Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość majmartyna

Instagram

Polecane posty

Gość majmartyna

Drogie kobietki, czy są pośród Was takie, które mają konta na instagramie? Chętnie poobserwuje zdjęcia, zwłaszcza dotyczące aktywnego i zdrowego trybu życia. Od zawsze miałam niesamowite kompleksy, wydawało mi się, że jestem najgrubsza na świecie, mam ogromne nogi i dla dobra otoczenia nie powinnam ich pokazywać. Zakładałam więc spodnie lub legginsy i oversizowe swetry, żeby ukryć wszystkie nadprogramowe kilogramy. Mam 23 lata, a nie czułam się kobieco, bałam się, że piękno i młodość przelecą mi między palcami, a ja w żaden sposób nie będę mogła ich zatrzymać... W końcu powiedziałam DOŚĆ. Wzięłam się za siebie, zaczęłam ćwiczyć i prowadzić zdrowy tryb życia. Żadne diety i mordercze głodówki - ot, racjonalne odżywianie i aktywność fizyczna. Czuję się o wiele lepiej, atrakcyjniej, wreszcie osiągnęłam upragniony rozmiar S, choć przede mną jeszcze długa droga. Zaczęłam przygodę z instagramem również jako formę "terapii". Dotychczas wrzuciłam niewiele zdjęć, ale będzie ich przybywać - dotyczących zdrowych przekąsek, ćwiczeń, także urody i mojej codzienności, która stała się nieustanną walką o lepszą wersję siebie. Będzie to dla mnie ogromna motywacja, jeśli zaobserwujecie mój profil i będziecie mnie wspierać przez lajki. Wiem, że może to głupia forma dowartościowania, ale chyba taka próżna jest ludzka natura. Z góry dziękuję i chętnie przyjrzę się Waszym zdjęciom :) Mój instagram: majmartyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×