Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julka0099

zdradza mnie chłopkak. jak temu zaradzić zeby przestał

Polecane posty

Gość julka0099

Hej:) mam 19lat i chlopaka 22lata. Jesteśmt ze sobą 3 lata i jesteśmy bardzo szcześliwi ja go kocham i to bardzo on mnie raczej też ale przechodzi od 2 mies. jakieś chwile słabości i mnie zdradza. wiem ze spotyka sie z inną dziewczyną i uprawia z nią seks;/ dowiedzialam się bo weszłam na jego smsy i mmsy. Wiem że nie powinnam ale coś czułam. Próbuje po sobie nie poznać trwa to miesiąc odkad wiem.Staram się być dla niego coraz lepsza. zgadzam się na rzeczy ktorych nie chciałam do tej pory ale wiem że itak nie przestaje się spotykać z tamtą mimo że ma u mnie wszystko.Nie jestem też jakaś brzydka gruba itp bo dbam o siebie nawet trenuję itp więc nie wiem już o co chodzi.Widzę że jest mu dobrze jak spędza ze mną czas i z naszego seksu tymbradziej teraz jest mega zadowolony. a jednak;/ Czułe słówka masaże prezenciki wyuzdany seks wszystko na nic. Kocham go najmocniej na świecie i nie chce go stracić a nie wiem co robię nie tak że chodzi do innej;/ sama nie wiem może przesadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he ty go kochasz on ciebie nie jak myśli k*****m zapomnij że będziesz z nim rzuci ciebie jak ścierą o podłogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka0099
Nie wygląda na to żeby mnie chciał rzucać sam odpowiada mi często że mnie kocha. to nie jest tak że robi ze mną co chce a ja jestem ślepa bo nie do konca mi odpowiada to jak jest i próbuję to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ma cię rzucać skoro dajesz mu d**y mimo tego że zdradza? Tylko kretyn by zrezygnował takiej okazji... mieć idiotkę która akceptuje skoki w bok... bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu że chyba jesteś w ciąży, to zobaczysz jak bardzo cię kocha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak raz zdradził to będzie zdradzał ciągle, raczej nie masz na to wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz go czesciej urzywac zeby juz sie mu przy innej nie podnosil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka0099
Nie akceptuję żadnych skokow w bok tylko jest mi źle z tym że ma inną napisałam wyraźnie. Jak bym akceptowała to nie robilabym teraz wszystkiego żeby został tylko przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czy mozna szczesciem zdrade? ...czemu nie zadalas mu pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu w ryj i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w ogole nie wiem jak to mozliwe ale no stalo sie mozliwe no na serio :) www.youtube.com/watch?v=GcQLwI_5Z4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybor jest trudny. Akceptacja zdrady partnera wiaze za soba upadek zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka0099
Jak rozmawiać jak wiem tylko dlatego bo grzebałam mu w telefonie. wiem że będzie zly i wogóle to zniszczy całą atmosferę. Wszystko się zepsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nic nie mów i dalej daj się traktować jak szmata - wtedy atmosfera pozostanie cudowna, idiotko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem twoje obawy. Sa dwa wyjscia : - akceptacja zdrady - rozmowa o tym iz sie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on bedzie zly ,ze mu telefon pelecialas,a ty masz siedziec cicho nawet jak cie zdradza,jestes mloda swiat jest pelen mezczyzn ,miej szacunek dla siebie samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie ma co sie wypowiadac tak ostro do autorki. Jestem ciekaw co wy mogli zrobic w jej sytuacji? Trzeba brac pod uwage uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka0099
Jak bym nie widziała problemu w tym ze mnie zdradza to nie pisalabym tu ale czego ja się spodziewałam?Pomocy? jeśli niektórzy wolą tylko wyzywać i kpić to niech lepiej nic nie piszą. nie musicie się tu udzielać poprostu idzcie gdzieś indziej. Jedynie miniu70 Tobie mogę podziękować. U mnie nie ma akceptacji dla zdrady. Ale boję się powiedzieć bo nie chcę go stracić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...szczescie przez pryzmat zdrady, raczej nie jest szczesciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...moze i tego teraz nie widzisz bo sie boisz. Ale w zyciu czasem trzeba zrobic bolesne wybory tzw, "zlo konieczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejek666666
Julka... Jesteś chora, masz zaburzenia, najprawdopodobniej twoi rodzice są za granicą a Ty jak głupia idiotka chcesz mieć kogoś....i tutaj moja rada...kup sobie kota. A jak już kupisz to skończ szkołe a w tym czasie p*****l się ile popadnie bo potem to tylko życie zamiast przyjemności. Jak chłopak cię puścił w takim wieku to zawsze to będzie robił...a Ty boisz się że sama zostaniesz bez rodziców...to nie miłość tylko potrzeba cię trzyma. Zmądrzej troszkę a nie będziesz śmietnikiem dla takich gości jak ten chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka0099
ale do twgo trzeba mieć odwagę. Jaki ja mam teraz wybór? Albo ten dzień minie wspaniale dam mu masę rozkoszy bedziemy radośni i zasniemy wtuleni w siebie i być może po jakimś czasie zrozumie że nie ma co dalej być z tamtą albo powiem mu i nie wiadomo jak to się skończy może nawet ze mną zerwie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a chcesz zyc z ta swiadomoscia? Bedzie to cie toczyc jak gangrena, poglebiac sie i zagubisz w sobie to co najlepsze w czlowieku. Istota jest; milosc Tak osiagniesz samozaglade uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka0099
andrzej nie niemartw się nie jestem chora ani nie mam zaburzeń. Może slyszałeś o czymś takim jak miłość to własnie czuje może ty masz tylko potrzeby ale ja kocham .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejek666666
Julka mało wiesz o życiu. I za te 20 lat zrozumiesz jak będziesz miała dziecko z takim patafianem. A w wieku 16 lat od kiedy jesteś z nim to uwierz mi...g***o wiesz tak wprost mówiąc. Tylko że to dochodzi do człowieka za późno. A ty jesteś jeszcze smarkulą emocjonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julka dziecko, to że Ty kochasz nie ma tu wcale znaczenia, bo Twój facet nie kocha Ciebie i to jest najistotniejsze... i nie wmawiaj sobie że on kocha ciebie, bo tak nie jest. Jak się kogoś kocha to się go nie rani, więc zdrady są wykluczone. Obyś nie skończyła jak moja znajoma, facet na boku się k***ił, a ona załapała od niego wzw typu C i ma przej*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejek666666
Kiedyś miałem kumpla robił jak twój chłopak i miał taką idiotkę która to akceptowała bo niby go kochała...potem on ją gnoił na każdym kroku i nawet jak ją rzucił to ona nadal go niby kochała..to było chore no on jej przy ludziach mówił s********j a ona na kolanach za nim chodziła...to jest miłość? Czy choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×