Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

rozne slowa jej sie wypsna pod temat adriana, ze jest zbyt wylewny mi dzis powiedzial! ze niema wstydu. ale jak sie oswiadczy to ja powiem Nie i niedojdzie do slubu i nie bedzie seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzieckiem to adrian mialby sie zajmowac jak ja wroce na studia on wogole ma pomysly ze strach powtarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto zarobi na was jak on bedzie siedzial w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama tez rozne rzeczy mowi ale nie przesadzaj znowu to tylko gadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie adriana pomysl jest straszny on mysli ze mu szef pozwoli z malym dzieckiem do pracy przychodzic, on mysli ze zrobia z tego reklame dla firmy ze jest przyjazna maciezynstwu czy cos takiego bedzie promowac dlamnie to SMIESZNE CO ON MOWI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
promowac chyba swoja glupote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzialam mu ze bede brac tabletki to sie zaczelo gadanie jego, i tata nas widzial bo adriaan mi Zebami dekolt zlapal i sie wyglupial a tata na niego co robi, chlopak mi powiedzial ze u niego bedziemy soe spotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no twoja mama ma troche racje w tym co mowila bo jak jest u was to moglby cie nie lapac ? wstydu nie ma :D a glupio ze ty mialabys chodzic non stop do niego a on do ciebie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w tych tabletkach znowu mu nie pasowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*nie lapac jak nie jest z toba sam na sam. Przeciez to wiadomo ze moga zobaczyc :) no chyba ze tobie to nie przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwracam mu uwage na takie rzeczy ale z tym lapaniem zebami to mnie zaskoczyl, udawal ze mnie gryzie po szyji i nagle w cycki polecial glowa a tata niewiem jak ale widzial. adrian niechce zebym je brala bo to prochy i ze ponich nastroje jakies mi sie zmienia i bede sie truc a pozniej trudniej zajsc w ciaze po odstawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i powiedzial ze on mi nie pozwala a jak zobaczy umnie tabletki antykoncepcyjne to wiecej do ginekologa nie pojde i ze jak mama jego albo moja beda mi dawac to mnie zabiera bez rozmowy do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym adrian chce kupic maluszkowi od kolegi takie ubranko kurtka spodnie i buciki z czapka na wystawie widzial i mi ciagle nawija ze jutro mnie zabierze do tego sklepu pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak sila cie zabierze a ty sie zgodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastroje to on ma zmienne bez tabletek :) a do ginekologa dla zdrowia trzeba chodzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla niego to chyba tylko kalendarzyk jest ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty mu mowisz / odpowiadasz na te madrosci ktore on prawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla adriana too nawet liczenie dni plodnych jest zbedne bo jak jezusek da to bede w blogoslawionym stanie, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz ze u Cb nie mozna ich wyliczyc ? nie ma szans raczej przy takich cyklach, poza tym to nie metoda a ciagly strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i prezerwatywe znalazl w domu pokazywal mi ze ma i ze bedzie ja przy sobie nosic i. chce zebym z nim zalozyla ja przy okazji kolejnej zabawy pokazuje mu ze mam pazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nigdy nie zakladalam bo mam szpony i sie balam ze przebije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze nie moge wyliczyc wiec nawet adrianowi tego nie mowie bo by tylko konbinowal czesciej z zabawami. Jak on mowi te swoje teksty to ja odwrotnie nie zgadzajac sie mowiejak naprzyklad o tych tabletkach to mu powiedzialam ze to moja sprawa czy bede czy nie brac a on moze tylko ulotke czytac w tym temacie a o ciazy i dziecku to mu powiedzialam ze moj brzuch i ja decyduje kiedy tam bedzie bobas a teraz jest czas moj na wyszumienie sie a pozniej dzieci rodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezko z nim Ci bedzie osiagnac kompromis tylko zeby Ci nie podgrzal tych tabletek bo straca wlasciwosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam juz duze pazury strasznie szybko mi rosna u stop tez mam adrian mi je ostatnio malowal ale wygladaja okropnie bo wyjechal poza paznokiec jeszcze u reki chcial ale juz nie dalam bo bym wygladala smiesznie! a taka gume to bedzie sito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie balam zawsze ze zrobie nawet minimalna dziurke ale na szczescie nie musze tego cholerstwa uzywac na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×