Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygadacsiechce

Życie w trójkącie

Polecane posty

Gość gość
zero szacunku do sibie, zero wstydu. nie moge uwierzyc w to co pisze autorka. Sodoma i gomora. Jestes zwykla sciera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka8619
Jak już kilka osób tu pisało uważam że bardzo fajnie o tym wszystkim piszesz, tak bardzo naturalnie. Zastanawiają mnie właśnie tylko Twoje uczucia do tego faceta, rozumiem że Ci się podoba fizycznie, pociąga Cię pewnie i wogóle, ale czy coś do niego czujesz, tak emocjonalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygadacsiechce
No ja to głównie studia, jeszcze dwa lata. Tzn. półtora. Trochę dorywczo pracowałam, ale teraz akurat nie. Ona pracuje, jedne studia skończyła, ale coś tam jeszcze na uczelni robi, chyba chce zaliczyć inny kierunek. On nieregularnie pracuje, ma jakąś zaległość do zaliczenia i męczy się z dokończeniem pracy mgr, ale myślę że jest na dobrej drodze. Trochę go rozpraszamy co prawda :), ale zapewniam że czas na naukę też ma. A co poza bzykaniem robimy w wolnym czasie? Parę razy chodziliśmy do kina, często oglądamy coś z kompa, ona głównie ma takie zainteresowania, lars von trier itp. (i to nie ze względu na nimfomankę!, po prostu lubi takie "dziwne" kino), ja i on bardziej klasycznie, kino z efektami, może być też romantyczna komedia (to już tylko ja lubię). Dziewczyny czytają ksiązki (tzn. my czytamy, więcej ona, a on nie). Ja jak widać siedzę teraz w internecie :) Ale już kończę. Może teraz pora nie sprzyja, ale też wszyscy lubimy jakieś wyjazdy, byłam w paru miastach europy, zdarzyło się też w górach (polskich). Z nimi razem nigdy nie jeździłam, tylko z nim samym był mały wyjazd na ubiegłych wakacjach. Teraz myślimy o wyjeździe nad inne niż polskie morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygadacsiechce
Trudne pytanie, a muzę kończyć. Na początku się w nim zakochałam, po prostu takie uczcucie że gdy on się pojawia to coś się ze mną dzieje, czuję uderzenie ciśnienia i w ogóle :). Teraz już tego nie mam, ale po prostu jest mi bliski, czuję jakąś więź. I co może ciekawe z nią też zaczęłam coś takiego odczuwać. Ale nie jestem les ani nawet bi, to jest coś innego niż popęd. Może ta więź to jest właśnie teraz nie tyle z "nim" czy z "nią", co z "nimi". A z seksem to jest tak, że po prostu czasami mi się chce, a czasami on potrafi mnie rozbudzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym pierwszym trójkącie mąż zaczął mnie ssac łechtaczke wszyscy rozebrani zaprosił obcego kochanka do zaczęcia rznięcia mnie.Gdy tamten gdy ja leżałam na plecach widział jak wkładał mi kochanek bo mąż stał obok pieszcząc mnie posunął mnie raz drugi ja zaczęłam jeczec to samoistnie doszło do wytrysku u męża tak wielkie podniecenie jest u małżonków ja tez miełam bardzo szybko orgazm.Obcy mnie dymał dosć bardzo długo miałam dwa orgazmy i zdążył mężowi stanąć i wszedł po nim i kochał mnie też bardzo długo.Jest to wspaniałe przeżycie dla obojga.Dlatego jak czytałam że powinno sie mieć meża przy badaniu pochwy i porodach to mają rację bo oswaja sie go że obcy penetruje pochwę.Teraz zawsze będę miała przy kazdym badaniu pochwy męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego komentarza powyzej: a i jeszcze powinnas zapaszac meza gdy idziesz do kliniki na robienie kolonoskopii - niech sie oswaja ze ktos ci wklada kamerke w jelito grube. Seksownie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smdnc sd
wygadacsiechce Mnie akurat świadoma mama wzięła na szczepienie przeciw HPV (tak myślę, że to to było - rak szyjki macicy?) gdy miałam lat naście i seksie oralnym tylko słyszałam x a to ciekawe bo szczepionka , ktra notabene nie działa jest od roku 2008 wiec ile ty masz lat teraz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
