Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Jutro z nim pogadam o tym, moze juz mu zlosc przejdzie. myslalam o takim pomysle ze jezeli poczeka kilka lat jeszcze z tym dzieckiem to potem zdecyduje sie 2 ciaze, bo on mi juz mowil ile dzieci chce miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zawsze to cos. Tylko nie ma 100% zabezpieczenia wiec trzeba sie czasem liczyc z wpadka i z 2 moze sie zrobic wieksza ilosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostu z mostu. kochanie musimy pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadki wogole moze byc !!! jak cos bedzie na rzeczy to zawsze mame moge prosic o tabletki, kochanie misiu tygrysku przystojniaku filonku mowilam i co jego te slowa bardziej nakrecaja niz otrzezwiaja do rozmowy!!! kiedys juz powiedzialam szeregowy to mu to nie pasowalo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadki wogole Nie moze byc !!! jak cos bedzie na rzeczy to zawsze mame moge prosic o tabletki, kochanie misiu tygrysku przystojniaku filonku mowilam i co jego te slowa bardziej nakrecaja niz otrzezwiaja do rozmowy!!! kiedys juz powiedzialam szeregowy to mu to nie pasowalo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian mi pisze ze ma juz dosc tej sytuacji na fb ze go to denerwoje tlumaczyc. sie, namieszalam musze cos wymyslec zeby odkrecic to wczorajsze zdjecie z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to po prostu ostrym tonen musimy pogadac i jedziesz z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostro zeby sie bal i zrozumial mnie, ale latwo nie bedzie bo on patrzy na siostre ze ona w ciazy jest i mi czasem opowiada jak jej brzuch juz urosnol i takie tam wogole to ja z chlopakiem bedziemy rodzicami chrzestnymi, moze zrobie jakas kolacje romantyczna i zaczne temat ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostro zeby sie bal i zrozumial mnie, ale latwo nie bedzie bo on patrzy na siostre ze ona w ciazy jest i mi czasem opowiada jak jej brzuch juz urosnol i takie tam wogole to ja z chlopakiem bedziemy rodzicami chrzestnymi, moze zrobie jakas kolacje romantyczna i zaczne temat ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i postanowilam kupic prezerwatywy i bede je nosic w torebce bo adrian tych co kiedys kupil niema ja niewiem co on z nimi zrobil!! wczoraj po pijaku zaczynal a jak go zapytalam czy ma prezerwatywe to mi powiedzial ze nie i nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to kup ale to nie jest moment zeby sie spieszyc z takimi rzeczami najpierw rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prezerwatywe kupie tylko dlatego zeby adrian wlozyl pezy kolejnej zabawie bez seksu, niechce zeby mnie znowu oblepil tym zabardzo sie boje ze znowu sie rozbierze do naga i bedzie probowal cos mi zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie myslalam ze taki masz zamiar. Ale chyba teraz lepiej poukladac w zwiazku a potem sie bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo powiem adrianowi ze nas nie stac na dziecko z jednej wyplaty on nie utrzyma nas!! a ja to jest z praca jak sie zajdzie w ciaze ? trzeba przez jakis czas ukrywac to zeby nie stracic czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy wersje wspolna, zabezpieczamy sie tabletkami. A rozmowy zaczelismy o dzieciach przed tabletkami i przed seksem. Ja sie strasznie balam zaufac tabletkom wiec na poczatku uzywalismy jeszcze gumek. Moj facet twierdzi ze nawet jakbysmy wpadli to damy sobie rade ale oboje nie chcemy miec dzieci na razie bo ja nie mam czasu bo studia. A ze to nasza wspolna decyzja ma byc to dajemy sobie czas i uzywamy zycia, wiesz imprezy, wczasy i tak dalej, w koncu raz sie jest mlodym a z dziecmi to nawet przez 10 lat pewnie bysmy nie mogli zostawic ich samych na dluzej. Jestesmy zgodni, nie bylo jakis dlugich rozmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz przepracowac jakis czas zeby potem miec macierzynski i wychowawczy bo inaczej siedzisz w domu bez grosza przez lata, z dzieckiem kiepsko cos znalezc. Jedni moga racowac do konca ciazy bo im zdrowie pozwala a drudzy musza isc na zwolnienie od poczatku. Tobie na razie sie takie cos woglole nie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten argument z twoim facetem nie przejdzie, z moim tez by nie przeszedl bo faceci to honorowi sa strasznie i to jakbym mu wbila noz w plecy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakos bede probowac dojsc. do porozumienia, adrian jak facet chyba poczol smak zabaw, Tez wlasnie myslalam ostatnio ze powinlam przystopowac. z tym bo adrian robi sie coraz bardziej odwazniejszy jak jestesmy w takiej sytuacji razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja niemam stalego zatrudnienia czyli zadne pieniadze nie dostane czyli mam juz cos zeby adriana zagiac. z tym utrzymaniem, o i powiem mu ze studia tez bym musiala przerwac bo niewiadomo jak zniose ciaze i co rok w plecy mialabym, co jeszcze moge mu powiedziec? wiem ze ego faceta zawsze jest wyzej niz rozum, z chlopakiem rozmowa jest taka ze ja mowie Nie a adrian Tak i w temacie dziecka mieszkania itp rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu musicie sobie mowic wszystko co myslicie, co chcecie robic, czego nie chcecie, czego sie boicie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce sie tu zbytnio ujawniac. Ekonomia. Ale zyje z dala od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ze tez adrian musi byc taki powazny juz przeciez mlody jest jest czas na zakladanie rodzin jeszcze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w jego wieku jest duzo powaznych tylko ida na kompromis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy facetow w tym samym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez by sie przydalo zeby adrian troche dalej mieszkal a nie 10 minut drogi autem do mnie a jakby dalej tobym nie miala teraztakich akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×