Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Ale wtedy okresu nie ma? np nie robie przerwy przez 3 miesiace dopiero w 4 miesiacu mozna tak dlugo? a to nie wplynie zle na plodnosc? kurcze adrian zasnol w lozku i mnie trzyma mial mnie odwiesc a on nagi tylko recznikiem zakryty tylek ma masakra brakuje tylko zeby jego mama tu przyjechala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno sie raczej co miesiac zrobic przerwe, ja robie zawsze i mam pewnosc ze jest ok. A reszta ktore znam bierze zwykle miesiace i potem przerwa ale to tylko wtedy jak chca przesunac okres z jakiejs waznej przyczyny. Okres podczas tabletek jest duzo lagodniejszy wiec nie ma po co przesuwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej juz zapytam na wizycie ginekologa czy mozna 3 miesiace bez przerwy. adrian mnie niechce odwiesc do domu powiedzial ze tak mu sie przy mnie dobrze spi ze zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 razy zachrapal juz i spi w reczniku tylko zeby sie nie podniecal bo teraz mam manie ze to namnie przejdzie fuj jego nasienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasienie fuj a seks chcesz uprawiac, dziewczyno co ty piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co narobiliscie sobie problemow? Po tym co piszesz tej twojej mani widac ze nie jestes gotowa ani na seks ani na inne rzeczy? Jak niby zrobisz mu loda? A jak chcialas jechac do domu to trzeba bylo go obudzic a nie patrzyc jak zachrapie. Mialas zachowywac sie doroslej a nie psuc zaufanie rodzicow i tesciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocilam po 23,15 do domu obudzilam adriana swiatlem z tableta bylam na jego fb i jakis kolega do niego napisal wiadomosc taka: hej stary i jak tam twoja laska, chyba zle skoro na internecie siedzisz a nie na niej, pokazalam to adrianowi a on mnie pyta czy debilowi pokazemy sie razem na skayp, zgodzilam sie i na kamerce razem w lozku sie pokazalismy ale w ubranku szczena temu koledze opadla hehehe. A rodzice i tesciowa nadal maja do nas zaufanie nic nie robilismy zlego! A pozatym niechce zepsuc tego jak nas traktuja i nam pozwalaja na duzo moze sie zgodza na jakies wakacje nasze we dwoje. Obrzydliwe jest miec rozmazana sperme i tak spac bez wiedzy! A seks to juz inna sprawa bo bedziemy to robic swiadomie a loda to ja niewiem czy bede robic narzaie to jest dalsze od seksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis po kosciele chlopak przyjechal po mnie na motorze i zabral nad staw bylo fanie bo mial zaplanowane i zabral koc i jedzenie i tam zesmy sie opalali, na takiej kladce siedzielismy z nogami w wodzie i spacerek bylo super! Pozniej do sie przebralismy i do jego mamy na grila wpadlismy a tam ciotka adriana z dzieciakami i siostra z mezem byla i jacys inni ludzie od narzeczonego mamy, mialam na rekach niemowlaka i kilka zdjec mam z malym i adrianem naraz a najfajniejszy byl spacer z wozki i adrianem jak rodzinka z chlopaka bedzie dobry tatus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro moj pierwszy dzien w pracy mam na 5 tak jak adrian i do 13, boje sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazaliscie sie na skype to teraz beda komentarze ze zaliczyl, koledzy dorobia sobie otoczke. Lepiej zacznij sobie wyobrazac sperme skoro do seksu bilzsza droga niz do loda. Jezeli Cie to brzydzi to nie jestes gotowa, tak czy siak gdybys robila mu dobrze reka czy ustami to bedziesz miec ten kontakt ze sperma. Ludzie robia rozne rzeczy spuszczaja sie nie tylko do gumki ale na rozne czesci ciala partnerki na piersi, brzuch itd. Mnie tam to nie brzydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ze ladnie facet wyglada z dzieckiem to tylko obrazek, nie znaczy od razu ze bedzie dobrym ojcem. Znowu Cie zacznie za chwile namawiac na dziecko bo sie naogladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mowie ze zaraz bede uprawiac seks i bawic sie w robienie mu dobrze narazie chce sie przelamac do tego i jak wczesniej pisalam przy seksie bede miala kontrole gdzie jest sperma a nie wiedzac i ja rozcierajac po sobie mnie brzydzi. a ze skayp to adrian mi mowil ze ten kolega zaqsze sie chwalil wszystkim a teraz go uciszyl bo on ma juz dziewczyne rok i niema co sie chwalic nia ciagle bo sie przejadlo sluchanie o niej, i ze go to wkurza ze on nie wie nic o nas a jest wscipski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawil sie z dziecmi i niemowlaka usypial na rekach i robil to tak delikatnie jakby juz mial wprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo Adrian Ci powiedzial tak to tak jest, a moze koledzy sie czepiaja sama wiesz czy zaliczyl to chcial sie popisac przed nimi bo to tak wyglada. W czasie seksu ty nie bedziesz miala zadnej kontroli nad tym gdzie jest sperma. Gumka jak C***eknie to chlopak spusci sie w tobie, sperma bedzie z Cb wyplywac jak sie wiecej poruszasz. Ona nie wyparuje :D Podczas innych zabaw ta sperma sie tez musi gdzies znalezc, w jego bokserkach, na lozku albo na Tobie :) Smieszy mnie to twoje brzydzenie to jakbys sie nim brzydzila. On twoich tzw "sokow" sie na pewno nie wstydzi. Bez prakyki to