Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Nie uprawiamy seksu !! i bez wyzwisk !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcielo go moze sie rozmyslil i nie przyjedzie hm , juz po prezzerwatywy i co w domu bedziemy uprawiac. seks przy rodzicach no sory glopi pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzwiska sa po to zebys sie otrzasnela, ten chlopak wypral Ci mozg czemu nie powiedzialas mu ze nie chcesz dziecka bo chcesz zyc pelnia zycia i isc na studia do innego miasta ? tylko palnelas o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty chyba jesteś ze wsi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez seks rodza sie dzieci to nawiazanie do tego jaka jest nasza sytuacja on juz mysli o powaznym zyciu nie wiedzac czy bedziemy sobie odpowiaxac w lozku a dziecko powiedzi ze niechce !!!ta wies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest juz on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze oświadczyny a urodziny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak przyjechal? jak dzien Ci minal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak przyjechal i dal mi klucze do swojego domu i powiedzial ze nasz zwiazek traktuje na powaznie i ze ma nadzieje ze z czasem bede urywac tych kluczy i po trochu bedziemy mieszkac razem, a dziecko bardzo chce miec i nigdy nie zrezygnuje z niego tak mi powiedzial i mocno mnie przytulil pocalowal, powiedzial tez ze to nie tak ze chce mi komplikowqc przyszlosc ale ze ta przyszlosc chce wspolnie rozpoczac, chce mnie nauczyc grafiki zebym mogla jak on brac zlecenia a jak wybiore studja inzynieria maszyn i automatyke to on mi pomoze z programami graficznymi, przekonywal mnie ze mi pomoze we wszystkim jak to robi teraz ale niechce zeby nasz zwiazek byl na odleglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj rano adrian jak zawsze przyjechal po mnie do pracy i zrobil cos co sie nie spodziewalam wziol mnie na rece i spod drzwi domu zaniusl do auta hihi slodkie to bylo :-) zwarjowal bo urzadzil swoj pokoj na moje urodziny zaslonil akna zapalil swiece duzo swiec a na podlodze i lozku platki kwiatow lezaly wogole posciel byla czerwona a on mial ubrana koszule i krawat zlozyl mi zyczenia i dal kwiatki zaczol calowac a pozniej powiedzial zebym sobie usiadla a on zaraz wroci po chwili wrocil i mial ze soba torcik i wino ale tylko troche mi nalal usiadl obok na lozku z kieliszkiem a ja miedzy jego nogami bo tak jakos milo bylo zaczol mnie tulic smialismy sie i nagle wyciognol pudeleczko zapakowane z kokardka a tam w srodku pierscionek srebny odrazu mi na palec wlozyl i branzoletka bardzo mi sie podoba trafil w moj gust :-) podziekowalam mu calujac a on trzyma kolejny prezent wieksze pudelko a tam rzeczy ktore zrobil sam w pracy Kwiatek rozy ze szkla oraz nasze zdjecie w szkle napracowal sie, dostalam obraz z naszym zdjeciem na plotnie formie obrazu na sciane dosc duze, dostalam tez czekoladki i prefumy , jest szalony bo wykupil Spa z pobytem weekendowym dla dwoch osob, a pozatym kupil mi axami koszulka nocna v 5069 sheer beauti i stringi strasznie wyzywajaca bielizna ale moglam sie spodziewac, dostalam tez misia pluszaka duzego a podkoniec wieczorku znowu zaskoczyl i wyjol katalog z wycieczkami, wybralismy wczasy w Chowacji kochany wczoraj byl, odwiozl minie do domu i zapytal moich rodzicow czy moze mnie zabrac na wczasy jak im powiedzial ze za granice to mame zamurowalo maja sie zastanowic wiec. Pod ? Nasz wyjazd jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście tyle prezentów a jeszcze wczasy ? Czy to nie przesada żeby jeszcze Ci taka wycieczkę opłacał ? Ty podobno nawet na ginekologa nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co ty mu kupisz jak edie miał urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wybieraj kierunku studiów tylko dla tego ze on proponuje Ci pomoc. Wybierz coś co cię na prawdę interesuje. I co chcesz robić