Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Nie sypiamy !!! to nie prawda u mnie w domu nie spi adrian a napewno nie zemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zachecam go raz kurde cos kupilam i juz zachecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie że zachęcasz, więcej tego nie rób. Nikt cie tu nie krytykuje tylko Ci radzimy na przyszłość zebys takich bledow nie robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak juz mam dym w domu jak matka adriana powie mojej o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mi nie wiezy bo wiekszosc. osob ma mysli tylko erotyczne i to wy macie z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty masz z tym problem i jak bedziesz starsza to moze to pojmiesz. Kajdanki dla 25 latka to nie czesc atrybotow zabawek policjanta ktore sie kupuje dziecku. Nie wierze ze jak kupowalas to tego nie przewidzialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj chlopak mi powiedzial ze wiedzial ze bym na seks nie zdecydowalam sie nawet widzac. to co kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyslalam ale kupilam je tylko zeby adriana spiac i wkoncu on by mnie sluchal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mam pytaniee wy macie kajdanki? do lozka czy to rzadkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na razie nie mam. Nie potrzebujemy na razie takich urozmaicen. Moze kiedys. Kochamy sie od pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tymbatmrdziej nie potrzebuje ! nawet seksu nie uprawialam i tylko kupilam zeby zartowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze juz nawet nie mysle co by bylo jakby matka stroj znalazla i kajdanki do tego dolaczyla masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie sama widzisz oni niby wiedzą ze nie chcesz seksu a popatrz jak to z boku może wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i matka adriana powiedziala mojej mamie wrzeszczala :-( zabrala mi tel i nie moge wychodzic z domu a spotykac. sie moge tylko u nas co za beznadzieja, chlopak nic nie wie i esy wysyla ciagle wscieknie sie ze nie odp mu i kolejny klopot no kurde!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no trudno popelniliście blad za ktory trezba teraz placic iod nowa zdobyc zaufanie rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co konkretnie Ci ta mama mówiła ? jak to wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocilamm z treningu a one obie juz w domu byly Matka adriana naopowiadala mojej ze przynosze do jej syna erotyczne rzeczy kajdanki kupuje a potem on sie napala na seksu wyobraza niewiadomo co zemna, ze zlapala nas jak bylam spieta a on juz teksty mowi i za noge mnie maca, ze ciagle sie calujemy jakies jezyki sobie pchamy do ust a to przecies normalne jest a ona robi z tego straszne rzeczy, ze mu siadam rozkrokiem na kolanach pozwalam na lapanie za tylek i inne takie rzeczy , ze co ja sobie mysle ze nie jestem dzieckiem zajde w ciaze i kto bedzie nas opiekowal bo adrian nie da rady sam ja szkola on praca a dziecko ? Ze nam trzeba to widywanie sie zminimalizowac bo niewiadomo gdzie jestesmy i co robimy jak juz takie zabawki mamy w glowach a moja mama tylko wrzeszczala ze mnie tak nie wychowala ze u kogo widzialam kajdanki , ze mam sie zachowywac itp . Nawet sie wytlumaczyc nie moglam !! Zabrala mi tel powiedziala ze musi nas rozdzielic od siebie, niewolno mi z nim wychodzic nigdzie i tylko umnie moge sie z nim spotykac a jak nas zlapie na czyms to raz w tygodniu bedziemy sie widywac a adrian mnie wkurzyl bo nabija sie zemnie ze przynajmniej bedzie mnie mial w domu i zaden facet mnie nie poderwie co za glupi zamiast sie smucic to mnie dobija ze po co sie przyznalam do tego jestem zla na niego a on mi konwalie przynosi badziew na przeprosiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bedziecie sie zachowywac racjonalnie to im przejdzie moze. Przy tesciowej nie wypada roznych rzeczy robić a ty mogłaś inaczej rozegrać to, po co latać i sie przyznawać. Lepiej czasem sie nie tłumaczyć rozdzicom. Wy macie sobie mówić prawdę przede wszystkim. Bo skąd mogła wiedzieć że siadasz tak czy owak - musiała widzieć. Nie dziw się ze ma cie teraz za puszczalską. Na zaufaniematki chłopaka trzeba czasem sobie zapracować. Zwłaszcza gdy sie jest tą młodszą - postrzeganą jako naiwna i głupsza. Wtedy trzeba zapracować na zaufanie a nie od razu spać w domu u chłopaka. Dali wam za dużo wolności twoi rodzice i teraz nic sie nie stanie jak trochę przystopujecie. Masz 16 lat dopiero więc chyba nie liczyłaś na cuda i wszechobecne tolerowanie wszystkiego po 4 miesiącach związku. Niejedni są ze sobą dlużej i nie robią połowy rzeczy których wy robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie jestem tylko winna adrian wiecej przegina a jego matka o tym nie wie a ja tylko za kajdanki obrywam! nie robie nic zlego i nie puszczam chlopaka za daleko dlateko te 4 miesiace nie zmieniaja mojego zdania na temat seksu!!! mam sie nie calowac to co to za zwiazek by byl jak dzieci w piaskownicy. a matka adriana jest fajna ale czasem to robi z igly widly jak nocowalam u niej to mi pozwolila spac z adrianem wiec niech sama sie przyzna ze nam popuscila pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pozatym mi boryska ukradla miala mi go oddac !!!! jest moj !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesciowa klamie bo jak sie przytulalam z adrianem na kanapie przed tv to jeszcze mowila ze slicznie razem wygladamy i ja cieszy to ze sym ma milosc swoja i to nie jeden taki przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oboje jesteście winni. chyba nie będziecie się rozliczać kto bardziej zawinił. ona nie kłamie przecież z tym siadaniem to prawda. może was gdzieś podejrzala. teraz trzeba myśleć o tym co dalej a nie o tym co było. matka chłopaka i twoi rodzice się martwia i dlatego tak jest . też bym się na ich miejscu tak zachowywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest tylko chisteria matek! to co mam teraz robic ? trzymac adriana od siebie na odleglosc wyciagnietej reki !?zawsze moze ktos nas zlapac w roznych sytuacjach. to jest glupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie napisałam ze masz go trzymać na dystans. musicie pomyśleć jak przekonać rodziców do waszego związku. nikt tego nie zrobi za Cb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale one obie namnie naskoczyly i to jest najgorsze ! dzis caly trawnik w ogrodzie scielam z nudow z chlopakiem sie nie widzialam bo mial wyjazd i nawet niemam od niego zadnych esow masakra po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem moze jakas przerwe uzgodnie z adrianem moze to ulagodzi to co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co Ci ta przerwa ? przecież i tak te nowe zasady trochę was odseparują i to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja niewiem co robic !! adrian sobie z tego nic. nie robi bo jest dorosly a ja nie i mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powiedz mu ze skoro tak to wgl sie nie musicie sie spotykac. Postrasz go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok powiem mu ze jak tak to widzi to ja niechce go w tygodniu widziec u siebie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×