Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
na pewno zdajesz sobie sprawe ze jak sie w szkole dowiedza to zaraz Cie te wszystkie nauczycielki obgadaja i beda cie tepic do konca roku. Taka prawda . A zrobisz jak uwazasz tylko jak dalej sobie to wyobrazasz? Co zaciagniesz pozyczke od kolezanek. A rodzice na studniowke i wycieczke by Ci przecież dali tylko trzeba poprosic. Nie przewidziałas tego ze w doroslym zyciu ciagle trzeba miec kase . W twojej sytuacji trzeba schowac honor do kieszeni i isc z wizyta do mamy i taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a daje Ci sie uczyc?piatek wagary, wtorek niewyspana a dzisiaj dziecko. A kasa to problem, mieszkacie razem a ty nie potrafisz mu powiedziec ze Cie nie stac na takie mieszkanie to co to za zwiazek? To powiedz ze to za wczesnie dla Cb i przemyslalas sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daje mi sie uczyc !! nawt pyta o sprawdziany czy jak w szkole. a za ten z matmy sprawdzianu z wszystkich lat wczesniejszych co adrian mi dawal zadania wymyslone dostalam 5+ !!! super matme mam obcykana. Adrian mi mowi ze on nas utrzyma a ja mam swoje sprawy i jak pokoncze nauke to bede sie dokladac a te pieniadze co daje mu z swojej wyplaty on daje do swinki skarbonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni raz zmienialam pieluche!! komega z dzieckiem inas zostaja na noc adrian wpadl i mi powiedzial ze ma dlamnie niespodzianke!! az sie boje zadzwonie do mamy i umowie sie z nia i wpadne do domu pogadac szczerze o tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego jak kasy nie masz i nie chcesz brac od niego ? to sie zastanow co tu piszesz, nauke skonczysz za 6 lat dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wypadaloby zebys zrobila im kolacje, a w zyciu nie jedna jeszcze zmienisz a z milion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ale adrian tak gada ze jestfacetem i utrzyma nas i dom ze mnie przeciez nie wywali i nie zmusi zebym rezygnowala z szkoly i zajec na lepsze warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z ta mama to jest dobry pomysl im szybciej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly plakal 2 razy w nocy a adrian wstawal do niego choc tatus malego go bawil nie wiem po co do niego chodzil!! a rano niewyspany do pracy. a na studniowke adrian poszedl z kolezanka z klasy bo wszysty koledzy tak zapraszali bo wtedy malo kto byl w zwiazku jak teraz i adrian zapytal z kim ja ide to w zarty mu powiedzialam ze tez z kolega jak sie wsciekl bo odrazu wyjechal z pewnie z tym klkiem co mnie zapraszal przez fb jej glupi chlopak powiedzialam mu ze tylko zartowalam ze z nim chce isc a on obrazony ze musze go przekonac bo nie wie, boze oczywiscie jeden sposob przez calowanie sie. szkoda ze niemam kajdanek bylby niewolnikiem moim. a ta niespodzianke co wymyslil to dostalam podkoszulke nocna fajna, ale i tak mi bylo cieplo bo adrian ciagle mnie zakrywa koudra i kocem i jeszcze sie przytula ze nie moge wytrzymac tego ciepla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mamy dzwonilam ze mam sprawe i wpadne ucieszyla sie i powiedziala ze nie musze uprzedzac bo to mmoj dom tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz z mama da sie dogadac, a chlopakowi nie musisz przeciez o tym gadac. Na urodziny to kup mu jakis prezent + urzadz jakas zabawe w lozku, jakas kolacja porzadna, swiece. Idz za jego przykladem, moze dokup tort, nie musisz sie zawiazywac w kokarde tak jak on. ALe w ramach prezentu moze zaskocz go i zajmij sie nim tak jak trzeba niech facet ma porzadny orgazm na urodziny :P :D przeciez masz sprawne raczki na pewno :) Nie musisz sie wykosztowywac nie wiadomo jak zeby prezent mu sie spodobal. Przeciez wiadome ze nie wykupisz wycieczki ani nic takiego bo skad masz niby na to wziazc. A on wie ile zarabiasz to pzreciez powinien sie domyslic ze skoro sie dokladasz i masz szkole to masz wydatki i ze Ci nie starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na urodziny to chyba bede musiala jakos sie przelamac zeby cos mu tam rekami zrobic niewiem dlaczego ale mam takie glupie wyobrazenie ze skora na tygrysku jest wiotka bardzo! I jak dotkne to sie przestrasze i bedzie po urodzinowej zabawie. Moze po trochu jeszcze adriana tam podotykam przez bokserki i jak bedzie podniecony . Mam wyobrazenie jak to rozegrac w lozku i tez mysle ze wloze jedna z tych bielizn ktore mi kupil. Malego znow bawie bo panowie robia komin to tego kominka ooo a moze wykorzystam kominek do urodzinowej niespodzianki rozpale jakos ogien zrobie romantyczna scenerie dobry pomysl. A co do malego musialam go zabrac do mamy adrian mnie przywiozl z dzieckiem mama troche nie zadowolona z tego widoku ale nie mielismy innej mozliwosci oni pracuja a maly sam nie moze byc, pogadalam