Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
to niech Ci sie lepiej juz nic nie wydaje bo nie masz racji, sciskaja bo sa z grubego materialu pewnie i tyle. A nie mozecie kupic tych ktore kuz mieliscie i ktore sie sprawdzily? Na tych gumkach to pisza rozne rzeczy ze polepszaja doznania itp. mi one nic nie robia a mojemu opada w gumce wiec dla mnie to kichA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Ale te zolte to bylo jak je tylko kupowalismy na poczatku wtedy adrian sie wyglupial i nadmuchal chyba nie przymierzal ich nawet tez banan wtedy byl co ssie uczylismy wkladac, Niebieski no tak duzo jest ale Classic to on mowil, ja sie nieznam na tych gumach !!! to adrianowi ma byc dobrze w nich wiec musimy dalej probowac inne modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to próbujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Latwiej jakbym miala te tabletki na wyprobowanie chociaz ! kurcze adrian ma urodziny 13. grudnia a ten moj prezent z skokiem z spadochronem moze nie wypalic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w grudniu to snieg moze sypac no chyba ze prezent zrealizuje na wiosne dopiero. Tabletki albo bierzesz na stale i zmieniasz na inne jak ci nie pasuja a ty ciagle o probowaniu gadasz to nie cukierki dziewczyno ktore odstawiasz byle kiedy bo wpasc mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli odstawisz tabletki a przed jakies 7-9 dni odstawieniem mialas stosunek lub jakies wieksze zabawy to nie jestes zabezpieczona i moze sie odblokowac owulacja i buch. nie mozna odstawic raczej wgl chocby co sie dzialo tabletek w ciagu pierwszych 3 miesiecy . Jak ty chcesz ta probe robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Wiem ze tabletki trzeba regularnie brac ale zanim trafie na te dobre to musze probowac. nie, musze cos wymmyslic cos innego na te urodziny albo teraz w tym tygodniu wykupic lot z skokiem ale wtedy to bedzie duzo przed urodzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assuan el azabi
No to jest tak jakby 10 latka poznała kolegę 19 lat i zostali szczęśliwą parą.Czy ja wiem czy normalne,tak średnio raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Ale jak dostane tabletki to przeciez nie pojde do lozka odrazu z chlopakiem na 1 raz !! teraz tylko chce zobaczyc czy to co adrian mowi to prawda ze bede nabierac. masy i zle sie czuc czy rozdraznienie jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby cos sie dzialo takiego to trezba zmienic na inne, mi sie nic takiego nie dzieje, od tabletek sie nie tyje tylko moze byc apetyt wiekszy i jak sie je duzo to co sie dziwic. Ty na dodatek cwiczysz to wiadomo ze nic nie bedzie. A co tak mu przeszkadzaloby kilka kg wiecej u Cb? A humory to wy juz macie to sie nic nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi dobrala swietnie bez badan to tobie tym bardziej powinno wyjsc to od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
adrian woli jak jestem szczupla nie ma nic przeciwko kilku kilo, kiedys mi opowiadal jak kolegi dziewczyna zaczela brac tabletki i i co ja widzial to byla coraz grubsza coraz bardziej rosnol jej tylek i brzuch, chlopak rozmawial z kolega o jego dziewvzynie i on mu potwierdzil. a pozatym to adrian boi sie ze te tabletki to mi jakies chorobsko zrobia albo wplyna na potem na dziecko Czy plod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to widocznie ta dziewczyna glupia byla ze z tym nie poszla do lekarza i sie w lustrze nie widziala. Jezeli jestes madra i rozsadna to problem miec nie bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem ja mam czasem wzdety brzuch ale tylko troche zaraz przed okresem i czasem w cyklu ale to mialam i bez tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciazy mozesz przytyc nawet 30 i co wtedy zrobi? nie wszyscy gubia to po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Ale tabletki wywolaly uniej ze byla gruba tu o nie chodzi a ciaza to wiadomo ze przytyje. nie bede brac jak zauwaze zmiane w swoim ciele! bylam z adrianem w sklepie i chlopak wziol durex play 2opakowania! i wogole jest taki spokojny cieply zartuje jak nie adrian, a przed jego wyjsciem mi mowi ze kolega ma kawalerskie ale nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
