Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Pierwszy raz jadl to chociaz mogl pomyslec a nie jak on to zrobil! a wiecie co bylam u adriana po kilka rzeczy jak lezal w szpitalu zeby mu zawiesc i znalazlam notesik w ktorym mial umowe sprzedazy auta swojego niewiem co on kombinuje ale jak on mysli bez auta zostc? albo sprzedaje bo ma problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama i tata sa wsciekli bo przyjevhalam po pare rzeczy do domu i wracam do chlopaka ktos musi sie nim opiekowac a oni tylko robia mi wyrzuty sumienia jakbym pierwszy raz z nim zostala na noc a zreszta spanie w jednym lozku nie musi zawsze znaczyc jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest malym dzieckiem i nie jest smiertelnie chory ani ciezko zebys musiala u niego spac. Nie przesadzaj tez bym sie wsciekla gdyby moja 16 letnia corka tak sie zachowywala. Umowa nie swiadczy o sprzedazy, moze zmienia auto albo moze mu byla potrzebna przy ubezpieczeniu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie ma problemow tylko cos z autem do zalatwienia albo sprzedaje i kupi nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nic sie nie stalo zostalam na noc i wrocilam dzis a oni ciagle gadaja ze mam liczyc sie z ich zdaniem i ze to moj ostatni wybryk taki, nie sadze zeby bylo po ich. a z adrianem sie wyjasnilo bo jak lezelismy w lozku to mi pokazal w internecie auto jakie kupic chce nawet fajne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie byl smiertelnie chory ale mimo to chyba w milosci o to chodzi zeby dbac o 2osobe ? on byl zemna jak szerszen mnie dziabnol i pol nocy nie spal a mial isc do pracy w kolejnym dniu tez sie poswiecil, zauwazylam ze spod bokserek wyrastaja mu wlosy takie male chyba goli okolice tygryska, ulga bo wlasnie sie balam ze bedzie niechetny do depilacji jak go kiedys poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mu wystają to nie goli. Rodzice mają racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te wlosy sa takie male wyrastajace po kilku dniach od zgolenia rosna i jemu wlasnie sie pojawily. przesadzaja moga nam zaufac a nie gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś z nimi rozmawiała a nie tylko weszła po kilka rzeczy i wyszła to nie robiliby problemu. Może goli i tyle. Zawsze możesz go ty wydepilować w ramach gry wstępnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak mam z nimi rozmawiac. jak mama na mnie naskakuje a pozniej tata ? to oni sa winni ze nie mamy normalnych rozmow tylko sie wsciekaja a ja juz nie jestem dziewczynka zeby kazdy rozkas wykonywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe nie nie, nie bede mu nic golic przeciez to moze obrzydzic kobiete a nie podniecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty zawsze szukasz winy w kimś a nie w sobie. Tym razem wina jest po obu stronach . Masz 16 lat to nie dziw się ze naskakują. Póki mieszkasz u nich i jesteś nieletnia to wypadałoby uprzedzać o swoich planach i starać się dogadać a nie tylko stawiać przed faktem dokonanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wlasnie czy jest mozliwe ze podczas podniecenia u faceta z penisa poza sluzem moze sie wydobyc krew ? w malej ilosci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórych to nie brzydzi . I gola się nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wlasnie czy jest mozliwe ze podczas podniecenia u faceta z penisa poza sluzem moze sie wydobyc krew ? w malej ilosci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli pojawia się krew to do lekarza jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowilam mamie ze jak wyjdzie ze szpitala to bede u niego na noc zostawac wiec wiedziala o tym zawsze uprzedzam rodzicow! i zawsze jestem pod tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U adriana na bokserkach pojawila sie krew nie duzo ale byla plamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiaj z nimi a nie tłumacz się na forum. Wyjaśnij to tylko na spokojnie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwrocilam mu uwage na to ale chlopak powiedzial ze o tylko tyle krwi nie bedzie robil szumu, powiedzial ze to pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy to byla na pewno krew z czlonka? Czy moze po prostu sie ubrudzil krwią z jakiejś rany? moze jakies otarcie to tylko. Skad wiesz ze akurat w trakcie podniecenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz poczytac, z takim czyms nie mialam do czynienia. Ale zmartwiłoby mnie to a pewno, nie powinno miec takie cos miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej z penisa bo wczesniej niemial plamy na bokserkach, o 19 sie polozylismy do lozka i nigdzie juz nie wychodzil a my sie przytulalismy i calawalismy sie a pozniej wlasnie adrian zgiol kolano i zauwazylam plame ja niemam okresu zeby go zbrudzic a on nie wkladal reki w bokserki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to przez te tabletki co lyka, albo naczynko mu peklo nie wiem wogole jak to u faceta jset mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem, jak sie sytuacja powtorzy wtedy wyslij go do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, napewno pojdzie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyslal mi es zebym uciekla z domu do niego warjat juz mam dym z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie badz glupia i nie uciekaj, nie we wszystkim musisz go sluchac i spelniac jego zachcianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisal mi es zebym z domu uciekla warjat juz mam dym z rodzicami a po tym to dopiero bym oberwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi sie wychodzic a pozatym musze zostac zeby rodzice sie odczepili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×