej obfita miesiaczka

Polecane posty

W tym miesiacu dostalam bol piersi 1.5 tygodnia przed miesiaczka. Miesiaczke dostalam 2 dni przed normalna data dodam ze nie mam regularnych miesiaczek szczegolnosci ze w zeszlym miesiacu dostalam tez w czesniej nawed 5 dni wczesniej mialam tez bol piersi lecz nigdy nie mialam pod rzad takich boli. Moja miesiaczka wyglada tak lecialo ze mnie pierwszego dnia byla ciemna krew lecz w moczu mialam killa kropel tej krwi na drugi moja krew juz soe zrobila lekko jasniejsza i zrobilo jej sie mniej a w moczu w tedy wgl. Dodam ze bardzo duzy stres mialam w tym miesiacu i nawed zdazalo mi sie nie jesc przed killa dni, czy moze byc taka miesiaczka objawem ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puknij sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiączka nie jest objawem ciąży. W ciąży się zdarzają plamienia, a nie miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są takie opcje: 1. zaburzenia hormonalne w cyklu, 2. to nie okres a krwawienie w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwie sie ze to moze byc ciaza to nie wyglada na plamienie bo bym miala tylko troche na podpasce, szczegolnie jak w pierwszym dniu mialam taki obfity a nastepnie mi sie przystopowal troche na krwawienie obfite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro uwazasz że to może być ciąża to zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy to nawed mozliwe jesli zeby miec miesiaczke po 2.5 tygodniowym odstepie po wspolzyciu, bolaly mnie piersi teraz wgl mnke nie bola i nie sa twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to nie okres a implantacja. Zróbże ten test to się dowiesz a tak to tylko się nakręcasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz 3 dzien go mam i leci dosc dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to o co ci chodzi? Zdecyduj się w końcu -albo to okres albo nie i wtedy robisz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nie można rozróżnić czasem i dlatego pojawiają się kobiety twierdzące że miały okres a były w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko troche dziwne ze 2.5 tygodnia po wspolzyciu jak mam okres to nie powinnam byc w ciazy przynajmniej tak mnie wychowano lecz ostatnio tyle sie naczytalam bylam w stresie ze to mozliwe juz 3 dnien i podpaska czerwona pierwszy byl bardzo intensywny pozniek na drugi dzien zaczol mi malec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie zrobisz testu i się nie uspokoisz skoro tak cię to męczy i nie wierzysz że to okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ze nie wieze tylko sie pytam czy moze byc taki okres bo ostatnio dosc dlugo takiego nie mialam przez rok albo i wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okres też może się zmienić i bez ciąży. Ja miałam raz taki ni to okres ni to plamienie a w ciązy nie byłam. Ot zawirowanie organizmu. Ale nie stanowiło to dla mnie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od nie dawna wspolzyje i chlopak wie ze jestem panikara, wiec dlatego sie pytam. Szczegolnosci w tym miesiacu mnie bolaly piersi w wzeszlym przed okresem a dawno nie mialam takiej sytuacji z piersiami. On wie ze nie chce miec dzieci wiec wyciagnol przed jego dosciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj leci mi bardzo duzo jak w pierwszy dzien miesiaczki. Wczoraj mialam tylko malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno czego ty jeszcze chcesz? Testu nie zrobisz bo...?? Ale analizujesz zacięcie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×