ty sie nie przelamiesz. Nie zapomne jak ja swojego dotykalam po raz 1, i tych wszsytkich 1 razow: 1 loda itd. Teraz biore tabletki wiec w tej s*****e ciagle jestesmy umazani. Juz chyba miala kontakt z kazda moja czescia ciala. Non stop pasowaloby robic pranie :D wyluzuj i tyle, nie da sie przelamac jak nic nie bedziecie robic. Ja sie tak na pewno nie przelamalam. Teraz sie smieje z tego jak duzo czasu zajelo mi zabranie do mojego Tz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zaskocze ale troche sie przelamalam i pozwolilam adrianowi na taka mala pieszczote po pracy wrocilismy do domu do niego wczoraj i tak sie zaczelo ze mi mowi zebyym sobie troche po spala bo wczesnie wstajemy a on zrobi zlecenie z 2pracy no ok tylko ze nie moglam zasna i adrianowi ciagle cos mowilam a on wstal od biurka zdjol koszulke weszedl na lozko i polozyl sie troche na mnie wsumie to mial jedna noge miedzy moimi nogami i zaczol dotykac po twarzy i calowal calowa i schodzil w dol po szyji dotknol moich piersi i mial buzie na nich ale bylam w podkoszulku jezu i poszedl na brzuszek i zaczol mi lizac pepek zlapaloa reka go za glowe i posowalam reke po jego wlosach on juz zupelnie byl pomiedzy moimi nogami. Bylo to strasznie przyjemne a jaka mokra bylam a adrian po tym powiedzial ze sie podniecil bardzo i powiedzial ze ja dzis bede pokazywac. Na co mnie stac ale jego mama jest w domu i mam fart, mam wlasny pomysl jak sprawic mu podnieceni. A moja mama mi wyklad zrobila ze jestem dzieckiem a adrian narzuca mi tepo swoje ze na pracowanie mam czas i powinlam sie z ruwiesnikami spotykac hm niewiem co z nia ona chyba by wolala zebym wpadla w zle tpwarzystwo pila czy cos palila nie rozumiem mojej mamy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki masz niby ten pomysl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama po prostu nie moze sie przyzwyczaic ze masz 16 lat i juz pracujesz, sama pomysl gdybys nie byla z Adrianem to na pewno bys o takiej pracy mogla pomarzyc tylko, popatrz co robia twoi rowiesnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysl moj jest taki niewiem czy wogole go podniece ale ocencie; z zaskoczenia chce to zrobic jak wrocimy do domu i tam cos zjemy a po obiadku adrian bedzie konczyc swoja prace na komputerze i wtedy ja zaczne od tylu zaczynajac od lekkiego masazu moje dlonie w pewnym momecie beda posowac sie po jego klacie przez ubranie i jezdzic po cialku i zaczne glowa ocierac sie o jego glowe, jak bedzie mial koszule to guzik po guziku zaczne odpinac do polowy pozniej usiade na biurko obok komputera i noga go popcham na krzesle bo jest na kolkach po chwili podejde usiade na jego kolanach i dlon wsune za koszule a druga go obejme i zaczne calowac i calowac pozniej szepne do ucha zeby wstal i wtedy rozepne mu pasek w spodniach i zdejme koszule pasek zaloze na jego szyje i na smyczy zaciagne do lozka tak zeby byl na brzuchu a ja usiade na jego tylku i zaczne calowac jego plecki i drapac pazurkami po chwili on zmieni pozycje i z brzucha na. Plecy a ja przeplote jego palce z moimi i dam za jego glowe calujac bede ocierac sie o jego cialo i to tyle narzaie i jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bedziesz w stanie to zrobic ? i pytanie czy sie zamierzasz rozebrac ? no i czy planujesz go podniecic az tak zeby sie spuscil? to nic innego jak petting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowiesnicy pija pala i biara jakies narkotyki, znikaja na cale dnie nic. nie robia, i uprawiaja seks bo kolezanke mam w ciazy podobno i co ja mam zazdroscic im ? mi jest dobrze teraz mam cel zajecie i chlopaka mimo 16 lat wole to co mam teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede sie rozbierac tylko jego, mam zamiar zrobic to co napisalam w calosci i nie posune sie dalej a adrian niewiem czy sie podnieci jesli dojdzie do orgazmu to i tak bedzie w bokserkach i w spodniach wiec nie grozi mi nic prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pisalam zlapie mu rece zeby mnie nie dotykal zabardzo albo siebie tam niechce sie upaprac w jego s*****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nic Ci nie grozi :) no widzisz kolezanka jest w ciazy to mysle za da Ci to do myslenia i zadnych glupot nie narobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seksu nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niechce jeszcze wchodzic w ten etap bliskosci!! Adrianowi mowilam ze nic poza pieszczotami nie zrobimy on to potwierdzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moj pomysl moze byc wiem ze wykonanie sie liczy ale niewiem czy sie nie wyglupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykonanie nie liczy sie tak bardzo, a jak usiadziesz na nim to pewnie ze zadziala niewazne jak nawet jesli zrobisz to nieudolnie mowie to z wlasnego doswiadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli dziala siadanie Zawsze na chlopaku no dobrze wiedziec jak mi kiedys pomyslow braknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mojego wszystko dziala, nic czasem nie musze robic a on juz gotowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×