Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Aha, to dobrze bo mama na wczasach jest i byla by kich czekac. az wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie bedziesz zapisywac to spytaj czy nie bedzie problemu jak przyjdziesz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa bo mam jeszcze pytanie jedno nie juz o ginekologa ale pojawila mi sie na piersi taka plamka czerwona cos jak znamie mama adriana mowi ze to od opalania jest ja niemam pojecia a nie opalalam sie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze tak to opisze czerwona plamka wyglada jakby pod skora byla krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytam zeby niebylo ze jednak z mama mialam byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm moze zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra ja uciekam spac bo pozno, dzieki za pomoc z tym ginekologiem Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie zniknie przez dłuższy czas to do dermatologa. Jeżeli by to groźnie wyglądało to by twoja mama to zauważyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam pomiędzy piersiami taki mi pryszcz ni plamka . Jak się powiększyła to wycisnelam jak zwykłego pryszcza. A potem się to wygoilo i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest pryszcz !! to jest taka jakby krew pod skora, a moja mama chyba nie zauwazyla a zreszta malo mnie widziala bo z adrianem czesto bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj wycisnac lub to jakos przebic zeby ta krew sie tam nie zbierala a potem zdezynfekuj i sie szybko wygoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu z adrianem bylam bo zbieral te spresowana slome jak skonvzylismy to wujek przyniosl piwa i adrian mnie pytal czy moze wypic a ten wujek namnie patrzy i sie smieje z chlopaka ze juz wpadl pod pantofel, zgodzilam sie i pili wracalam z nim a on jak zawsze po procentach zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probowalam wycisnac. ale tylko pogorszylam bo zrobila sie wypuklina z ta krwia i przy dotknieciu jest lekki bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaze to mojej babci moze ona wie co to jest, szkoda ze mamy niema teraz w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcia powiedziala ze musialo mnie cos ukasic. dzwonilam do tej ginekolog ale pani ktora odebrala powiedziala ze doktorka jest na urlopie no kurcze na zastepstwie jest za nia facet i kicha !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postanowilam ze dam sie dotknac. adrianowi w kroku zeby sie przelamac wkoncu, niemam innego pomyslu na odwazenie sie, a pozatym ginekolog i to badanie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak sie chlopak postara to dowiesz co to orgazm. Ale to Ci niewiele pomoze przed wizyta u ginekologa. My sie dotykalismy oboje nawzajem, robiliscmy inne rzeczy a i tak sie wstydzilam na poczatku ale mialam fajna ginekolog od razu tak zaczela ze mna rozmawiac ze sie rozluznilam i poszlo. A przy kolejnych wizytach to juz luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde siostra adriana weszla do pokoju akurat jak chlopak sie wyglupial i teraz niewiem co bedzie bo tylko powiedziala ze Nie Bedzie nam Przeszkadzac ja piernicze a my nic z tych rzeczy nie robilismy ale to co widziala mogla odebrac w jeden sposob!! Wstyd mi teraz to sie wycofam z tego zeby mnie adrian dotykal bo mam wrazenie ze bedzie gorzej jak z tymi zabawami ze mu sie chce ciagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie takie rzeczy zacznie to potem sama zobaczysz ze jest fajnie i sama bedziesz chciec codziennie. Co ty myslisz ze seks bedziecie w przyszlosci uprawiac raz na miesiac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no czesciej ale narazie to niewiem jak to jest wiec trzymam adriana i mu odmawiam. jutro jedziemy do spa na caly weekendy moja mama sie zgodzila a ja niewiem co zabrac cos na basen bielizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chlopakowi nic nie robisz wiec sam zapewne sie zaspokaja kilka razy w tyg samodzielnie. A masz teraz okazje sprobowac cos wiecej bo bedziecie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie chcesz przelamac przed ginekologiem to moze sie sama podotykaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej sie nie ma czasu zaspakajac bo przymnie tego nie robi a po pracy albo pracowal u wujka zemna albo w domu remont a jak mnie odwozi to jes pozno i jeszcze pracuje na komputerze robi zlecenia konstruktorskie wiec chyba jest niezaspokojony !! boje sie ze jak jutro sie przelamie i bedziemy sie bawic w podniecanie i wogole to moze to wszystko za daleko zajsc bo chlipak nie bedzie sie bal ze nas nakryje bez kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dotykalam sie ale to nie jest to jak ktos obcy to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedziemy do spa w hotelu golebiewskim bedziemy w wisle daleko od domu i wogole jak cos bedzie to niewiem jak to przerwac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetowi jest potrzebna tylko 1 min i jest zaspokojony. Wiem cos o tym bo wiem ile mojemu to zajmuje. A przed snem zawsze jest czas. Nie badz naiwna wiadomo ze cos bedzie chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakies tam przytulanie i calowanie bedzie wiadomo ale nie bede go zaspakajac! tylko dlatego ze on jest gotowy i mu sie chce!! ewentualnie jak tak bedzie mu sie chcialo to moze sie zaspokajac obok lub sie przelamie zeby wlasnie on mnie dotykal a ja jego tygryska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupa z tym niechce jeszcze seksu a jak chlopak noe rozumie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w razie czego uwazaj na sperme i plyn przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×