Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
i jak tamn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie umiem z adrianem rozmawiac. na temat seksu, on swoje a ja swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co niby ty mówiłaś a co on ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o seksie jest trudno rozmawiać szczególnie jak się nie ma doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od mometu kiedy wsiadlam do auta adriana, zaczol swirowac ale to chyba moja wina bo malo ze chcialam o seksie rozmawiac to jeszcze sie ubralam nie odpowiednio teraz. wiem jak stroj moze dzialac na meski umysl :-( ogolnie do d**y bylo! rozmowa i cala reszta zqchowanie chlopaka czulam sie jakby tylko czekal az mu na cos przyzwole. odchyly totalne mial dzis jestem zla na niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to bylo tak ze ja mowie o seksie a on swoje jakies docinki robi i zaczynal rekami mnie dotykac jak jakis napaleniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiedz coś więcej. Może rzeczywiście za wcześnie z Tą rozmową i myślał że juz na niedługo coś będzie. Co to za odchyły, jak zaczełaś to rozmowe ? Co mu powiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytalam go o nasz pierwszy raz, ze jeszcze z nikim tego nie robilam ze boje sie bo to bedzie bolec bardzo, a adrian na to mi ze bedzie delikatnie mi wkladac tygryska i ruszac ze lepiej jak ja bede lezec a on na gorze bo wtedy bedzie widzial kiedy zwolniczatrzymac. ze chcialby to zrobic zaskakujac mnie otoczeniem zeby nie liczyl sie tylko seks ale i atmosfera pierwszego razu a potem zaczol sie odchyl na calowanie i mi kolan i uda a rece ocieral od kolan w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spytalam co sadzi o tym zebym zaczela przed naszym pierwszym razem brac tabletki antykoncepcyjne bo niechce wpasc. w ciaze bo z gumkami to nigdy niewiadomo a adrian nie zgodzil sie na tabletki i zaczol mowic ze jego siostra brala i jej charakter sie zmienil ciagle wszystko ja denerwowalo i ze niemiala ochoty na seks dodal od siebie ze czytal o tym i ze moga wystapic z brania choroby, spadek libido otylosc i jakies tam inne powiedzial ze seks ma byc przezyciem dlanas obojga a nie tylko do zaspokojenia jego czy udawanego orgazmu twierdzi ze gumke dobierze i na ten temat juz nie bedzie rozmawiac tych tabletek. ze moge tez bez gumki jak mam dni nie plodne tylko ze ja mam nieregularny okres i tu bedzie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytalam jaki seks chcialby uprawiac powwiedzial ze na poczatek graca potem w roznych pozycjach dlugi i zebym nie bala sie i nie wstydzila brac do buZI bo on nie widzi zadnego oporu z swojej strony zeby mi lizac jezymiem czy paluszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciagle rozmawialismy o tym ale im bardziej w temat tym adrian zaczynal mnie dotykac tak jakby chcial mnie doprowadzic do mokrych majtek bo tak to wyrazil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do delikatnego wkładania jak to będzie robił za delikatnie to może wogóle nie włożyć.A jak już będzie bardzo podniecony to nawet może nie chcieć przestać jak Cb będzie bolało. Co on to chciał w aucie zrobić? Jego siostra może miała żle dobrane albo wgl nie miała predyspozycji żeby je brać. Jeżeli pojawiają się takie skutki brania jak zmiany w zachowaniu i inne prze Cb tu wymienione to powinno się to zgłosić ginekologowi i poprosić o zmiane tabletek na inne. A choroby w przyszłości to muszą być podane w ulotce - takie są też na zwykłych lekach przeciwbólowych. Nie podoba mi się że on zakończył temat tej metody bo jemu się ona nie podoba a zapewne nawet o niej nie czytał. Ale mój na początku też miał pewne obiekcje co do tabletek. Potem jak poczytaliśmy i on wiedział że ja się bardzo boje wpadki to oboje stwierdziliśmy że można spróbować a potem odstawić w razie czego po kilku miesiącach. A i nie daj się namówić na seks w dni niepłodne. Przy cyklach nieregularnych ta metoda nie prawa bytu. Z resztą metoda kalendarzyka i stosunek przerywany to żadne metody anty. Ponieważ owulacja może się przesunąć w czasie od wielu czynników. Przy nieregularnych cyklach ciężko jest wyliczyć dni płodne, a obserwacja ciała jest trudna jezeli wczesniej sie jej nie robiło. A stosunek przerywany to ryzyko bo jest coś takiego jak preejakulat, w twoim wieku i w moim nigdy nie zdecydowałabym się na te metody. Skuteczość jest tak niewielka ze boje sie nawet myslec co by było gdybysmy tak robili z chłopakiem. Jeżeli on nigdy nie uprawiał seksu to nie wierz mu ze bedzie mógł od razu długo - sam stosunek potrwa to jakieś 3 min bez gry wstępnej. On nie może Cie zmuszać zebys mu zrobiła loda = sama musisz tego chcieć. A co do mokrych majtek to nieraz pewnie będziesz je miała. Narzucił szybkie tempo. Co ty mu odpowiadałaś na te jego gadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupił gumki - chciał Cie podniecić i pewnie ruszyć na przód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czym polega metoda kalendarzyka małżeńskiego? Metoda Ogino-Knausa polega na odliczaniu dni od spodziewanej miesiączki w celu oznaczenia momentu jajeczkowania. Przykładowo dla cyklu 28-dniowego