Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
jakby Cie dotykal to niech lepiej rece umyje, skad wiesz ze Cie nie bedzie dotykal jak bedziesz spala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O boze waktycznie przeciez on bedzie przenosil to nasienie po calym lozku to raczej bedziemy tak ze on mnie dotyka pierwsza a poznoej tam siebie ! jak bede spac to chyba jak na szpilkach i pilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem czy dobrze robie jadac z nim wiedzac ze on chce dziecka ze moze mnie klamac z moja niewiedza i wplontac w sytuacje z ktorej nie bedzie wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak on to cale spa juz zaplanowal zeby byc zemna sam bez kontroli bo tak wykupil to spa zeby pokrylo sie zz wcasami moich rodzicow zastanawiajace czy to tylko przyppadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz dopiero o tym myslisz? Przeciz chcialas z nim na wakacje jechac. tej spermy to znowu nie jest tak duzo. Z reszta mozesz mu zaproponowac zeby sam sobie zrobil a ty mozesz popatrzec to zobaczysz co i jak. Facetowi nieduzo trzeba pocalujesz go, poprzytulacie sie i juz mu bedzie stal. Zacznij myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej nie przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczesniej nie myslalam o tym ! to cos nowego i naprawde nie myslalam ze bedzie to! nie wiem czy bedzie chcial przy mnie to robic bedzie chcial zebym tez sie rozebrala! Wiem ze nie duzo bo spalam z nim kilka razy czy tam lezelismy to stal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to bede musiala jakos to przetrwac To jedna noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musisz zaczac myslec od teraz i przewidywac troche co moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian teraz z kolegami konczy robic z oknem bo w laziece mu sie zachcialo w dachu miec napisal mi es ze jeszcze mu troche zostalo i nieda rady przyjechac do mnie ewentualnie moze na noc akurat pewnie chce wykorzystac dzis zebyjutro pozwoli sobie na wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak bym np. dzis wziela od mamy jej tabletki anty to po 2 dniach zadzialaja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsza tabletke trzeba zaczac brac w 1 dniu okresu zeby dzialaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie zabawialam przez prawie rok bez seksu roznymi pieszczotami, robilismy duzo i nie zaszlam bo robilismy to z glowa i uwazalismy. WIec nie przesadzaj, jak sie nie zgodzisz na seks to przeciez CIe nie zgwalci. A sprobowac roznych rzeczy mozna, bedzie lazienka to sie mozecie umyc. Poza tym od zaschnietj spermy na lozku i w bieliznie nie zajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie wydaje ze on ten termin dobral tak zeby w razie czego i tak jechac gdyby sie twoi rodzice nie zgodzili bo i tak nie byloby w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam spozniony okres kurde tak ale twoj chlopak pewnie ci nie mowil w kolko o dziecku ze jest w wieku ze chce itp gadanie, po prostu sie boje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma on 25 lat. A dziecko wtedy jak bedziemy oboje chciec. Na razie nie chcemy to biore tabletki. Tylko one to nie cukierki. Ty musialabys najpierw zrobic badania dostac normalny okres, byc moze ginekolog przepisze Ci cos na jego wywolanie. A w twoim przypadku to on nawet gumki moze przebic specjalnie.WIec pozostalo Ci tylko wspolczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos jest na rzeczu i adrian kombinuje cos, bo faktycznie pojechalibysmy wczesniej a nie pod nieobecnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co!? jak wspulzyc? bez zabespieczen o NIE!! koszmar jestem po prostu w d***e ciemnej teraz adrian. ma przewage a ja nawet broniac sie nie jrstem w stanie dopilnowac . zrobie tak ze jak bedziemy w pokoju wieczorem to w ubraniu bede chciala zeby adrian mial okres bede musiala sie zabawic w podniecanie ale pozniej on sie umyje i moze bedzie mial dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuc takiego faceta a nie współżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa za szybko przeczytalam, to moj pierwszy chlopak i to starszy wiec ma on swoje mysli ale nie liczy sie z moimi jesli bedzie chcial mnie wrobic. to chyba zerwe z nim niechce miec. dziecka majac. 17 -18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sadze zebys mu sie szybko znudzila i dal sobie spokoj po 1 malej zabawie. Po prostu wiesz jaki on jest od dawna nie od dzis wiec sobie musisz sama z nim radzic. A kazda rozmowa u was na ten temat konczy sie nie tak jak trzeba. On sie pyta czy nie chcesz z nim dziecka a ty mowisz ze chcesz tylko nie teraz. Zamiast od razu walnac ze nie chcesz wogole z nim bo Cie chce zmusic do tego to moze by go otrzezwilo. Sama sobie dalas wejsc na glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez jakbym mu tak powiedziala jak napisalas to niewiem co by bylo dalej z nami ja chce miec dziecko ale nie teraz nie w tym wieku. on jest starszy i albo nie zdaje spobie sprawy z mojego wieku albo juz podjol decyzje ze moje zdanie w temacie dzieci nie bierze na uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego to chyba tylko otrzezwic moze to ze znowu bede chciala przerwe Zawsze po tym sie pilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje lepiej sie go trzymac kurczowo i nie mowic takich rzeczy i zgadzac na wszystko. Daleko tak nie zajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiezialam zeby zgadzac. sie na wszystko!! tylko ze to co napisalas jest derastyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rob przerw tylko mow do niego prawde a nie obiecuj zlote gory i dziecko w przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest drastyczne. Do faceta trzeba prosto z mostu. A nie dawac aluzje bo i tak nic nie zrozumie. Ja nie boje sie wlasnego faceta tak jak ty,mowie co chce, robie jak uwazam za stosowne i za to mnie ceni. Jestemod niego mlodsza ale nie znaczy ze glupsza i naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jestes pelnoletnia a ja nie i na wiele sobie nie pozwalam niestety. prosto z mostu tez nie rozumie a pozatym dla chlopaka byloby to straszne slyszec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stringi odpadaja jakies normalne majtki musze znalezc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twój chłopak a nie matka czy ojciec. Nie ma znaczenia czy jestes pełnoletnia czy nie .związek to partnerstwo a nie rządy jednej osoby. Więc nie wiem o co Ci chodzi z tym ze jestem pełnoletnia. To ze on chce zrobić dziecko nieletniej jest miło słuchać. Za bardzo się go boisz. On ma gdzieś co ty masz do powiedzenia a ty się jeszcze martwisz ze mu przykro będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×