Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Armour Thyroid tarczyca

Polecane posty

Gość gość
mam do odsprzedania Thyroid-S / w opakowaniu było 1000tbl/ może z opakowania poszło ok.100-200 tbl - musiałbym przeliczyć Lek przywiózł mi z USA kolega lekarz dlaczego chce odsprzedać? miałam ostre zapalenie tarczycy, obecnie jest już wszystko dobrze wiec nie potrzebuje leków bez sensu żeby leżały w szafie - chętnie odsprzedam informacja na priv. insomnia4@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupie Thyroid lub Thyroid-S, proszę o kontakt na mail : konradobilek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nature-Throid czym różni się od Armour Thyroid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupię Thyroid (dowolnej firmy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupię thyroid 1 grain proszę o kontakt na e maila agus.9@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś jest zainteresowany lekiem Thyroid - to zapraszam do kontaktu - in.love.with.barries@gmail.com Moja ciocia choruje od lat na tarczycę - od ponad roku stosuje tabletki Thyroid - które zakupiłam jej w Tajlandii i czuje się znacznie lepiej. Całkowicie zrezygnowała z wcześniejszych leków i teraz stosuje tylko Thyroid - oczywiście dawkowanie ustala z lekarką z Wrocławia. Thyroid - jak i Thyroid S jest produkowany przez firmę w Tajlandii. Z uwagi na ekstrakt z świeńskiej tarczycy nie jest to lek wprowadzony do obiegu w Polsce i Europie. Przepisy w Azji wyglądają inaczej i tutaj lek można dostać bez problemu. Z uwagi na to że ja na stałe mieszkam w Tajlandii nie mam problemu z dostępnością tego leku. Jesli ktoś jest zainteresowany proszę o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLou
Proszę o informację, który to lekarz we Wrocławiu pomógł dobrać dawkę - jestem zainteresowana naturalnym preparatem, ale nie chciałabym dawkować go samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy świńska tarczyca w postaci wymienianych powyżej leków działa również po całkowitym wycięciu tarczycy. Kto zna lekarza, który poprowadziłby leczenie tą metodą ? Bardzo proszę o info w tym temacie na bi1@o2.pl Z góry dziękuję DOBRYM LUDZIOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola56
Wiem,bo zakupilam naturalny Thyroid w USA.Bralam 3 lata Armour,ale tak strasznie podniesli ceny,ze zrezygnowalam z niego.Efekty jednak sa.Unormowalo sie TSH,FT3 i FT4.Poniewaz znalazlam duzo,duzo tanszy sprobuje go przyjmowac.Ten nazywa sie Erfa Thyroid 60mg,jest produkcji kanadyjskiej.Jesli ktos potrzebuje,chetnie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola56
Podaje adres do mnie jolajawor@wp.pl.A lek ten jest dostepny w Niemczech,bo go tam kupowalam przez 3 lata.Niestety drozszy dwukrotnie i potrzeba recepte,ktorej w Polsce nikt nie wystawi,bo tego specyfiku nie ma na polskiej liscie lekow.Trzeba wiec miec recepte od lekarza niemieckiego-sprawdzone.Lek kosztowal 100 tabletek 90 mg -ponad 180 Euro+wizyta lekarska.Teraz znow ten Armour podrozal i wolaja za niego 240 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gata37
Odkupię Armour lub inne leki z naturalnej świńskiej tarczycy. Kontakt agatak37@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anavi
Mam do odstąpienia po atrakcyjnej cenie Thiroyd 800 tabletek (mogę sprzedac mniejsza ilość). Nie mogę ich brać. Data ważności 15.08.2017 rok. Mail: anavi @ o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgmfg
Polecam Wam wszystkim książkę autorstwa Lynne Farrow pt.The Iodine Crisis. Ma podobno wyjsc niebawem jej polskie tłumaczenie, ale można ściągnąć w oryginale z www.bookdepository.com. Sam jestem lekarzem walczącym z Hashimoto i książka ta oraz informacje przedstawiane przez dr. Flechas'a z USA wywróciły mój świat do góry nogami... to czego nas nie uczą na studiach przeraża! Amerykański Iodoral można bez problemu zamówić do Polski ze strony www.lifeextensioneurope.com. Polecam zgłębienie tematu powszechnych niedoborów jodu i jego objawów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarantya
witam. mam do odsprzedania 2 opakowania po 500 tabletek każde TR Thyroidu bez laktozy wyprodukowanego w Tajlandii z terminem ważności do września 2020 roku. proszę o kontakt mailowy: amarantya@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzien dobry, Posiadam Thyroid na sprzedaż 1000 tabletek prosze o kontakt;suplementydiety88małpagmail.com Jest to produkt oryginalny przywieziony z Tajlandi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suplementydiety88@gmail.com Zapraszam do zakupu thyroid 1000 tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Se
Witam czy ktos moglby podac mi limk gdzie kupic ndt albo Armour Thyroid? linki z poprzednich komentarzy niestety nie sa juz dostepne z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Posiadam thiroyd i thiroyd tr przywieziony prosto z Tajlandi 100% oryginalny. W celu uzyskania więcej info proszę o kontakt e-mail suplementydiety88@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam Thiroyd od suplementydiety88@gmail.com i musze przyznać, że bardzo jestem zadowolona. Polecam Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinskatarczyca
Swinska tarczyca na niedoczynnosc suplement diety Thyroid Thiroyd NDT mam sprowadzany z tajlandii Thiroyd 1000 tabletek po 60mg, sprzedaje po 120zl + 20zl pobraniowa. Rowniez Thyroid TR (czyli bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60mg, 250zl, wlacza koszt wysylki rejestrowanej z tajlandii. Moge tez to wyslac z polski, ale 350zl. przekaz znajomym. dziekuje jan krongboon massagewarsaw@gmail.com https://www.facebook.com/kurs.tajski www.massagethai.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym również polecić Suplementydiety88@gmail.com Bardzo szybka wysyłka od chwili zamówienia na drugi dzień produkt był już u mnie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam na sprzedaż Thyroid 60 mg Kontakt nestineczka@vp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinskatarczyca
od wczoraj zdobylem rowniez Thyroid-S, wysylka z tajlandii 250zl, a z polski pobraniowa 350zl. Wzrosla cena Thiroyd do 180zl, wysylka pobraniowa z polski 20zl, wysylka rejestrowana z tajlandii 20zl. przekaz znajomym dzieki janek massagewarsaw@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje stale Thiroyd od thiroyd24h@gmail.com i jestem bardzo zadowolona także szczerze moge ich polecić. Krystyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam super sprzedawcę thiroyd kupiłam i jestem bardzo zadowolona szybka wysyłka środek naprawdę działa, odkąd zaczęłam brać czuje się świetnie. Kontakt poniżej suplementydiety88@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazykwantel sprzedam

