Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Są nowe czasy więc zostaje Tygrysek !!! A pozatym ta cześć ciała ma się miło kojarzyć prawda? No więc Fiut uuu odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za dziecinada, ja nie mogę, a jak nazwałaś jego anusa? Może kakaowe oczko, albo oko Saurona, a może "Jest już szczelina" suczko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś powyżej to fiut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy przedszkolu w samochodzie
Mam fiuta i staje mi jak widzę małych człowieków i często się spuszcza na linie :classic_cool: takie hobby suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz problem! Widocznie jesteś kurduplem który nie mierzy wysoko a i pewnie większość kobiet ci w d**e kopie pedofilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny to zadowalacze
Głodnemu chleb na myśli, ja pisałem o karłach ty pederasto, na dzieci ochota naszła, co za gnida :o jestem wysoce zdegustowany, to pewnie od tego rybiego zapachu z krocza ci mózg zlasowało suczko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do faceta mówię kochanie lub po imieniu. a jego części cianie muszę nazywać. rozumiemy się bez słów. nie toczymy rozmów na temat penisa tylko działamy . a jego ch*j bo tak czasem o nim mówi dobrze ma się kojarzyć z łóżka a nie z nazwy. mój facet też o moich narządach nie wymyśla specjalnie nazwy. nazywany jak już rzeczy po imieniu nawet wulgarnie. jesteśmy w związku i nie krępujemy się nazw żadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądzisz że rozmowy o seksie i ginekologu z Twoim chłopakiem to jest zły pomysł. Nie chcesz seksu a go nakręcasz, robisz mu nadzieje że coś będzie wkrótce bo poważnie wzięłaś się za temat i powiedziałaś że wybierasz się do ginekologa. To nie w porządku lepiej jeśli nie chcesz seksu teraz to mu to powiedz, nie rób mu nadziei ani nie nakręcaj go już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super wekennd byl mam super chlopaka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cóż to się takiego stało? Adrian znowu na chwile się ogarnął ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz piszesz że masz super chłopaka a za chwike będzie znowu napad zazdrości z jego strony albo jego kolejny zacny pomysl i będą gorzkie żale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest kochany i żadnych żali nie będzie z mojej strony do niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oby sie zmienil na troche dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życze Ci jak najlepiej ale nie zapomnialam jakoś o postach z 27 stron nie zawsze ten twoj zachowywał się normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adrian o 4 rano w niedziele obudzil mnie esem ze jest pod moim domem ma dlamnie niespodzianke i mam sie cieplo ubrac nie chcialo mi sie wychodzic z lozka ale jak juz on byl pod domem to wstalam i poszlam do niego do auta. chlopak powiedzial ze ma cos niesamowitego dla mnie niechcialam jechac zabardzo ale on zgodzilam siei nie zaluje :-)adrian zjechal z drogi na lake nie widzialam nic bo ciemno bylo zupelnie niewiedzialam co on kombinuje wkoncu jak sie zatrzymal powiedzial zebym przeszla na tylne siedzenie troche sie przestraszylam ale przeszlam adrian zamna kocyk poduchy tam mial ! juz mysli jakies sie w mojej glowie klebily ale moj facet ulozyl te poduchy tak zeby mial miekko i polozyl sie na w rozkroku lezal a ja miedzy jego nogami okrylismy sie kocem ja zasnelam szybko. wkoncu adrian mnie obudzil i zobaczylam wschod slonca nad tafla stawu cos pieknego naprawde, nawet byl taki maly pomoscik czy kladka na niej stalismy fajna niespodzianka naprawde ptaki spiewaly bylo super..........!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poduchy jak bym zobaczyła to tez bym sobie pewnie nie wiadomo co pomyslała :D fajne zależy jak dla kogo, ja nie z tych romantycznych więc pewnie bym swojego zrypała za obudzenie najpierw :P A poza tym to co słychać? Sądzisz że w końcu będziecie jak normalna para ? Bez tych scen jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narazie jest ok, adrian rozumie jak chce pobiegac z kolezankami czy trening mam. nie robi juz scen po prostu mowi ze mi ufa kocha i kilka razy powtarza ze mam dzwonic jak cos bedzie sie dziac! temat seksu mamy do powiedziany jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna para nie bedziemy bo seksu niema !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pozatym ja wiele rzeczy nie moge sobie pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jak seksu nie ma to nie jesteście parą normalną? To wg ja byłam z moim parą przez rok na niby? Z tym twoim zdaniem to się nie zgodzę. Nienormalną parą to jesteście w chwili jak Twojemu odp*****la czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co sobie nie możesz pozwolić ? i jak ten temat seksu domkliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sensie ze normalny zwiazek wiaze sie z pelnym pakieetem uczuc zaufania a ja narazie z adrianem to poczatkowi jestesmy same wiecie ze ciezko u chlopaka z ufnoscia jest. a na niektore rzeczy naprawde nie moge sobie pozwolic jak picie piwa czy nocowanie u chlopaka spanie wyjechac na weekend z nim czy kontrolowac sie jak sie calujemy umnie w domu ciagle tylko mam zakazy chcialabym juz miec. 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A temat seksu zakonczylismy prezerwatywy zostaly otwarte adrian sie wyglupial nadmucchal je, uznalismy ze rozmowa zabardzo sie pobudzilismy i w zlym kierunku idzie to i wspolnie uznalismy ze teraz na tym etapie jestt dobrze nam bez seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian dzis pracowal na budowie i malo czasu mielismy dla siebie szczerze to mi go brakowalo tylko esy pisalismy ale to nie jest wystarczajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz się przyzwyczaić że nie będziesz go miała ciągle 24h na dobe. A co do zaufania to u mnie było tak ze facet mi od początku ufał a ja mu tak nie do końca, Ale nie robiłam zadnych scen takich jak twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dzięki tym zakazom masz szanse przeżyć wszystko w swoim czasie nie narzucać sobie takiego szybkiego tempa we wszystkich sprawach. Może towam wyjdzie na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo i na zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu na zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak kazdy facet na dlusza mete nie bedzie ciagle poblazliwy na zwiazek z ograniczeniem. teraz to akceptuje ale bedzie taki dzien ze cos wymysli a ja mu ktorys raz powiem nie i moze byc nie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś jak na razie pobłażliwa w stosunku do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×