Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

A co mialam zrobic chcialam isc na taxi ale nawet nie wiem gdzie bylam ani tel wogole wkurzyl mnie i dzis go wywalilam. po tej kolacji bylam pewna ze jedziemy do domu do niegi bo cos w pokoju ukrywal pod kluczem a to tylko zmylka byla! powiedzialam mu ze przegiol i kilejne weejendy spedzam w domu !!! to co zrobil jest nie powazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tak samo zrobi w swieta? A przynajmniej sie dobrze bawiliscie? nie prosilas go albo nie klocilas sie z nim ze chcesz wracac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrobi bo juz po nocy z nim nigdzie nie pojade!!! nie bawilismy sie w nic wziol klucze do pokoji a tam moze nie klutnia ale ciagle mu gadalam ze beda z tego klopoty i lepiej zeby zmienil zdanie i wracamy ale on nie i nie i nie to sie wkurzylam i powiedzialam mu ze ide spac a adrian ze juz i zaczol sie podlizywac mi nie wiem co jeszcze mial w planach na tamten wieczor ale ja poszlam spac a adrian wyszedl na chwile i wrocil po15 minutach z kwiatkami a najgorsze ze wyrwal je z ogrodka przed wejsciem glupi !! myslal ze tym mnie podejdzie ale nie dalam sie!! Wieczor wogole nie udany !!! i wolalabym juz zostac u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle do mnie esy wysyla na wiekszosc nie odp mu ale pozniej dzwoni odebralam i mu powiedzialam zeby skonczyl garaz porzadkowac wkoncu i przestal tyle esow wysylac bo ja sie ucze i mnie rozprasza to przestal na godzine moze dwie a pozniej tel co robie czy dalej ucze sie mowie mu ze nie ze ide biegac z kolezanka a on odrazu ze tez chce boze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest straszne po prostu cie porwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po chuj odbierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez mu sie nie tlumacz bo sama mu sie spowiadasz z tego co robisz a potem sie dziwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sie wyda ze mamie klamalam z tym weekendem to mam dym na 100% w domu!!! a adrian napewno tez poslucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mialo byc fajnie nasza rocznica weekend a byl do d**y i to jeszcze glupie vadanie jego ze musiny zrobic cos szalonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lojalna ? a po co ? on jest niby taki? wez pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego kolega mi mowil ze adrian zaluje tego i boi sie ze go zostawie i chcial jechac do mnie ale mu odradzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kolega następny mądry już dzwonil ? niech się boi i trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kolega przynajmniej jest ok bo mu odradzil! potrzymam adriana tak na dystans z tydzien niech wie ze takie odchyly nie przejda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rob co chcesz, nie raz go trzymalas i gadalas i nic i zawsze sie ludzisz ze cos sie zmieni cos sie wyjasni a niestety przydarzy sie zawsze cos jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
to juz nie wazne bo adrian wyjezdza na kilka dni na szkolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważne bo za kilka dni on wróci a problemy nie znikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeżeli ktoś umie napisać no tak głupia to niech się nie udziela bo nic nie wnosi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pogadamy na skaypie o tym, na odleglosc, wyjasnimy sobie rozne sprawy, albo przed wyjazdem z nim pogadam jedzie w sobote pogadamy on i ja bedziemy miec czas zeby przemyslec wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba ze już się pogodziliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×