Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy bardzo jej potrzebuje bo sie boje

Polecane posty

Gość gość

Witam , mam taki problem , jesli zaloze swoim rodzica sprawe o alimenty , to czy jest szansa ze moze mi sad przyznac 1000 zl? Dodam ze Musze placic internet ktory przydaje mi sie do szkoly 100zl Pokoj wynajmowany 350. + dojazdy do szkoly 120 miesiecznie dodam ze robie dwie szkoly . No i tez koszty szkolne wliczmy . + tez jedzenie Bardzo sie stresuje czy dam rade za rok bo moi rodzice chca sie za rok mnie pozbyc i nie bedziemy utrzymywac kontaktu ze soba , poprostu ta rodzina to patologia nie nawidzimy sie bo sa niepowarzni. Nio i martwie sie ze zostane na lodzie i jestem bardzo postresowana czy moze mi sad tyle przyznac , tata zarabia 1200zl tyg. A matka chce wyjechac za rok za granice , napiszcie mi czy moge w sadzie tyle wywalczyc ? Boje sie ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do roboty a nie na rodzicach zerowac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce zerowac ale nie mam wyjscia, nie chca mi pomoc ja jeszcze bede po 18 miec 3 lata nauki:( nie dam rady oni chca mnie wyrzucic zreszta znecaha sie nademna bardzo psychicznie sa patologia a ja w porownaniu do nich chce miec dobre zycie , :( mam obecnie 17 lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka 2777
spokojnie, pomódl się i zadzwoń na tel. zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwonilam nic mi konkretnego nie piwiedzieli :(( eh naprawde to jest dla mnie bolesne i straszne ze moze mnie spotkac biedne zycie;( a ja naprawde chce sie dobrze rozwinac :+ i wyksztalcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×