dni płodne przypadają od 8 do 17 dnia. Jest to informacja dla pary, że w tych dniach należy wstrzymać się od współżycia. Przy cyklach nieregularnych dni płodne oblicza się przez odjęcie od długości najkrótszego cyklu 18 dni, a ostatni płodny dzień przez odjęcie 11 dni od cyklu, który trwał najkrócej. Nie jest to forma antykoncepcji, a naturalna metoda planowania rodziny. Zalecana jest przede wszystkim kobietom o regularnych cyklach, doświadczonym w obserwacji własnego ciała i parom, dla których nieplanowana ciąża nie jest problemem. Skuteczność kalendarzyka Metoda kalendarzyka zakłada, że cykl płciowy kobiety jest regularny. To jednak zdarza się niezwykle rzadko. Działanie stresu, nieodpowiednia dieta i zróżnicowana częstotliwość zażywania ruchu i aktywności fizycznej sprawia, że cykl kobiecy nie może chodzić jak w zegarku. Statystycznie na 100 kobiet stosujących tę metodę zabezpieczenia, 15-35 zachodzi w ciążę. Nie jest to więc metoda godna zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mlody dla ciebie po co ci taki szczeniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak za mlody? ma 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W aucie mnie przytulil ale nie tak jak zawsze tylko w inny sposob bo jego reka od brzucha poleciala do tylu prawie na tylek i przyciagal mnie do siebie kiedy go odpychalam puscil ale znow kladl mi na kolano dlon i tak mi klad nawet jak prowadzil. wie ze z tym seksem w dni nieplodne nie wypali bo napewno zle wylicze i wpadne a adriana zapewnienia co do doboru gumki tez mnie nie uspokaja bo wiem ze tego nieda sie dobrac od tak - z rozmowy tu. i nie wiem juz co mam robic moze dac sobie na wstrzymanie z tymi rozmowami bo adrian zabardzo sie posowa dalej tymi odchleniami. napisal mi es wieczorem ze przez ta nasza rozmowe mysli o mnie i o tym jak to bedzie wygladac, ze go rozpalilam i napisal takie cos caluje twoje nozki slodkie o delikatnym zmyslowym zapachu przesowam rece po udach pieszczac twoje drzace Cialo posowam sie w gore centumetr po centymetrze i nawet z zamknietymi oczkami poznam moja Dame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede z nim dzis o tym gadac moze sie uspokoi opanuje. on na to co ja mowilam co do tabletek ze ginekolok zleci badania i dobierze mi odpowiednie tabletki ze pojde nawet do 2 ginekologow jak bedzie trzeba ale do niego nic nie dochodzi bo temat zamknol i jeszcze powiedzial ze nie zyczy sobie zeby mnie dotykal facet tylko kobiety. Powiedzialam mu ze w takim razie chce zeby on tez poszedl do lekarza bo maja faceci tez takich specjalistow jak mi mama mowila zobaczymy czy tak latwo pojdzie bo tylko potrafi mi mowic to co on chce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udaj ze tej rozmowy nie było. nie wracaj do tej rozmowy. on chce wszystko od razu. daj sobie na wstrzymanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętaj on żadnej rozmowy nie może zamknąć jeśli ty nie chcesz. a jak on chce się decydować na seks w dni niepłodne których w twoim przypadku nie da się dokładnie wyliczyć to po prostu chyba dalej chce tego dziecka. nie rozmawiaj z nim na razie. sama nadal sobie czytaj i dowiedz się jak najwięcej o każdej rozmowie. a jeżeli nie chcesz na razie seksu to mu powiedz ze za szybko chce przejść dalej. a ty chcesz powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój Adrian zachowywał się jak napalony gówniarz który jak najszybciej chce dostać się do twoich majtek i zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkurza mnie to ze on mnie traktuje jak wlasnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dzis ten rajd rowerowy jest i wczoraj mi chlopak mowil ze pojedziemy z jego kumplami a oni z dziewczynami swoimi kich bo kolezanki moje tez chce dolaczyc do nas bo glupio mi bedzie tylko z jego znajomymi jechac. ciekaqe jak to wyjdzie dzis wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dzien minal wam ? Opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A udany dzien. rajd rowerowy wypalil jechalam troche z adrianem i jego znajomymi i troche z moimi kolezankami bylo napeawde fajnie choc trasa byla dosc trudna ale adriana wykorzystalam zeby mnie ciagnol hihi zaczelo padac akurat jechalam z kolezankami ale adrian mnie znalazl i dal mi swoja kurtke mile to z jego strony bylo :-) a podkoniec bylo ognisko i adrian i jego kumple zaczeli wspominac jak kiedys sie robilo imprezy z ogniskie pili do upadlego smieszne historie opowiadali a moj chlopak sie wypieral hehe Wrocilismy do domu do adriana bo mial wziasc prysznic i mnie odwiesc ale ten rajd nas wymeczyl ja zasnelam w jego Lozku a jak sie obudzilam to adrian spal na boku obejmujac moj brzuszek reka i to w samych bokserkach okryty recznikiem nie chcialam go budzic i tak utkwilam u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mowil cos o seksie albo nawiazywal do wczoraj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie obudzil to powiedzial ze tak by chcial mnie miec. zawsze przysobie klasc sie spac. razem wstwac. zartowal ze spalam tak mocno ze mogl mnie rozebrac i mi cos zrobic jezykiem, prezerwatywy wyjol i tak o nich gadalismy i czytal mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×