Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
chlopak sie wsciekl!!! i mi drzwiami trzasnol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci sa totalnymi debilami jezuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.09 nie wszyscy tylko ci na ktorych lecisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 Facetow w tym chlopak to juz cxesc meskiego narodu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu się wściekł i trzasnął ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzasnol drzwiami bo mu powiedzialam ze ide na dyskoteke z kolezankami. A wczesnniej mnie pytal czy jade z nimi i jego kolegami na motorach gdzies na dzialke to mu odmowilam byl zly ale powiedzial ze sam pojedzie i pytal co ja bede robic to mu powiedzialam o dyskotece no i sie wsciekl !! Ale przynajmniej sie fajnie bawilam a adrian na tym ognisku mieli nie wypal bo burza byla hahahahaha aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pogodziliscie sie juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian jest zly nadal i tylko pod kosciolem mi powiedzial ze niema czasu dla mnie bo u wujka bedzie jezdzic traktorem bo iles tam hektarow zboza bedzie wuj kosil chcialam isc z nim a on ze nie i nawet esa mi nie wyslal dotej pory zadnego wiec jest wsciekly !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze. Niech sam się do ciebie zgłosi. Ty pierwsza się nie odzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam az sie przelamie adrian napewno mysli co ja robie i sie nakreca, a dobrze mu tak !! za trzaskanie sama powinlam byc zla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre podejście. Nie chciał się dogadać to niech teraz ma problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian myslal ze jak sobie trzasnie to juz bede skakac jak on chce, wkoncu musze mu sie sprzeciwic i nie zawsze musimy chodzic wszedzie razem robic wzzystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ci już tłumaczyłysmy nie raz. Ze za bardzo mu pozwalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze w koncu racjonalnie myslisz :) prawidlowo. napisz pozniej co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopak byl umnie bylismy na spacerku, ale nie przeprosil mnie bo twierdzi ze niema za co bo wiem jakie zdanie On ma na temat dyskotek i mojego wychodzenia na nie. A za trzaskanie drzwiami przyznal ze go ponioslo i chcial zebym go z dloni trzasla w twarz i co mi z tego ze go uderze ? Nic tylko on bedzie mial poczucie ze moze wszysto zastapic. Wkurzyl mnie jakby wszystko to co jest miedzy nami bylo przez mnie, powiedzialam mu ze od wychowania mam rodzicow a on ma byc chlopakiem a nie bawic sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale on jest dziecinny, strzelic w twarz bo szczelil drzwiami? Akcje sa przez niego trzymaj sie swojej wersji ! I walcz o swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj się znwu pokłóciliśmy bo się znowu pytał kiedy będe gotowa przestać być dziewicą. Wkurzyłam się a on powiedział że jak będę taka skąpa w dawaniu mu siebie to mi tam wszystko pajęczyną zarośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty na to? moj czekal dlugo, rozmow bylo duzo ale za ta pajeczyne to w pysk by dostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obraziłam się na niego i powiedziałam że nie ma mowy o wspólnym wyjeździe w weekend i że ma się do mie nie odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on pewnie nic sobie nie robi z tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygotuj sie na to ze coraz czesciej bedzie poruszany ten temat i bedzie troche klotni. Chyba wiedzialas na co sie piszesz. Ale najwazniejsze zeby nie ulegac presji chlopaka i wszystko robic w zgodzie ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedział że zachowuje się jak głupie, durne dziecko i abym dorosła bo on czekać w ieskończonosc nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem sama, chciałam jeszcze czekać, ale z drugiej strony kocham go...wiem że just mu ciężko o może by to już zrobić? To też jest meczące - mam chłopaka a ciągle jestem dziewicą...chyba ostatnią wśród znajomych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisz mu sms i go postrasz:" Glupie dziecko nie dorosnie predko a pseudodorosly gowniarz niech sobie poszuka innej o w nieskonczonosc humorow znosic nie ede "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę mu już nic pisać, on zresztą jak odjeżdżał to powiedział że ma dość moich głupich gierek i ciągłego pisania że albo jesteśmy ze soba i zachowujemy sie jak dorośli i uprawiamy sex albo mam to przemyśleć i przestać go zwodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym go olała przynajmniej na pewien czas. Nie jesteś gotowa dać się dotykać wstydzisz się iść do ginekologa ? Brzydzisz się penisa. Nic nie umiesz temu chłopakowi zrobić. Ale chcesz seksu bo on chce i koleżanki już robiły. Jesteś głupia a on zachowuje się okropnie. Jak się zgodzisz to już będzie potem wszystko tak wymuszał. Nawet nie masz pojęcia o antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używalibyśmy prezerwatyw i wiem dużo o metodach, kalendarzyk, stosunek przerywany, umiem liczyć swoje dni płodne i nie płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy ty go niby zwodzisz jak mu raczej nadziei na seks nie dawałas. Nawet mu się dotknąć nie pozwolilas jak nie umie na Cb poczekać to nie jest taki świetny. Chyba wiedział ze się wiąże z 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem z okresem to nie da się tego wyznaczyć. U Cb nie można tego zastosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przecież oczywiste że 25 letni facet ma swoje potrzeby. A Ty nie rób nic pochopnie. Jest takie powiedzenie: "jak kocha to poczeka"? Więc jeśli naprawde mu na Tobie zależy to poczeka i nie będzie na Ciebie naciskał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×