Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
On przeciez wiedzial z kim sie zadaje i ze masz tylko 16 lat. WIec nie rozumiem slow : to ty masz problem. To troche zachowal sie jak gowniarz musze przyznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mam ja problem on nie ma bo mu to na reke jest ze wychodzic. nie moge! bylam u matki adriana po mojego psa! nie bedzie mi go zabierac a chlopak wstawiony byl u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz radzi sobie bez Cb, zachowanie gowniarza nr 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam wypil sobie ale mogl juz nie przychodzic tylko jeden kielich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niechce siedziec. juz dluzej w domu wiec adriana odganiam od siebie tlumaczylam mu zeby sie wziol na wstrzymamie zeby jakos mama to zauwazyla i mi to uziemienie skonczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstawiony po 1 kieliszku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smierdzialo mu z ust, nie wiem jak nazwac jak pil jeden kielich dla mnie jest wstawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetowi to raczej nie mozna wierzyc co do ilosci wypitych kieliszkow :P ubarwiaja czesto rzeczywistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem nie widzialam go ile pil, powiedzial mi ze na nasza rocznicee ma cos dlamnie juz w planach ale nie chcialwyjawic, moze tylko tak po pijaku mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowilas ze nie byl pijany tylko wstawiony to byc moze ma cos wymyslone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 Jest w niedziele a ja z domu wychodzic z nim nie moge to jak on wogole mysli ten swoj plan zrealizowac ? hm chyba po prostu tak powiedzial zeby mnie ulaskawic bo niechcialam sie z nim calowac ani obejmowac sie nie dalam, on cos cwaniakowal. ma 25. lat a jest bardziej napalony na calowanie sie i dotykanie mnie, kiedys mi powiedzial ze w dziecinstwie musial po smierci ojca szybko dorosnac i nie mial duzo milosci od matki i mu tego brakuje i ze teraz wi jakie to uczucie jest cenne, tak mysle sobie czy on nie zabardzo jest taki typ faceta przywiazujacego sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 Jest w niedziele a ja z domu wychodzic z nim nie moge to jak on wogole mysli ten swoj plan zrealizowac ? hm chyba po prostu tak powiedzial zeby mnie ulaskawic bo niechcialam sie z nim calowac ani obejmowac sie nie dalam, on cos cwaniakowal. ma 25. lat a jest bardziej napalony na calowanie sie i dotykanie mnie, kiedys mi powiedzial ze w dziecinstwie musial po smierci ojca szybko dorosnac i nie mial duzo milosci od matki i mu tego brakuje i ze teraz wi jakie to uczucie jest cenne, tak mysle sobie czy on nie zabardzo jest taki typ faceta przywiazujacego sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mam mnie informuje ze musi zostac w pracy i bedzie pozniej i lepiej jakby z adrianem byla u niego albo odwolala spotkanie z nim ale ja jej pokaze ze nawet jak bede z nim sama to bedziemy sie zzachowywac zeby moja mama sie przekonala ze nie mysi nas pilnowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj wlasny chlopak powiedzial mojej mamie ze ma bardzo zgrabne nogi no po prostu niewiem co mam myslec o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podlizuje się jej i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewidentnie patrzyl na jej tylek tez!! a jak czytalam facec***atrza na pupy jak im sie chce Bzykac po prostu jestem zla na niego i na moja mame !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to swinia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naczytalas sie glupot i teraz zachowujesz sie jak rozkapryszona panna. Z Tobą jest czy z twoja mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zemna ale co z tego jak patrzy na nogi innej ! ciekawe co ty bys myslala jakby to twoj facet tak do twojej mamy powiedzial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Tobie inni mezczyzni nie przypadaja do gustu? :) ps. jestes podobna do mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem sie podobaja ale nie mowie tego na glos przy chlopaku, moja mama tez blondynka, mamy podobne rysy twarzy, ale to nic nie zmienia bo mama ma cialo bardziej rozbudowane wieksze piersi i wogole ogolnie jest zgrabna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no akurat nic bym sobie takiego jak ty nie pomyslala, nie zrobiloby to na mnie wrazenia. Przeciez nie bede zazdrosna o moja mame. Moj nie raz komplementuje moja mame i inne kobitki i jakos zyje :) a przy nim tez komentuje facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to wkurzylo i jak zrobi tak jeszcze raz to mu to powiem moja mama ma tate do komplemetow a nie on !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może chciał jakoś załagodzić tą sytuację z kajdankami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i chciał załagodzić, bo mówił że mnie chce gdzieś zabrać na niedzielę bo mamy ta nasza rocznicę związku, ale w taki sposób by to robił niechce mi się wierzyć że moja mama poleci na mile słowa i mu tak łatwo pozwoli mnie zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka mam sukienke kupic chodzi o kolor na slub ? Chlopak kupil mi czerwona ale mi sie nie podoba a mama mi mowi ze mi nie wypada w niej isc! Mam ja w domu moge oddac do 7 dni. Poradzcie cos! Byla niebieska i rozowa jeszcze ale tez nie zabardzo mi pasuja! Albo zna ktoras jakis sklep gdzie sa wieksze wybory kolorow????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje sukienki w mohito sa eleganckie i zawsze mi cos wpada w oko. A jaka on ci tą sikienke kupil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pastelowe kolory teraz sie nosi,a na slub wybierz cos stonowanego a nie bijaca czerwien po oczach. Najlepiej cos bez wielkich dekoltow i nie zbytnio krotka to dobrze wypadniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinien sie wtracac do twojej sukienki ani tym bardziej Ci kupowac. A skoro Ci sie nie podoba to nie idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta sukienka jest taka ze ma odkryte ramionai plecy dopiero material zaczyna sie pod lopatkami a z przodu jest zakonczona lukiem ogolnie trzyma sie to na piersiach niema ramiaczek! pod biustem jest czarny pas i od tego pasa jest obcisle na brzuchu i luzna suknia przed kolanami sie konczy. adrianowi odrazu czerwona sie podobala po kilku przymiarkach innych sukienek i moim marudzeniuchlopak powiedzial zebym wziela czerwona a w domu jeszcze przymiarke zrobie jak cos to zwrot zrobimy ja jej niechce i jutro ja oddam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×