w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on sam z wyjazdem wyskoczyl a zreszta niewiem czy mnie rodzice puszcza, ja niemam pieniedzy bo skad? dopiero zaczelam prace a ten miesiac sie dluzy!! co kupie adrianowi na urodziny mam juz taki maly pomysl ale na to potrzeba kase iec musze juz oszczedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewiem jeszcze na jaki kierunek sie wybiore a adrian moze ma troche racji ale nie musze studiow robic izynieri maszyn zeby programu sie nauczyc on moze mnie uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bielizne musialam zostawic w aucie adriana bo mama akurat byla w domu a jak weszlam to byla ciekawa co dostalam od chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja bym nie miała pieniędzy to bym nie ciągła kasy od faceta ale ja zm zawsze jestem honorowa. Po prostu możecie jechać gdzieś bliżej co ty myślisz ze chłopaków z nieba leci. Wykosztował się na prezent, kupił auto, remont planuje robić. Wykupił Ci spa. To ci nie wystarcza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja mu nie kazałam opłacać mi wyjazdu! On sam wyjol ten katalog mówiłam mu że to za dużo już a on powiedział że to prezent i że mu pomagałam na zleceniach to w taki sposób się odwdzięczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarzucacie mi że naciągan go! Ja mu nie mówiłam co ma mi kupić!! Nawet o spa nie wspomniałam nigdy w rozmowie. Adrian wykupił spa bo na weekend będziemy tam raze to jego pomysł!! Wiem że miał i ma wydatki ale mówi że na to jest pieniądz żeby zarobić i wydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet w urodziny potraficie wywołać smutek zrezygnuje z spa i z wyjazdu żebyście nie myślały że mi o jego pieniądze chodź ! i oddam mu klucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt Ci nie każe nic oddawać tylko pomyśleć ze może remont pochłonie trochę pieniędzy a taki wyjazd kosztuje. Nie chodzi o to ze lekarz na pieniądze tylko trochę przystopuj. Może zrezygnuj tylko z tego wyjazdu a do tego spa jedz. Po prostu popatrz na ceny wszystko jest w internecie ile co kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu zacznij myśleć jak dorosła a nie jak mają dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet zawsze mowi ze po to jest kasa, a co ci mial powiediec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co was to obchodzi skoro kupił jej te wszystkie rzeczy to najwidoczniej miał taki gest i zamiar nie dla wszystkich są aż tak ważne pieniądze. gdyby nie chciał to by nie kupował tych wszystkich prezentów więc zejdźcie z niej bo ona niczego od niego nie wymagała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postanowilam adrianowi pomoc i oddam mu moja wyplate a jak nie bedzie chcial to sama go wypytam co mu potrzeba do remontu i kupie chociaz tak mu oddam pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis z chlopakiem pracowalam adriana wujek ma gospodarstwo i ten dzwonil do chlopaka czy mu pomoze i bedzie jezdzil i presowal siano on zabardzo nie chcial ale go namowilam i zarobilismy dzis 540zl a jutro adrian bedzie zwozil to od przyczepy zaplacone bedzie mial 100zl malo bo ta presa robi kolowe snopki i zajmnie chlopakowi zanim zaladuje je i pozniej ulozy ale zawse to cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajutro skozystam z kluczy i skoncze malowac pokoj adrian bedzie mial mniej pracy z remontem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczylam malowac rece mi chyba odpadna !! Adrian mam nadzieje sie ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adriana kumple chca mnie zabrac na dyskoteke chlopak niewie o tym a oni mnie wyciagaja bo sie dowiedzieli o moich urodzinach i chca je odprawic. powiem adrianowi o tym ale pewnie nie pojdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi rodzice jutro wyjada na wczasy i adrian chce mnie do siebie zabrac wlasnie moja mame namawia do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×