A juz wiem czemu adrian nie idzie na kawalerskie bo kupil bilety wlasnie do kina na Dzien dobry kocham cie hehe fajnie zaskoczyl mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na to ide jutro ale to chyba kieski film bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ze chodzi o tabletki ale skoro dalej tyla i nie poszla z tym do lekarza zeby zmienil albo zlecil badania to jest gluia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Nie wiem jaka bedzie ta komedia ale fajnie ze wychodzimy razem ciesze sie bo jest troche lepiej miedzy nami ! mam wkoncu chlopaka mojego. beznadziejna baba dalej brnela w to i tyla moze nie wiedziala ze moze zmienic albo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Dostalam jeszcze od chlopaka pudelko zapakowane ale nie moge otworzyc dopiero jak wrocimy z kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak się udał wypad do kina? Co to za pudełeczko-niespodzianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Wyjscie do kina udane :) nawet bardzo adrian byl taki slodziutki, bylismy wczesniej jakies 20 minut przed seansem i czekalismy na fotelach tam sa takie miejsca przyciemnione fajna atmosferka i tam z adrianem bylam a jakas para siedziala obok tak dziwnie jacys sztywni byli i adrian mi do ucha szeptal ze to jakies robociaki i tak reka mnie obejol przez brzuch i glowe pochylil mi na szyje zaczol jeczec a ta para obok wstala i uciekla no faktycznie jacys dziwni byli wogole tylko za raczke sie trzymali jak jacys religijni bardzo wogole adrian ich zawstydzil, a jak juz weszlismy na sale wkoncu to znowu ta para byla siedziala poziom wyzej adrian sie nabijal ale wkoncu mu uwage zwrucilam i przenieslismy sie na sama gore poziomu ogladamy ogladamy i pozniej nam ucieklo polowa filmu bo zaczelismy sie soba zajmowac calowalismy sie tam i tam takie tam strasznie szybko film minol !! Pozniej wychodzac poszlismy jeszcze na dyskoteke i tak sie nam przeciagnelo ze wrocilismy dopiero przed 3 rano rodzice strasznie wsciekli dostalam opiprz, a adriana mama wyprosila ze ma wraca do siebie do domu ale stanelam za chlopakiem ze jak on nie moze to ja ide z nim jeszcze bardziej dostalam opieprz ale wkoncu adrian zostal u mnie tylko mial spac na materacu bo inaczej juz go nie wpuszcza, dopiero polozylismy sie spac o 4 jakos bo pudelko jeszcze a tam aparat taki profesjonalny i jeszcze bylo 2 dno w tym pudelku i bielizna czarno czerwona i karteczka napisana ze reszta niespodzianki jest w spodniach twojego faceta, odrazu pomyslalam ze chodzi o Tygryska jego, adrian mi mowi ze musze sprawdzic !! Ok rozpinam mu pasek guzik odchylam spodnie i nic biale bokserki a chlopak mowi smiechem pociagnij w dol smiechu duzo ale zdjelam mu te spodnie a on mial napis na bokserkach sesja zdjeciowa aaaaaaaa i jak juz wiem to ze w tej bieliznie i on tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mama mnie pyta przy chlopaku czy mam juz wybrana sukienke na studniowke i ile kosztuje a adrian oczywiscie zeby mama sie nie martwila ze on mi kupi sukienke jak wybiore masakra odrazu mu powiedzialam ze ze swoich pieniedzy kupie sobie i mam taka jedna wybrana moze wstawie tu link do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie byli religijni tylko normalni, jest duzo par ktorzy nie okazuja sobie takich czulosci przy wszytskich a ty jestes mloda i glupia bo ja nie caluje sie pol filmu a tez dzisiaj bylam . Takie pary przeszkadzaja w ogladaniu. Zachowujesz sie jak gowniara i mowisz ze jestes normalna a inni religijni wez sie nawet nie osmieszaj, myslalam ze jestes madrzejsza bo na pewno nie lepsza od innych . ZLe zdanie mam nie tylko ja o takich parach. A na miejscu twojej mamy nie bylabym taka tolerancyjna i go wywalila . Za duzo sobie pozwalasz . Ludzie cie wnet beda postrzegac jako szmate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie ty masz oczy ta sukienka jest okropna. Nawet sobie nie wyobrazam jak ty sie musisz ubierac skoro w takiej idziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu przeciesz pisalam ze sie przenieslismy na sama gore poziomu!!! nikomu nie przeszkadzalismy !! i Nie jestem zadna Szmata =!!! a sukienka to Boze na jeden raz! i nie znaczy ze jak taka wybralam to juz jestem niewiadomo jaka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sukienka rzeczywiscie brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak siedzisz na samej gorze to ludzie z kabiny musza sie gapic na ciebie i ewnie smiechy chichy mlaski itd. Zachowanie swiadczy o tobie nie sukienka. Nie masz gustu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×