Zmysł wzroku i słuchu w wielu przypadkach potrafi tak silnie oddzaiaływac na nasze odczucia , ze wielu sie w głowie nie miesci . Ogladanie , uczestniczenie podczas sexu swej kobiety z obcym mezczynzą jest niesamowicie podniecajace , ale dla odpowiednich ludzi . Nie są to głupcy , idioci itd jak by sie wielu zdawało , trudno mi okreslic ich . Ale taki jest fakt .Kobiety , wiele by chciało by sex uprawiali z nia wielu facetów , np dwóch , myle sie ? ktora sie przyzna ? tutaj mozna :) to nie real gdzie sie nie ma odwagi partnerowi powiedziec ...wiesz zaprosimy kogoś obcego do sypialni ?...:) taki maż sie wkurzy , odwrotnie tak samo , ale są i inni , są tzw swingersi i jakoś zyją i zapewniam doznania sexualne mają takie , ze ta inna grupa tylko pomazyć może :) Sam nigdy nie miałem sexu z dwiema kobietami , sam bym chciał , ale tez drugie moje ja mówi mi nie ! ale w marzeniach secualnych ten scenariusz krązy . Tak samo jak widok , jak obcy facet bierze moja kobietę :) cóż nienormalny jestem ?? a kto okreslił normalnosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek z kawka plus mleko
facet ktory patrzy jak jego zone bieze inny mezczyzna to miekki xxx to wbrew naturze. Pomijam juz fakt , ze w atkim zwiazku milaosci nie ma. Widac, ze teraz szatan zbiera duze zniwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cywilizacja europejska ma korzenie chrześcijańskie, niestety Europa porzuca chrześcijaństwo, nawet Polska. W świecie nie może być próżni, dlatego mamy rozkwit egoizmu, okultyzmu, dewiacji seksualnych. Tolerancja-to chyba najbardziej wykorzystywane pojęcie w tych czasach.... Autorko, ogarnij się,bo to co robisz przyniesie spustoszenie w Twojej psychice. Kiedy czytam co piszesz (i inni z takimi przygodami na koncie), zbiera mi się na wymioty... czuję do ciebie obrzydzenie, a ja tylko to czytam, a ty w tym siedzisz. Wyprowadz się, idz do szczerej spowiedzi... To,w czym jesteś to jest straszne zło, a jak każde zło jest ciekawe i stwarza pozory dobra. Nie ma tam miłości, to tylko tkwienie w złu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, księża szczególnie dobry przykład dają. OK, niektórzy. W tak chrześcijańskim średniowieczu i później mało trójkątów i innych układów miałaś? Królowie, książęta i niższa arystokracja myślisz że co robili poza tym że się tłukli? Romanse, nieślubne dzieci, wykorzystywanie służby. Czasem tylko dla zachowania pozorów trzeba było zamordować kogoś, np. bezpłodną żonę, aby można było legalnie wziąć drugi ślub. A korzenie mamy także w starożytnych Grecji i Rzymie, gdzie tego typu rzeczy były bardziej otwarte. Wolę takie swobodne podejście niż nienawiść do każdego, który nie jest taki jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze coś (pisałem powyżej o średniowieczu, Grecji itd) Nie mieszajmy seksu z okultyzmem czy satanizmem. Można mieć jasny, radosny seks bez żadnych mrocznych zakrętów. Osobiście nie lubię kojarzenia seksu z jakimiś "filozofiami", "magiami" itd., nie lubię narkotyków i alkoholu do seksu, nie lubię nawet kadzidełek, przyciemnionego światła itp. Dlatego nie mogłem być z kobietą, która lubiła takie klimaty. Nie lubię p****li odwołujących się do tematów satanistycznych, choćby w nazwie. Ale naprawdę, istnieje seks bez tego obciążenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
kubek z kawka plus mleko facet ktory patrzy jak jego zone bieze inny mezczyzna to miekki xxx to wbrew naturze. Pomijam juz fakt , ze w atkim zwiazku milaosci nie ma. Widac, ze teraz szatan zbiera duze zniwo x jak ty p/i/e/r/o/l/i/s/z !! Co jest wbrew naturze , rozmawiasz z nią , naturą ? NIE to nie pisz pierdoł ktore ci wmówiono od dziecka . Miłość , dobra , to jak ciebie teraz zapytam , kochasz sego mezą ? kochasz ?, jesli tak to zaraz to zwerifikuje to , ze sie np puscił , i co? dalej go kochasz? , jesli tak ok , jesli nie g***o nie miłujesz jego :) x kościół ten sam co nam przekłamuje nauki ktory wywalił z dekalogu dla wlasnych kozyci drugie przykazanie , tego sie słuchasz ? rozumu wlasnego nie masz ? To wszystko nie znaczy , ze sex taki czy inny jest dobry Nie wiem tego . ale na pewno nie jest to aż takie straszne jezeli obaj partnerzy maja taki potrzeby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzenie
W przedchrześcijańskiej słowiańszczyźnie mąż miał prawo odprawić żonę po nocy poślubnej gdy okazało się że jest dziewicą- znaczy że coś z nią nie tak skoro nikt wcześniej jej nie chciał. Poligamia była normą. To są prawdziwe korzenie naszej kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet prawie 40
