Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
jedz a potem sie moe dogadasz w domu i tyle,nie sadze zeby byla zdola isc na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian przyjedzie to z nim zdecyduje boje sie ze on narobi mu problemow jak pojdzie na policje, po za tym mama siedzi juz w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej iść do matki i się spytać o co tak na prawdę jej chodzi? I czemu zmienila zdanie ? Tylko na spokojnie to załatwić póki nie ma chłopaka żeby potem nie doszło do wielkiej kłótni i żeby twój facet się z nia czasem nie pokłócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekam az tato wroci i pojde zapytac sie o co chodzi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian i tak zrobi awanture bo wycieczka i pieniadze przepadna jak nie pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepadną bo nie umiecie się wszyscy dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda! ja z adrianem bylam u rodzicow i pytalismy sie ich czy moge jechac z adrianem do chorwacji i mama powiedziala ze musi z tata uzgodnic i po kilku dniach z mama adriana gadala i sie zgodzila a teraz nagle ze Nie moge!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ona robi problem!! bedzie chlopakowi pieniadze zwracac!! bo mogla zabronic odrazu a nie teraz przed wyjazdem kiedy juz nie da rady nic zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź i załatw to sama a nie czekaj az chłopak przyjedzie i cię w tym wyręczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na tate bo on jeszcze potrafi wplynac na jej zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś to załatwić sama. Dopiero jak z nimi porozmawiasz to niech do Cb chłopak przyjedzie a nie wcześniej. Nie mieszaj go w rodzinne kłótnie. Masz 17 lat to twoi rodzice i ty musisz to rozegrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ty byłaś wczoraj i przedwczoraj jak trzeba było to załatwić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ty byłaś wczoraj i przedwczoraj jak trzeba było to załatwić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest takie latwe co ja moge ? rozmawialysmy ale ciagle tylko klotnie z tego wychodzily on mnie nie slucha, a to laczy sie z chlopakiem bo on traci kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale to twoi rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłas spać w domu. A pewnie teraz krzyczysz na nia a ona na Cb. To gdzie tu rozmowa ? Myślisz ze chłopak przyjdzie i za Cb załatwi wszystko ? Na co ty liczysz z tego będzie tylko jeszcze większy kwas. Musisz sama. Nie widzisz tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadalam z mama ale ona stwierdzila ze za szybko podjela decyzje i taki wyjazd jest dla mnie zagrozeniem, powiedziala ze odda pieniadze przyznala ze ona zawinila ale nie pusci mnie samej i z problemem zdrowotnym bo to wczasy bez ubezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian jeszcze probuje zalatwic rezwrwacje dla swojej mamy zeby odkrecic to i nie przepadlo wszystko bo od mamy kasy brac. nie chce jest zly ale tez mowi ze powinien wziasc ubezpievzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurzaja mnie nagle zgodni oboje ja piernicze chlopak mnie denerwuje tym tlumaczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałas o tym ubezpieczeniu i tego nie wykupiliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze wcześniej to nie wyszło jak teściowa chciała odkupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie bo niechce zeby adrian kupowal wszystkiego a co moze sie stac biore zelazo i dobrze sie czuje !! tesciowa niewiem czy jeszcze chce bo juz tez jakies plany maja adrian to probuje zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdajesz sobie sprawy ile musielibyście zapłacić za byle wizytę tam w szpitalu i za koszty leczenia. Nie chodzi o twój problem ale o was oboje drobne wypadki itd. To sa koszty w tysiącach złotych. Trudno stalo się. Mama przyznala się do winy i trudno trzeba żyć dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo na plazy naprawde moze mi sie cos stac nie przesadzajmy! wcale mnie to nie poprawia usmiechu ze do winy sie przyznala ! mogla wczesniej myslec a nie teraz ! a adrian tez taki bo po co sie przyznawal ze bez ubezlieczenia teraz by problemu nie byko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole dmuchac na zimne i bez ubezpieczenia nigdzie nie jade. ale dla twojej mamy to pretekst, bardziej boi sie ze bedzie seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty nie przesadzasz zawsze jest kto inny winny nie ty. On bo mowi prawdę, mama bo nie powolila. Mogłaś iść do ginekologa już dawno. Matka była by zadowolona już by było po tej rozmowie o seksie. Była by spokojniejsza. Twój problem już by może był rowiązany. O wyjeździe tydzień temu nie mogłas z nią porozmawiać ? A nie na ostatnia chwilę bo sama się wahalas czy jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty nie przesadzasz zawsze jest kto inny winny nie ty. On bo mowi prawdę, mama bo nie powolila. Mogłaś iść do ginekologa już dawno. Matka była by zadowolona już by było po tej rozmowie o seksie. Była by spokojniejsza. Twój problem już by może był rowiązany. O wyjeździe tydzień temu nie mogłas z nią porozmawiać ? A nie na ostatnia chwilę bo sama się wahalas czy jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracujesz i tyle nie mogłas wyręczyć chłopaka i poszukac ubezpieczenia ? Mogłas sama wykupić 200 zł nie masz ? Nawet ci teściowa mówiła a ty olałaś temat bo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co? z wyjazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wycieczke udalo sie odsprzedac i mama adriana pojechala maja te same nazwiska wiec rezerwacja zostala. pieniadze chlopakowi zwrocila moja mama. jestem nie pelnoletnia i nie wezmnie mnie nikt powaznie jak bym chciala wypupic ubezpieczenie a moje pieniadze zarobione sa na koncie adriana a zreszta on kupowal wczasy nie ja i on powiniem myslec o konsekwencjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×