Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
nie przejmuj sie to nie jest twoja wina ze sie tak zachowal. Tylko szkoda ze chce zakladac rodzine z Toba a jak sie mu noga powinie to sie zachowuje jak dziecko. Mialas prawo pokazac mu nagranie, a a ten komentarz o zareczynach po tym wszystkiem tez mialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz czas na jego ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam na jego fb i nasze zdjecie z profilu usunelam a dalam to zdjecie ktore dostalam na tel zmienilam status w zwiazku z Milena ....... na w zwiazku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz powinien ktos z fb napisac do adriana on ma fb w tel wiec szybko sie dowie co zrobilam zobaczymy co dalej on zrobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przciez to wszyscy zobaczA i potem jak sie zejdziecie to beda sie z Cb smiac . jestes chyba glupiaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obchodzi mnie to ze soe beda smiac adrian przegiol a ja mam juz dosc jego kaprysow! niech widza wszysty i niechh wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widza ze dalas sie wyrwac i cie zostawil zabawil sie i olal a ty wyszlas na idiotke tak wyglada to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dalam sie wyrwac bo nawt sie nie zabawil zemna wiec co to za wyrywanie mialo by byc wedlug cb? dlugo czekac nie musialam adrian byl na fb i zdjecie usunol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tu juz nie zamierzam nic isac bo zrobilas z sb latwa d**e na fb i przez faceta tracisz reputacje i Ci to nie przeszkadza. Nie toleruje kretynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to wyglada przecież nikt nie wie jak bylo na prawde i czy cie zaliczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plotki sie rozejda nawet usuniecie nie pomoze . DLa mnie zawsze te ustawianie zwiazkow bylo i jest zenada. Nigdy nie mialam i nie zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta to normalna rzecz ze ludzie zrywaja ze soba, a pozatym znajomi adriana mmnie znaja wi wiedza ze latw nie jestem a tu adrian wychodzi na d****aRza bo zamienil jedna na nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rob z siebie idiotke dalej ciekawe czy bedzie Ci do smiechu ze cie palcami wytykaja skoro facet starszy. Jedno bardziej dziecinne od drugiego. Swietnie sie dobraliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Cie to obchodzi skoro zerwaliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo adrian jest nie przewidywalny, ale daje sibie z nim juz spokoj!! musze do kogos z klasy zadzwonic zeby nadrobic notatki z lekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za debilka z ciebie i w dodatku analfabeta. Ty serio chodzisz do liceum? Chyba do specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co osoba wyzej ma racje , zle to rozegralas. Trzeba bylo siedziec i czekac na jego ruch. Nie wiadomo co on opowiadal kolegom faceci lubia sie chwalic wiec tak na prawde ty i nie wiesz czy cie znaja z dobrej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pamietasz jak dzwoniliscie do jego kolegi ze skype z lozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia moze sie pogodzicie moze nie. Jesli nie to zycze znalezienia milosci i dostania sie na studia wymarzone no i matury pzredewszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×