Nie przesadzajcie z tą krytyką, różni ludzie = różne podejście. I różne sytuacje życiowe. W moim małżeństwie a wcześniej długim nieformalnym związku zdarzały się różne sytuacje, a mimo to jesteśmy razem. Nie było może trójkąta w sensie seksu zbiorowego, ale były okresy gdy pojawiały się inne osoby, ale zawsze wracaliśmy do siebie albo wręcz nie odchodziliśmy. Dla innych to może powód do rozwodu, dla nas nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrześcijańskie korzenie
w średniowieczu ślub z 12 letnią "kobietą" nie był niczym niezwykłym, czy to znaczy że judeorześcijańskie zasady są po dziś dzień pielęgnowane przez kler (w formie molestowania nieletnich chłopców)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygadacsiechce
Do osoby od chorób i szczepionek (lekarz?) Mam 23 lata. Szczpionka nie wiem kiedy dokładnie była, ale jak byłam w liceum, mogło być więc do 2010. Nie wiem też czy to dokładnie ta o której myślisz, ale pamiętam hasło "rak szyjki macicy". Nie działa? Nie wiem, nie interesuję się tak bardzo. Pewnie tym firmom farmaceutycznym nie ma co tak wierzyć, zgoda. Ale nie podoba mi się takie cieszenie się, że ktoś będzie chory, to było wstrętne. Jeśli miało być ostrzeżeniem to dzięki. Ale przecież zachorować i umrzeć można z tylu różnych powodów... Jak pisałam, zachowuję jakieś podstawy higieny, ale nie zostanę zakonnicą tylko ze strachu przed chorobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygadacsiechce
A do tych komentarzy o rozpuście i upadku cywilizacji... Dziwię się że dopiero teraz się pojawiły. Naprawdę uważam, że nie robię nic złego. Nikogo nie krzywdzę, nie oszukuję. Mam czasem wątpliwości do co samej siebie, co będzie dalej itp., ale to inna sprawa. Znam różne sytuacje i naprawdę w "klasycznych" związkach dzieją się takie rzeczy, że ja jestem aniołkiem. Nie myślę o samym seksie, ale o oszukiwaniu, wykorzystywaniu, także finansowym, szantażowaniu na różny sposób... Czy to że ja współdzielę chłopaka z inną to jest gorsza rzecz od tamtych? A jeśli bym zdradzała kogoś po kryjomu, albo konkretnie on by zdradzał tę drugą, ale się nie przyznawał, to by było lepiej? Wiem, są też pary, które takich rzeczy nie robią i chwała im za to, ale jest mnóstwo takich sytuacji. A ja może mam teraz bujne życie erotyczne, ciekawy układ emocjonalnie, ale uważam że jestem uczciwa i oni są wobec mnie. Samego seksu nie uważam za "grzech", sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cywilizacja europejska ma korzenie chrześcijańskie, niestety Europa porzuca chrześcijaństwo, nawet Polska. W świecie nie może być próżni, dlatego mamy rozkwit egoizmu, okultyzmu, dewiacji seksualnych. Tolerancja-to chyba najbardziej wykorzystywane pojęcie w tych czasach.... Autorko, ogarnij się,bo to co robisz przyniesie spustoszenie w Twojej psychice. Kiedy czytam co piszesz (i inni z takimi przygodami na koncie), zbiera mi się na wymioty... czuję do ciebie obrzydzenie, a ja tylko to czytam, a ty w tym siedzisz. Wyprowadz się, idz do szczerej spowiedzi... To,w czym jesteś to jest straszne zło, a jak każde zło jest ciekawe i stwarza pozory dobra. Nie ma tam miłości, to tylko tkwienie w złu." x x xmasz w 100 procentach racje. Ja mysle, ze autorka sama przed soba probuje sie wybielic :( Z tego co pisze wynika tez , ze sumeinie gryzie choc autorka probuje przycmic je .... uwaga , uwaga- tolerancja, tym , ze nie robi nikomu krzywdy, ze jest fajnie, ze tworzy z nimi "relacje" ( choc oni maja ja w d***e ale to juz szczegol) Niedobrze mi sie robi kiedy ppisze co robia we troje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to prowo ??!! A panna to projekt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedobrze się robi ale jednak wciąga, co??? niezdrowa fascynacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie po prostu bawi nieswiadomosc ludzka i wiara w to co sugerują media , lekarz , profesor itd. autorytet - tutaj trzeba byc bardzo ostrozny , bo kasa nikomu nie smierdzi a juz szczepionka czy to carwarix czy gardasil to juz szczyt ogłupiania i manipulowania ludzmi . Naukowcy co to wyprodukowali szczepionkę jak jedną i drugą piszą wyraznie , ze ta nie jest dla juz zainfekowanych