Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Za niedlugo mam urodziny wiec bede mogla decydowac o sobie gdzie spie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za niedlugo mam urodziny wiec bede mogla decydowac o sobie gdzie spie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17Latki maja juz wiecej do powiedzenia a pozatym blizej do 18 stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dorosłe podejście. jestem pod wrażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im częściej będziesz u niego tak sypiac tym szybciej mu przestanie wystarczać przytulanie. A nie jesteś mu chyba więcej w stanie dać. Nie afryce seksu nie cchcesz zabaw to nie kuś go i daj sobie na opóźnianie. To ze będziesz miała te 17 lat nic nie zmieni. Więc nie rób chłopakowi nadziei jeżeli nie jesteś mu w stanie nic dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja tam niechodze zeby mu dawac nadzieje! jak sie decydujemy na spanie ze soba to na jasnej zasadzie bez seksu i on o tym wie wiec nie robi sobie nadzieji ze sie zlamie i cos bedzie, a spalam u niego tylko wtedy jak byl chory z poniedzialku na wtorek i jak wrocil z szpitala jedna noc i tyle w tych dniach fakt nie bylo jego mamy ale mimo to do niczego nie doszlo! tesciowa jest wyrozumiala i ufa nam czasem w zartach przypomina nam ze jestesmy za siebie odpowiedzialni. a to ze bede miec 17 lat to wiadomo nie zmieni mojej sytuacji i bedzie tak jak jest teraz z chlopakiem. wkraczam w doroslos mam prace chlopaka mature przed soba studia niechce stracic tego co mam ani bledu popelnic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tego się trzymaj. Ale to jest oczywiste ze niby nie dajesz mu nadziei ale no z czasem będzie coraz bardziej chciał i kiedyś nie wytrwa i wybuchnie. Wstrzymaj się bo tak będzie dla was lepiej . Raz na jakiś czas nie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przeciez ja nie mowie ze co dziennie bede spac u niego! a pozatym to licze sie z tym jak rodzice odbieraja to i w pewnym sensie to nie do pomyslenia ze spie z facetem w takim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale oni tez musza zrozumiec ze ostatnio bylam z nim bo byl chory i potrzebowal mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w koncu postawiłaś się na ich miejscu i trochę pomyślałaś o nich a nie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale oni tez powini sie postawic w mojej sytuacji przeciez do niczego nie doszlo a jestesmy dlugo z soba a oni o takie rzeczy podejrzewaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzaj nie jesteście nawet roku, dla mnie to mało. Pogadaj z nimi im bedziecie dluzej to beda bardziej podejrzliwi ze moze planujecie cos zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewac beda bo maja takie prawo. To sie nie zmienia a skad maja wiedziec ze nic sie nie stalo ? rozmawialas z nimi, wymagasz zeby sie postawili na twoim miejscu to im wytlumacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozmawialam, a pozatym wychowywali mnie to wiedza jaka jestem i jaki mam charakter! moge rozmawiac ale niech oni zapytaja normalnie mnie a nie konbinuja nie jestem dzieckiem juz zeby bawic sie w podchody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)znowu temat o jakims facecie bo zadna kobieta dziewczyna to juz pasji nie ma hobby czy zaintersowan? 888 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu charakter i wychowanie nie ma nic do rzeczy. Wszyscy urzadzacie podchody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian kupil mi majtki hipster masakra bo moja mam widziala jak mi je dawal i teraz mnie pytala czy mi je kupil? i skad wie jaki rozmiar mam tylka ja niemoge wpadlam totalnie powiedziala ze ona sobie z nim porozmawia adrian dostanie opieprz! uprzedze go. a co fajne chlopak chce chodzic na kurs tanca jutro jedziemy sie zapisac na jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze czemu ten miesiac tak dlugo idzie niemoge sie doczekac mojej pierwszej wyplaty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie za wszystko bedzie placil chlopak ? Ja nie umialabym tak zerowac jak ty. do konca miesiaca daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziw sie ze was potem podejrzewa jak Ci chlopak majtki kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie adrian nie bedzie placil za wszystko umowilismy sie ze na rate wezniemy on zaplaci teraz 1 rate ja po wyplacie doplace 2 rate !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pech ze widziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz znowu bedziecie mieli gorsze noty i zrobia sie bardziej podejrzliwi. Ale to podziekuj chlopakowi za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No juz mam na jutro godzine wyznaczona w domu! po17 mam byc. w domu bo mama chce zemna rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie dziw sie, sami na to zapracowaliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic nie zrobilam, jestem szczera i nie bawilam sie adriana tygryskiem wiec mama moze spac. spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest tak ze rodzice pozwalaja na wszystko a jak cos zauwaza to nagle reaguja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś szczera czyli mowisz im wszystko nie sadze. WIec nie wypisuj glupot,zastanow sie ilu rzeczy nie wiedza i nie pisz takiej dziecinady tutaj. Pozwalaja czy sama sobie pozwalasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowie wszystko na kazde pytanie odpowiadam! prawda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×