Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Nie chcialam przesunac wizyty chcialam sie troche oswoic z tym ale po akcji mamy wiekszy stres czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co ta twoja mama tam wyprawiala ? Z tego co tutaj piszesz adrian też cię zbytnio nie dotyka. A w swoim życiu uwierz mi ze jeszcze nie jeden lekarz będzie cię dotykał. Poród i itd . Tam to dopiero jest ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On zaczela opowiadac ze okres mialam ostatnio slaby ze mam problem z anemia ze ze trenuje duzo, ze mam starszego chlopaka ze duzo czasu z nim spedzam niewiadomo co robiac ze on to juz by chcial dzieci ze musi temu zaradzic zeby nie zaszla, antykoncepcje zeby mi przepisala. po prostu wtracala sie w kazde slowo co mnie wkurza. A pani doktor chce zemna przeprowadzic rozmowe o wspolzyciu o seksie antykoncepcji a moja mama jeszcze rzucila swoje 3 grosze zebym z chlopakiem byla bo on prawiczek nie ma pojecia a doktorka sie zgodzila, nie moge !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co masz tabletki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja mama pobila rekord :) osmieszyla i siebie i ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam tabletek bo mnie nie badala, mam dosc mojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wczasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli na tą rozmowę możesz iść sama bez mamy ? Jeśli tak to idź sama nie bierz chłopaka, prawie się zbadasz i spokojnie porozmawiasz. Ten twój przecież i tak wie swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama mi nie pozwala jechac nagle zdanie zmienila ale i tak pojade !! z adrianem podjelam decyzje ze mimo wszystko jedziemy a pozatym we wtorek po ginekologu byla klutnia i nie nocowalam w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak juz sama moge, ale ona mnie nie bedzie badac, to co pani ginekolog mi proponuje to taka rozmowa uswiadamiajaca o wspolzyciu o zabezpieczeniach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowilam o tym adrianowi ale on stwierdzil ze moja mama to tak nie zostawi i dla spokoju naszego powiedzial ze jak chce moze isc zemna ale na tabletki to sie nie zgadza i o tej antykoncepcji sobie pogada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co on może wiedziec o tych tabletkach pewnie nic tylko to co słyszał. Czasem sieja propagande ludzie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu ona nie chce cię zbadać? Tylko żeby nie było ze ona teraz robiła akcje a na następnej wizycie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa tylko takie rozmowy zeby dowiedziec sie o seksie i tych sprawach, jak ta doktor mowila wiele placowek takie rozmowy prowadzidla nieletnich itp. bedzie mnie badac na kolejnej wizycie ale mama mnie zapisala na dzien kiedy bede w chorwacji i dupa mysli ze nie pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bedzie chyba wkoncu ta doktorka jest starsza ma pierscionek wiec doswiadczona w tych sprawach, ale powiem mu zeby nie zachowal sie jak mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego wyjazdu i uważaj nocami :) ja wolę młodsze lekarki bo te starsze nie zawsze są na bieżąco z nowymi lekami i możliwościami. Sa starsze mają doświadczenie ale leczą starymi metodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jesli wybiore studia w cieszynie, bielsku tochlopak mnie nie bedzie utrzymywac !! adrian nauczy mnie autocad i bedziemy wiecej zlecen brac a po za tym obowiazki domowe to tez praca !! jako kobiety powinlyscie o tym wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki napewno bedzie fajnie !!! 1niebyla taka stara 35-40lat moze przesadzilam ale doswiadczona napewno. nocami nie bedzie nic ! wiecej niz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to wciąż on będzie się podpisywał pod tymi zleceniami a nie ty. Będzie cię i tak musiał sprawdzać. Obowiązki to praca. Ale to dopiero za rok. I tak wolę pracować sama dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam taka ok 40, miałam na myśli takie co 50 i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bede umiala odrazu wszystkiego wiec lepiej zeby sprawdzal i wyjasnial co zle zrobilam szybciej sie naucze, wiem ale w sytuacji dziennych studiow inaczej nie dam rady pomagac finansowo to przynajmniej obowiazki domowe adrianowi ubeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad 50 to nie nieche takiej ginekolog bo tak samo myslalam ze za stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Tylko nie podejmuj decyzji już. Na dziennych lex jest dużo czasu przynajmniej na moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie podjelam decyzji!. wkurza mnie ciagle mama nic zlego nie robie slucham sie a ona ciagle mnie oskarza mam dosc tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem cię ale z drugiej strony rozumiem też ją. Boi się o Cb ze marnujesz sobie młodość dzieckiem itd. Ja na pewno nie miałam tyle wolności co ty w wielu 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama to od poczatku mnie ttak traktuje zawsze mam byc dorosla i myslec co robie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba dobrze. Tylko przesadzila u tego gina. To sa konsekwencje twoje więc ty wg mnie powinnaś myśleć. Ale to już lepiej zostawić ten temat i już. Kto wie może w końcu dowiesz się co to orgazm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie jade zeby zmieniac moje zycie dotychcasowe i uprawiac seks! to tylko wczasy wzpolne a i tak moja mama juz mi grozi ze jak pojade to pojdzie na policje ze adrian mniewywozi za granice bez pozwolenia ona jest nie normalna zgodzila sie a teraz takie gierki pogrywA!! jak to zrobi to sie wyprowadze z domu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nikt Ci tu nie pisal o seksie. a jeżeli sie wyprowadzisz to bedziesz musiala wrocic bo jestes nieletnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W d***e to mam !! 17 lat mam i moge decydowac. o moim pobycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×