Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
my mieszkamy od siebie 25 km, teraz jestesmy chwilowo tysiace kilometrow od siebie ale widzimy sie za pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sadze zeby dojrzalosc sie objawiala tylko tym ze on chce miec dziecko. no moj tez by sie rzucal z piesciami jakby mi ktos cos zrobil, tez ma plan co chce w zyciu robic, co jakby dziecko nam wpadlo :D tez jest dojrzaly. Nie chce miec nikogo innego wiec twoj Adrian nie wchodzi w gre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, no to fajnie, tylko prezerwatyw nie zapomniec za kilka dni hehe zartuje, ja sama musze siebie pilnowac o to zabezpieczenie co adrian juz marudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uk jest przereklamowane :) nie boje sie bo nie po to jestem w zwiazku zeby go ciagle sprawdzac a on mnie. Zdrada = koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gumek nie potrzebuje, biore co do minuty , mam budzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z charakteru to on jest troche jak tatus a nie jak facet a ze mnie jest niezalezna osoba w sumie i byc moze bym tyle z nim nie wytrzymala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic sie nie stalo ja mam dystans do siebie :) a tu zawsze pisze co mysle bo taka juz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest tatusiowaty!!! tylko opiekunczy troche i moze majacy potrzeby zalozenia pelnej rodziny ale to chyba przez to ze wychowal sie bez taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i masz rację ale tym nie możesz go zawsze tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tlumacze tylko mowie moje odczucia wzgledem niego, musze isc spac bo znowu bede spiaca po 15 stej a adrian sie domysla ze na internecie siedze do pozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze adriana jakis znajomy napisal mi wiadomosc na fb czy mam ochote wybrac sie z nim do kina, Boze musze to odkrecic teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce ci nic obiecywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz to odkręcić bo nie czas na kłótnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby więcek takich związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam zdjecie sobie jak robie dziobek z ust dodam go na tablice adriana i podpisze Daj dziobka kochanie, moze to jakos da do myslenia znajomym chlopaka, jak myslicie dobry pomysl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo zrobie sobie zdjecie ale bede trzymac kartke z napisem jestem w zwiazku z tym cwaniakiem kochanym, i dodam na tablice jego moze znajomi pomysla ze nam sie znudzil monotony aplikacyjny tekst facebooka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym tego nie zrobiła. a ty rób jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Jezu moja mama jest okropna !!!!! a na fb. jeszcze nic nie dodalam kolejny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego jest okropna? co znowu sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam z adrianem o dziecku powiedzialam mu ze zdecyduje sie na 2bobasy ale za 5-6lat adrian zaczol sie smiac ze to za dlugi okres czekania i zrobie zniego staruszka tatuska, on powiedzial ze po maturze jeden maluch a za 5 lat 2 maluszkow ze mam rok do przodu to moge zaczac studia i zajsc w ciaze a jak urodze to wziasc dziekanke i nie steace lat bo wyrownam z rowiesnikami lata, wysmialam go ze niema mowy o takim planie!! No to on mi mowi ze musimy jeszcze cos wymyslic na kompromis bo jak nie to mi zmajstruje bobasa. Powiedzialam mu ze w takim razie seksu przed slubem nie bedzie i natym stanelo bo mama prosila adriana zeby pomogl bratu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzatalam z mama w garazu zeby miejsce zrobic na beble kuchenne i znalazlam rzecz ktora zrobilam z dziadkiem i tata i powiedzialam mamie zeby tego nie wyrzocala i kolezanka przyszla do mnie z notatkami to na jaka godzine poszlam a jak wrocilm to mama ta rzeCZ polamala i wrzucial do kosza !!! wkurzyla mnie tym, cos mojego wywalila a pozatym nagaduje na chlopaka a pozniej przychodzi i go prosi o pomoc jest okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gadam z nia teraz a tata tez jest na nia zly ze to polamala a adrian jest glpii ze idzie pomagac. jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co takiego nagaduje? a jak wypalilas ze seksu przed slubem nie bedzie to przeciez on Ci sie jeszcze szybciej oswiadczy. Jednak kompromisu chyba nie osiagnecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto sie niby by zajal dzieckiem jak wrocisz na studia? chyba musialabys na zaoczne wrocic bo do zlobka albo przedszkola takiego malego bobasa nie wezma jdnym slowem udupiona bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×