Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co mam ze sobą zrobić

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkie dziewczyny. Otóż mam problem, nie uprawiałam seksu z chlopakiem lecz się namiętnie calowalismy na łóżku ale bez bez rozbierania i ja od tego czasu Ubzduralam sobie że jestem w ciąży, wiem że to nie mozliwe bo do niczego nie doszło ale ja się strasznie denerwuję, odczuwam ból piersi, żołądek mnie boli, masakra nie potrafię sobie tego wybic z głowy, nie daje rady, czy te objawy wynikają ze strachu przed ciąża, panicznie się boje dodam jeszcze że mimo tych nastu lat nie miałam jeszcze pierwszej miesiaczki czytałam także że ludzka psychika może wiele, ale jak sie tego pozbyć jak tu mówić o ciąży skoro sie tylko calowalismy lezelismy w ubraniach i nic wiecej przecież to nie mozliwe co ja mam zrobić, przeszukalam caly internet jak usunąć ciążę itp. jakie są objawy już z tego strachu nwm co robić już raz tak mialam też się tak nakręciłam i przez 3 miesiące wmawialam sobie ciążę choć było tak samo jak teraz tylko namietne pocalunki chyba jestem przewrazliwiona na tym punkcie i zabardzo się boję choć nic nie zrobilam złego nie kochalam się, jestem dziewica nie miałam pierwszego razu, ja się chyba wykoncze z tego strachu co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś udac sie do psychiatry, on ci pomoże wyleczyć chora glowe :) walnelo cię czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obrazajcie mnie, nie po to tutaj to napisalam wiem że mam coś nie tak z głową ale jak mam to leczyć jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdaje się,że wczoraj był topic w ten sam deseń...komuś się nudzi i bzdety wymyśla...a może do książek,dziecinko,byś zajrzała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie zadne bzdety ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie pomoże psychiatra tylko ksiądz i egzorcyzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Jesteś chora z urojenia koniecznie musisz pójść do psychiatry Czytałam o tym w internecie.Masz poważny problem.Nie jest normalne twoje zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki chyba się wybiorę , ja tego nie wymyslilam ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×