Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Powiedzial ze koledzy chwala zapachowe ale te z nawilzajacym czyms juz nie pamietam sa wytrzymalsze tak jego kumple mowili i adrian powiedzial ze jak sie zdecydujemy to kupi jakis plyn intywny zeby mnie mniej bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ze jego zdaniem tabletki sa dobre dla osob ktore uprawiaja seks z kilkoma osobami albo dla tych co dzieci niechca miec on nie widzi potrzeby brania umnie bo tylko z nim bede sypiac a jak nawet kiedys peknie gumka to nie bedzie uwazal tego za wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest żel intymny - tylko dobierz taki który można używać z gumkami. i oby Cie nie uczulił. Miałam żel z durexa truskawkowy. Ale wole bez niego. Kupiliśmy właśnie żeby mniej bolało - ale udało nam się pierwszy raz odbyć dopiero bez niego. Taki żel raczej nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zele sa w kazdej aptece czy tez rossmannie czy innej drogerii. Można o prezerwatywach i żelach poczytać na stronie durexa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak gumka pęknie to jeszcze w tym samym dniu się biegnie do ginekologa po tabletke po stosunku. A nie czeka czy będzie wpadka czy nie. Sypiam z 1 facetem, chce mieć dzieci dopiero za jakieś 5 lat może jak nie póżniej i przez ten czas zamierzam być na tabletkach. A ty chyba nie chcesz mieć teraz dzieci prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak się uprawia seks z kilkoma osobami to używa się gumek zeby się jakims syfem nie zarazić a nie tabletkami. Sądzeze tabletki tylko jezeli mam 1 partnera i to pewnego że nie ma zadnego cholerstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie adrian chce w rossmanie kupic ale zebym z nim go kupila chce zebym sobie wybrala jakis i mowil cos O jakies nakladce wibracyjnej chce przy kolejnych zblizeniach sprobowac z taka wibrujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten człowiek przeraża mnie swoją wizją wpadki - dziecko nieplanowane = wpadka. Jeżeli ktoś nie chce mieć dzieci to się zabezpiecza gumką lub innymi metodami. A on twierdzi że niebędzie uważał za wpadke. On już chyba zaplanował waszą przyszłość. A z nim to możesz liczyć wg mnie tylko na wpadke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on troche jest za bradzo pewny ze ten 1 raz wam wyjdzie. Wkladke wibracyjna to dopiero jak juz będziecie bardziej zaawansowani bona razie nie będziecie wiedzieć jak jej użyć. Poczytaj o tych żelach na tej stronie durexa to od razu sobie wybierzesz jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za tabletki ginekolog moze dac jak peknie gumka ? jakies zabijajace nasienie? niechce teraz. dziecka mam jeszcze nauke szkole za jakis czas tak ale nie na etapie edukacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak jak gość powyżej biore tabletki. A w wieku 16 lat w życiu nie zdecydowałabym się tylko na gumke i zapewnienia chłopaka że wpadki nie będzie. Nawet w tajemnicy przed nim wolałabym łykać tabletki jakby miał do nich jakieś zastrzeżenia. Kilka stron wcześniej pisałaś że chcesz poczekać wszystko powoli,poznać się itd a teraz po miesiącu gumki kupujecie? Czego ty w końcu chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak czytam te twoje braki wiedzy to czasem włosy dęba stają. Jak ty czytałaś o tych metodach skoro Ci wszystkie tu trzeba wyjaśniać ? Co przeczytałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gumki adrian kupil jak go zapytalam czy wie jakie moze stosowac ich kupno z mojej strony nic nie znaczy bo dalej niechce jeszcze seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no czas jeszcze jest : liceum potem pewnie studia a z tego wynika że też pewnie z jakieś 6 lat albo więcej nie chcesz dzieci - czyż nie? to co on p******i że tabletki są tylko dla tych którzy wogóle nie chcą mieć dzieci? O czym ty z nim rozmawiasz skoro on się ciągle łudzi na to dziecko za niedługo - powinien wiedziec przez ile tego dziecka nie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za jaki okres czasu ten seks planujesz? za miesiąć /rok ? Na pewno jeżeli nie chcesz seksu teraz to tego żelu nie kupuj - kupicie jak będzie miało do czegoś dojść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama jest weterynaRzem czyli moze mi takie tabletki wypisac. 72 godziny to duzo ale trzeba sie gimnastykowac zeby zdazyc. jak najszybciej wziasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to się wydaje dużo ale jak to bedzie sobota zanim dostaniesz się na pogotowie to dużo czasu w rzece upłynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie za rok chyba wiecej uplynie czasu. a po co mi pogotowie jak weterynarz tez moze przepisac recepte tak tam pisalo co mi dalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to akurat inny gość nie ja :) no to ty masz mame weterynarza a ja nie mam więc dałam Ci przykład dlaczego ludzie czasem mogą nie zdążyć. A im szybciej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej z tematem seksu zakoncze rozmowe z adrianem zeby nie myslal ze moze sie spodziewac go, on od kwietnia idzie na ten przestuj w pracy nie pojedzie do niemiec uparty bedzie pracowac na budowie czyli mniej bedziemy sie widywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o właśnie musisz mu powiedzieć wszystko - że seksu nie będzie podaj przybliżoną datę np więcej niż rok, że dzieci też nie chcesz i też mu powiedz kiedy najwcześniej byś je chciała. Jesteście w związku a takie rzeczy się mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mu mowilam ze jak bede miec 25 lat to akurat fajny wiek do ciazy ale adrian powiedzial ze nie bedzie chodzil na wywiadowki jako dziadek to mu powiedzialam zeby sobie znalazl w swoim wieku co mu teraz urodzi to sie obrazil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co tylko dlatego że się obraził to urodzisz za rok albo 2 ? to jest poważna decyzja. A dobrze mu powiedziałaś. zapytaj się go czy on jak miał 16 lat to planował dziecko? On zobaczysz będzie coś kombinował w tym temacie, Skąd wiesz czy jak wam gumka pęknie to pozwoli Ci wziążć tabletke po? Pewnie znowu będzie miał swoje ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no nie bede rodzic dzieci tylko dlatego ze zachowal sie jak dziecko obrazajac sie, jak peknie to bez jego wiedzy pojde do mamy po recepte niechce bawic sie w pieluchy to nie moj czas jeszcze na to moze i adrian bedzie super tatusiem bo wszystko na to wskazuje jak bawi sie z dziecmi ale on nie moze sam podejmowac decyzji bo on tylko zaplodni a ja bede wymiotowac brzuch urosnie dyskonfort dla niego to proste jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anie boisz się że on Ci może nie powiedzieć np. jak się gumka zsunie albo pęknie? Albo ją przebije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boje sie ale zawsze mi miwi ze mamy wszystko sobie mowic. szczerosc na pierwszym miejscu jak mnie oklamie i zajde w ciaze to mu pieklo zrobie zerwe z nim i utrudnie kontakt z dzieckiem tak mu tez powiem jak bedziemy sypiac. z soba juz. dziecko jest dla niego wazne takze moze troche sie opamieta. bede tez obserwowac go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej go postrasz że usuniesz - może to lepiej podziałaś, postraszyć zawsze wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz powiedz co czytałaś o tym seksie ? O pieszczotach też czytałaś? seks oralny ? preejekuliat - to też ważne przy zabawach żeby o tym wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna postraszyc ale nigdybym nie usunela dziecka wole juz miec niz zalowac i sie obwiniac ze zabilam wlasne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×