Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
wlozenie do piekarnika :D tabletki wygladaly normalnie a laska wpadla - moj facet to wyczytal w necie . Nie mozna ich tez trzymac na sloncu, na parapecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, gumki nie stosuje bo nie mialam sytuacji takiej zebym sie musiala zabezpieczac dodtkowo (biegunka, inne leki, wymioty, zapomnienie tabletki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no adrian chyba by mi czegos takiego nie zronil zeby w piekarniuk je trzymac zeby tylko na jego wyszlo, wszystko rozumiem ale nie cos takiego jak by mi tak zrobil to odrazu bym mu powiedziala ze malego nie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta akcje to podobno zrobila tesciowa :) bo chciala wnuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zyciu kazda decyzja niesie ryzyko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam farta tylko studiuje ta ulotke ze az znam na pamiec :) wiem co robic w razie czego i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciowa szalona dobrze ze moja taka nawiedzona nie jest !! wiem trzeba jakos poradzic. sobie. a moja mama tez zaczyna mnie podpytywac jak w zwiazku umnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja tesciowa nie wie nic o nas ani moi rodzice, o tabletkach tez wie tylko chlopak i kolezanki, mam spokoj nikt nie wtyka nosa, seksu tez niby nie uprawiamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama sie boi ty tez bys sie bala na jej miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam z. tego typu tabletkami mam zaleglosci bo naprzyklad jak ma sie goraczke czy sie duzo poci czlowiek ze stresu czy dzialaja? ciezko ocenic sytuacje kiedy moze byc cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty mowisz rodzica zexjestes sama a prawda taka ze masz kogos ! przeciez kiedys sie dowiedza o tym i napewno o seksie a jak wpadniecie to nagle rodzica powiesz ? dziwna sytuacja ja bym tak nie umiala ukrywac chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzialaja przeciez w tej sytuacji. Nie ukrywam chlopaka gdzie tak napisalam? Przeciez po 2 latach wszyscy doskonale go znaja a po sie maja wpieprzac tak jak twoi? to nie lece do nich z wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisalam ze nie wie nic o nas = nie wie co robimy bo to nie ich sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ocena sytuacji jest prosta jestes chora na grype to tabletki dzialaja , bierzesz leki = sprawdzasz czy nie ma interakcji. Masz wymioty biegunke w ciagu cztrech godzin po wzieciu bierzesz nastepna bo ta wydalilas i jest ok jesli nastenej nie wydalisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, Bo tam napisalas tak ze roznie mozna znaczenie odebrac ''nie wiedza nic o nas,, adrian mi es przyslal ze bedzie umnie za chwile bo czegos zapomnial umnie, jak on nic poza kluczykami od auta i portfelem nie mial napisalam mu ze spie i jutro zabierze to on uparty juz musi miec !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie i tu jest problem jemu nie mozna odmowic niczego albo ty nie umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem co on zostawil bo nic niee widze moze znowu tego pendrajwa A tam do pracy ma wazne pliki kurcze gdyby powiedzial to albo bym go olala a tak nie moge bo bedzie mial dym w pracy ale jak jakas p*****le zapomnial to dostanie opieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie zostanie na noc. policz sobie ile razy udało ci się odmówić a ile on postawił na swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w pracy wy to się chyba jutro widzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zostal na noc! przyjechal i powiedzial ze zapomnial mnie zabrac i chcial mnie wynies z domu na rekach do auta, ale ma pomysly. tak w pracy sie widzimy. Bylam z adrianem w sklepie i pokazal mi to ubranko dla maluszka kurcze przeciez chlopak ma podobna kurtke co ta dla malego przeciez odrazu ktos pomysli jak bedziemy na spacerku ze adrian jest tatusiem i sie podobnie ubieraja masakra wogole kolega powinien go opieprzyc. adrian ubral dzis takie spodnie lekko przylegajace na nogi cos jak rurki meskie masakra tylek wygladal na duzy mowie adrianowi zeby je przebral a on nie uparty!! wygladal jak pleyboy dziwnie sie czuje jak tak jest ubrany, wsunelam mu dlon w kieszen na tylku a on mi powiedzial ze mam na niego ochotke. przy kasie adrian prezerwatywy wybieral jezu myslalam ze spale sie ze wstydu bo baby za nami sie tak gapily i cos gadaly po cichu a chlopak mowi ze wezmie 2 opakowania to jedno w aucie zostawi boze WSTYD !!!! co one mogly pomyslec chyba ze ja z nim w aucie to robimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sprzata garaz obiecal koledze ze zrobia dzis miejsce na auto kolegi a adrian go olal bo zaraz po pracy mial wracac do domu a pojechalismy do sklepu a kolega dzwoni jak bylismy w sklepie za nim a adrian mu mowi ze najpierw ja a pozniej garaz opieprzylam chlopaka za to a pozniej mi mowi ze ma zaleglosci w pracach domowych !!! wyrzucilam go z auta zeby poszedl sprzatac a ja z malym pojde na spacerek bo spada na mnie opieka nad mim teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zostal na noc ale widze ze pomysl mial ... bez komentarza. Zamiast jezdzic tam i z powrotem to wzial by sie za robote w domu a nie potem wyskakiwal z tekstem ze ma zaleglosci no ale jak sie po sklepach z ubrankami lata to tak jest . I jeszcze pewnie to twoja wina bo sie wyprowadzilas ze on ma zaleglosci ? :D no co szykuje wieczor z gumkami :D A jesli chodzi o te gumki jak kupuje to widzisz ze ludzie w kazdym sklepie beda myslec ze cos robicie a ty liczalas na to ze wszyscy wiedza ze nic bo cie znaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a czemu nie gumki z apteki ? tylko z supermarketu ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wrocilam a umnie w domu goscie i gril kurcze !!! adrian mi wspominal ze jak z nim mieszkalam to moze pracowac w domu wiecej dlatego pewnie wziol sie za robienie kominka itp. jak tam mieszkalam chcialam zapytac ostatnio czy w aptece mozna kupic prezerwatywy ale pomyslalam ze sie wyglupie i tu nie zapytalam duzo tego w sklepach, niechce dzis sie zabawiac z adrianem i chyba mu pokrzyzuje plany i zaprosze go do mnie rodzice maja gosci to nie bede do nas czesto wpadac nie wiem jaka reakcja bedzie adriana na to,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×