Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość start w dorosłość

start w dorosłość

Polecane posty

Gość start w dorosłość

Cześć ! Pisze tutaj, bo nie wiem juz gdzie szukac pomocy. W domu nie mam takiej osoby z ktora moglabym o tym pomowic...dodam ze jestem jeszcze bardzo mloda, bo mam dopiero 20 lat i maju pisze mature. Oczywiscie nie chce zaraz po niej konczyc edukacji, ale tez biore wszystkie mozliwosci pod uwage a mianowicie to ze moge np jej nie zdac...i czekajac na poprawke bede miala rok czasu i chcialabym go zagospodarowac w rozsadny sposob. Chcialabym skonczyc studium najlepiej florystyczne. Nauka jest tylko w weekendy wiec w tygodniu moge pracowac...problem w tym ze jestem z wioski i nie mam szans na realizowanie sie w tym miejscu. Marze o tym zeby wyjechac do miasta...sprubowac czegos nowego i przezyc jakas przygode.wiem ze tu nic mnie nie czeka... prosze Was doradzcie mi czy ide w dobrym kierunku i czy to ma sens? Nie musi byc to jakies niewiadomo jak wielkie miasto..moze byc Legnica, Zielona Gora itp.. (te miasta sa najblizej mnie) . Na studia dzienne mnie jeszcze nie stac, na zaoczne tym bardziej..:( nie wiem co ze soba zrobic. Prosze o rady, bede zobowiazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie nieźle myślisz. Skoro nie stać cię na studia, to musisz iść już teraz do pracy. Dobrze by było mieć konkretny zawód, jakiś kurs albo studium tak jak myślisz, bo z tym łatwiej szukać. Nie wiem jak to jest z zatrudnieniem po florystyce w twoim regionie, zorientuj się, poszukaj w necie ofert pracy, poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start w dorosłość
Dziekuje pieknie za odzew.. oczywiscie bede miala jakis zawod bo jestem w technikum Architektury Krajobrazu ... juz mi troche lepiej, dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxiuuu
Powiem tylko tyle. Mierz jak najwyzej a przeciwnosciami losu sie nie przejmuj bo one beda zawsze. Jesli bedziesz zdeterminowana, osiagniesz cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz już teraz zacząć szukać pracy w Legnicy czy Zielonej Górze, rozejrzeć się po ogłoszeniach, powysyłać aplikacje. Zobaczysz, jak to wygląda "w praniu" i jakie masz szanse na ewentualnie samodzielne utrzymanie się tam. Maxiuuu ma rację - idź do celu. Strach przed zmianą zawsze jest, ale warto spróbować. Tym bardziej, że jak sama piszesz, masz dopiero 20 lat i wszystko jeszcze przed Tobą. Więc próbuj, działaj, szukaj i ryzykuj. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz ciezko z praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×