Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość diivaa

PROBLEM Z ZAZDROŚCIĄ...

Polecane posty

Gość diivaa

Poznałam chłopaka 4 lata starszego ja mam 19lat on 23kata który kiedyś był lowelasem zagadywał do dziewczyn żeby tylko puknąć... Jesteśmy ze sobą już ponad rok to mój drugi chłopak, zmienił się na dobre od tamtej pory sam przyznał że źle robił. Bardzo mocno się zmienił myśli tak przyszłościowo chciał żebym była jego żoną kiedyś itd tip.. Jestem mega zazdrosna o niego kiedy idziemy gdzieś i spojrzy na jakąś dziewczyne a już z daleko widzę że mu się spodoba to mnie szlak trafia od razu puszczam go za rękę gdy go trzymam i robię się zła a ja w myślach wyzywam, alebo jak lecą w tv jakieś teledyski z d****i gołymi to odrazu przełączam. Sprawdzam jego facebooka, mejla, telefon nie wie ze znam hasło na fb, ale nic nigdy nie kręcił nie pisał z żadną odkąd jesteśmy razem. Gadałam już z nim o tym powiedział że to jest naturalny męski odruch, ok rozumiem ale nie musi się gapić jak idzie ze mną, jestem taka że jak mam swoją połowę to się jej trzymam ja się nie oglądam jak idzie jakiś fajny koleś trzymam się tego co mam. Wiem że problem jest we mnie... ale to przez to że miałam operacje na twarzy na policzku przy dolej części szczęki po boku na ok 4cm dużo osób, prawie wszyscy mówią że tego nie widać wgl a jak już w makijazu to wgl nic, mojemu chłopakowi to nie przeszkadza tylko ja sobie ubzdurałam na psychike mi siadło do tego zaczełam bardzo dużo siedzieć w domu i też dość przytyłam... kiedyś chodziłam na siłownie codziennie gdzieś wychodziłam wieczorami a odkąd to wszystko się stało straciłam pewność siebie jaką miałam kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×