z mama zgodzila sie na rade rodzicow, a w dalszej rozmowie powiedzialam jej prawde co jest, jakie problemy i wogole a moja mama stwierdzila zebym wrocila do domu na czas szkoly i matury a po egzaminach moge wrocic do mieszkania z adrianem ale powiedziala ze ja musze uzgodzic to z chlopakiem szczerze powiedziec mu ze mieszkanie z nim jest ponad moje mozliwosci teraz, i studia temat znowu sie zaczyna mama chce zebym poszla w jej slady i robi to co adrian przekonuje ze bede miala uniej prace praktyki a pozniej bedzie mnie polecac zebym po studiach przejeja jej stanowisko MAM DOSC SLUCHAMIA TEMATU KIERUNKOW!!! Adrian przyjechal tez dzis po mnie pod szkole w tych spodniach rurkowych i nowej kurtce wygladal jak pleyboy a kolezanki mi zazdroszcza faceta i mowia ze mam ciacho masakra jakas!!! Przed chwila wrocilam od mamy i teraz mam zrobic mleko malemu zupelnie niewiem jak, adrian brudny tata malego tez i dupa maly jest ciezki reka boli mnie juz koszmar a jeszcze musze z adrianem pogadac o tym ze wroce do domu na czas szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dasz rade,jakie masz to mleko? to moze cos podpowiem. To jakies bebiko? Ja wiem ze moze Ci byc ciezko z Adrianem ale mysle ze podjelas sluszna decyzje. Pewnie sie poklocicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o studiach nie mysl, spokojnie zobaczysz ze z czasem sama zdecydujesz co chcesz robic w zyciu. Moze akurat cos innego niz Adrian albo mama. Musisz sie spokojnie zastanowic co Cie kiedys interesowalo co dzis. A zobaczysz ze wszytsko sie ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno sie wkurzy adrian i to naprawde bardzo!!! na sama rozmowe juz bedzie zly. jest fajnie z adrianem mieszkac. i wogole martwi sie o mnie i nie zmusza do czegos czego niechce ale mam nadzieje ze zrozumie jaka mam sytuacje teraz niechce go stracic tym ze sie wyprowadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na opakowaniu masz na pewno napisane, skoro to mleko to raczej powinno Ci wyjsc plynne. Sypiesz i zalewasz woda. STudzisz i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trudno jak kocha to zrozumie i poczeka az bedziesz na takie cos gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak jak juz Ci mowilysmy tutaj. Nie dasz rady w tych ciaglych remontach, z dzieckiem i z tym wszystkim, A to pewnie nie 1 i nie ostatnia rzecz jaka Adrian chce zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grudy sie porobily jego tata mi kazal ostudzona woda zalac i kicha jeszcze raz to zrobiw wrzadkiem teraz i dam butelke do zimnej wody szybciej ochlonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale to ma nie byc wrzatek i nie bardzo ostudzona. Musisz trzepac ta butelka jak zakrecisz, zawsze jakies grudki beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wtedy jak nia wstrzasniesz to sie ich pozbedziesz. Potem sprawdz ulej na nadgarstek czy dobre i nie za gorace. Nie podawaj zimnego bo nie zje. Musi byc w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On znowu to odbierze doslownie ja juz sie boje tej rozmowy teraz jak mieszkam z adrianem to zrobil sie spokojny bo ma mnie na oku kiedy mu to powiedziec w lozku jakos tak spokojnie jeszcze go tam zabawiac calowaniem mozle latwiej pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twoj chlopak i kluczem jest rozmowa. W zaleznosci jak mu to powiesz. Najlepiej prostu z mostu. Kiedy chcesz wrocic do domu? Pewnie bedzie krzyczal ze Cie mama do tego namowila itp. Musisz jakos mu to wytlumaczyc, bo zacznie sie obwiniac ze sie nie staral albo zacznie obwiniac twoich rodzicow albo Cb ze sama nie wiesz czego chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muslalam ze sie rozpusci tak odrazu ten proch w wodzie pierwszy raz to mleko robie niewiem nic. na ten temat a maly zaczyna marudzic zeby tylko nie zaczol plakac! to sprobuje trzasnac ta butelka a w sam raz to tez niewiem ?! niechce zeby sie poparzyl kurcze jaki z tym stres jest odemnie zalezy wszystko wspolczoje mlodym mamusia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muslalam ze sie rozpusci tak odrazu ten proch w wodzie pierwszy raz to mleko robie niewiem nic. na ten temat a maly zaczyna marudzic zeby tylko nie zaczol plakac! to sprobuje trzasnac ta butelka a w sam raz to tez niewiem ?! niechce zeby sie poparzyl kurcze jaki z tym stres jest odemnie zalezy wszystko wspolczoje mlodym mamusia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez butelke i polej sobie reke nad zlewem jak sie nie oparzysz ani nie bedzie za zimne to jest ok i podaj mu. Zrob to jak to troche przestudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko porzadnie dokrec butelke i uwazaj jak dziecku bedziesz dawac, obserwuj zeby sie nie zakksztusilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×