Naturalny hormon tarczycy świni suplementy dieta niedoczynność Hashimoto Thyroid Thiroyd tajski hormony tarczyca

Mam sprowadzany z Tajlandii suplementy diety Thiroyd, Thyroid-S i Thyroid TR (bez glutenu).
Opakowania 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 540zl, poczta 10zl. 
Mogę też  wysłać z Tajlandii lotnicza rejestrowana po 450 zł, wlacza koszt wysylki. 
Możliwy odbiór osobisty koło Warszawy 530zł.

Wszystkie te 3 preparaty są w ostatnich miesiącach niedostępne w hurtowniach. 
Produkcja TR została zaprzestana półtora roku temu, w lutym 2018. Data ważności ostatniej serii 02.2022.
Produkcja S została czasowo wstrzymana w maju 2019. Ważny 05.2023.
Produkcja Thiroyd nie została wstrzymana, ale z nieznanych powodów nie ma go w hurtowniach, choć dotarła informacja o wzroście ceny o 500%. Ważność ostatniej serii 02.2022.

Wszystkie te 3 suplementy mają niemal identyczny skład, więc można je stosować wymiennie. 
Według opinii farmaceutów substancja czynna nie rozkłada się i jej stężenie nie spada, jeśli opakowanie przetrzymuje się w lodówce. Dlatego sugeruje zaopatrzenie się nawet powyżej daty ważności. 
Jest pewne, że cena ich wszystkich będzie systematycznie rosnąć, w miarę zmniejszania zapasów. Może osiągnąć cenę 4zł za tabletkę, to jest ceny takich samych suplementów na Zachodzie. 

Proszę przekaż znajomym. 

dziekuję z góry
 
Jan Krongboon 
massagewarsaw gmail com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×