Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
jest chwiejny ja tez tak mysle jak dziewczyna wyzej. Kocha Cie ale dlatego ze mial w zyciu ciezko i dzwiga ten bagaz doswaidczen jest taki jaki jest. Chce zrobic wszsytko dla Cb zeby tylko nic sie nie zepsulo, a jak sie to stanie to desperacko to probuje naprawic. Tylko nie potrafi sie postawic w twojej sytyacji on nie rezygnuje z siebie w tym zwiazku tylko ty z wycieczki, ze spotkan z kolezankami,z imprez. A o to za kilka lat nawet jak bedziecie malzenstwem czy cos ty mozesz miec pretensje ze pozbawilas sie mlodosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz zapomniec na chwile o Adrianie, mamie i pomyslec tylko o sobie. Trudne ale do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam go zapewnic? mowie mu ze go kocham ze jest tylko on ze mi zalezy na nim ze go nie zdradze itp jak jestem z nim w zwiazku to nie licza sie inni faceci jest tylko on i ja i nasze zyciee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie a on nie wierzy w siebie i nie potarfi CI uwierzyc ze liczy sie tylko on, oczekuje ciaglego utrzymywania w przekonaniu ze jest najwazniejszy. ale przez to nieswiadomie niszczy ten zwiazek bo nie chce sie postawic na twoim miejscu. DLa tego jest chwiejny emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mam zrobic zeby mi zaufal i zeby uwierzyl ze tylko pn sie liczy i go kocham!? gestem moze jakos go przekonam do zaufania pomyslalam ze moze mu udowodnie to i cos zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu okazuj mu ze go kochasz ale ie kosztem siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzeby wam czas po prostu a ie wielkie czyny i poświęcenie z twojej stroy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na twoim miejscu wróciłabym pomimo wszystko do domu. uczyła się i pracowała nad związkiem a jak będziesz gotowa na prawdę na mieszkanie z nim to wtedy się wprowadzisz. a możesz tam bywać w weekendy ferie. oboje dojrzejecie a w maju się wprowadzisz. oboje musicie dużo zmienić przedewszystkim swoje podejście do związku. a on dużo pracy nad sobą oj dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on się poświęca w inny sposób ty rezygnujesz z wszystkiego z czego on w twoim wieku nie musiał. pokonujesz przeszkody o jakich w twoim wieku nawet nie myślał. dzieli was dużo a łączy też wiele. ale ty zrobisz jak zechcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten temat to trolling, nie ma szans żeby niepełnoletnia mieszkała z dorosłym facetem Władza rodzicielska to uprawnienia i obowiązki rodziców względem dziecka. Obejmuje ona w szczególności obowiązek wychowania go, reprezentowania oraz sprawowania opieki nad nim oraz jego majątkiem (art. 95 k.r.o.). Dziecko pozostaje pod władzą rodzicielską do uzyskania pełnoletności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracam do domu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Pogodzilam sie z chlopakiem rozmawialismy i ustalilismy pare spraw powinlo byc dobrze teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracasz czy ktos inny to napisal? co ustaliliscie? Oby w koncu wszsytko zaczelo sie wam ukladac a nie zeby to byla chwilowa poprawa :D tego wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Tak wracam do domu, tylko ze jeszcze ten tydzien zostane u niego taki kompromis a pozniej wracam do domu, ustalilismy ze bedziemy razem spedzac weekendy i dni wolne ze ja bede do niego wpadac i pomieszkiwac i wtedy bedziemy unikac jakis zajec uczenia sie tylko ten czas dla siebie poswiecamy, ze jezeli ktores z nas bedzie mialo dola bedzie tensknic to dzwoni i to jest wyjatkowy dzien gdzie znajdujemy dla siebie czas. ze przez tydzien bedziemy sie widywac ale nie tak dlugo przebywac z soba zeby te obowiazki nasze zrobic, kontakt tel esy zostaja wieczorem w lozku przed spaniem wideorozmowa tak adrian chce zgodzilam sie, pieniadze z skarbonki wplacimy na nowe konto bankowe i bedziemy tam co miesiac jakakies pieniadze dawac wspolnie i zbierac na wakacje i wyjazd za granice. seks tu narazie tylko obiecalam ze zaczniemy cos wiecej nim bedziemy go uprawiac. ze zawsze sobie wszystko mowimy szczerze, nie mamy tajemnie przed soba, i jeszcze inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i on nie ma nic preciwko zebys wrocila? Moze sie okazac ze bedziesz miala wiecej nauki w weeknd i on zrozumie ze nie bedziecie pomieszkiwac w kazdy weekend? No chyba ze jestes tak zdolna zeby zakuc przed weekendem :D z kontem dobry pomysl z tym ze nie wrzucaj honorowo tylko z glowa zebys miala na biezace wydatki i prezent dla chlopaka. I nie zaluj sobie tej wycieczki to jest ostatnia w takim gronie pewnie ;) a z seksem rob to co chcesz nie zmuszaj sie a zobaczysz z czasem sie przekonasz do wszystkiego :P Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Dzieki, bede sie starac uczyc zeby na weekend bylo najmniej, adrian ma wieczne ale, i dlatego ten tydzien jeszcze z nim mieszkam niechce zebym wracala do domu i teraz jest smutny i po rozmowie tez ciagle wymyslal ale ustal na ten konpromis. z seksem jeszcze poczekam ale cos tam zaczne te zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwazniejsze ze doszliscie do kompromisu . A teraz to juz musisz sie uczyc systematycznie :) a jakie bedziesz miala te badania w srode? I co to masz za gina co lacisz przed a nie po ? u mnie zawsze po wizycie bo nigdy na przod nie wiem co mam miec robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
pani ginekolog powiedziala ze podswawowe badania mi zrobi ja wtedy zapytalam czy moge zaplacic a ona stwierdzila ze tak i zaplacilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prezent dla adriana to wymyslilam skok z samolotu troche kosztuje to i tez romantuczna kolacje i cos wiecej w lozku tak jak ktos radzil zeby mial orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile zaplacilas jesli mozna wiedziec? pewnie bedzie badanie na fotelu i USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezent fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian zasnol w ubraniu chyba zabardzo go wymeczylam dzis bieganiem, rowerem a pozniej jescze spacer biedny slotki jest, w ubraniu jest moze go rozbiore jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 wizyta z badaniami az 200? ja za wizytę z badaniami płaciłam 120. no chyba ze będziesz miała coś więcej robione niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już Ci tu pisałyśmy ubierz coś dłuższego. nic tam nie bądzie robić skoro jesteś dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×