ale grono lekarskie dalej ją promuje i pitoli o ochronie krzyzowej ,a ludzie to łykają :) zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smiech polega na tym , ze wystapuje tutaj pewien paradoks , bowiem wirus HPV to specyficzny wirus , jego wystapowanie jest miejscowe , czyli mogł wniknać np. w prawa strone gdzies na wardze sromowej kobiety , ale juz obok go w tkance nie ma , a na drugiej wardze tak samo itd. jezeli jest w fazie uspionej , to juz jest w organizmie , ale wykryc go nie sposób chyba ze sie zrobi teat na DNA wirusa , ale tutaj trzeba miec powyzej lat 30 i trafic w miejsce skad pobrać wymaz do badania . Prawdopodobienstwo ze sie trafi - znikome , albo malutkie , wiec jak zdiagnozowac ,czy dana kobieta wolna od wirusa nadaje sie pod szczepienie , czy też nie ! :) a aplikowac szczepionki juz zarazonym nie wolno - TAK STANOWI ORYGINALNA ULOTKA SZCZEPIONKI - I mamy wielką kupę . o rekombinowanym DNA JAKIE zawiera ta szczepionka juz nie pisze , o tym jak to wpłynie na potomstwo takiej kobiety młodej zaszczepionej naukowcy piszą ze bedzie wiadomo za 15 - 20 lat dopiero , ale okalecza sie ludzi juz dzis , wszystko po to by zarobic pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisuję tym co piszą o zakażeniach można się wszedzie zakazić!!!Zwłaszcza podczas badań u ginekologa bo rękawiczki chronią tylko ginekologa nie Pacjenta!!!Ja czesto pisałam o obecnośc***artnera podczas badań zawsze przy całym badaniu nawet na fotelu.Dużo krytykowało te wpisy.Kobiety często wstydzą sie meża a obcego faceta czasmi zboczonego ginekologa nie to średniowiecze tylko w Polsce mozliwe!!Ginekolodzy gdy jesteś sama sobie pozwalają często za dużo!!!A mamy Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21 ktore zapewnia obecność osoby bliskiej nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów gdy wyprosza płaci placówka odzkodowanie PACJENTOWI bo on decyduje a nie niedouczony lub zboczony ginekolog.Do tego dodam że to w Polsce jest tylko takie zboczenie ginekologów ze podczas każdej wizyty muszą pchać łapy do pochwy.W cywilizowanych państwach raz się bada pochwę(oczywiscie w obcenościosoby bliskiej lub gdy brak musi być położna a nie sam na sam z pacjentom nie ma takiej obcji) i wpisuje się do kartoteki położenie jajowodów i reszty bo to się nie zmienia.Każde badanie ginekologiczne jest ryzykiem zakazeń nawet brodawczakiem bo rękawiczki chronią tylko lekarza a nie pacjenta!Ja chodze raz na trzy lata zaraz robię cytologię i mąż obceny patrzy by nic nie dotykał potem wkładał palce do pochwy.To samo mąż wspierał porody.A co do trójkatów to jak wszyscy są szcześliwi w tym seksie to nic nikomu do tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a ja Tobie powiem autorko tylko jedno-pomysl co robisz.Nie sluchaj tych ktorzy sami tego nie robia ale innych namawiaja zeby to robili,mowia im ze jest wszystko OK itd.Poglady tego chlopca sa typu relatywizm moralny.Wiesz co to oznacza?Zadnych zasad,zadnych pryncypiow tylko :jest tak dobrze jak teraz lubie.Jutro jest dobre co innego-to co jutro lubie.Ona to samo.Oni oboje sa mowiac delikatnie dziwni,bez zasad,bez kregoslupa moralnego.Myslisz ze tacy ludzie nadaja sie w ogole do tego zeby tworzyc pare na dobre i zle?Nie przeraza Cie to?Oni tylko sa ze soba dla fizycznosci.Z Toba tez zreszta.Dla nich liczy sie tylko kopulacja i nic poza tym.Pomyslalas o zdrowiu-swoim i ich skoro oni sie wala na lewo i prawo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość W naszym pierwszym trójkącie mąż zaczął mnie ssac łechtaczke wszyscy rozebrani zaprosił obcego kochan(...)-jestes naprawde chora.Powinnas isc gdzies poszukac pomocy.To co piszesz nie jest ani normalne ani smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
--niestety na kafeterii jest lewacka cenzura i nie mozna napisac tego co sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz cipek
a mnie tam tzipki smakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gorzów
Ja wiem jedno, marzy mi się żeby moja pani ochoczo przyznała ze chce trójkątu ze mną i z drugim facetem powiedzmy wyrwany na balatach napewno nie mógł by być to żaden znajomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×