Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

jezu przesadA w kinie i tak jest glosno i nawet ciche mlaski nie slychac !! a pozatym to nie zachowywalismy sie glosno zeby nie zwroci uwagi na siebie ! no to jaka sukienka bylaby dobra waszym zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam studniowke 2 lata temu i tam nie wypada isc w sukience pseudoweselnej ala wies tylko w wieczorowej albo koktajlowej a nie takie kolory sa na wieczor. Chcesz to CI moge wyslac cos odpowiedniego ale tobie i tak sie pewnie nie spodoba bo mamy inny gust i widocznie ty wiesz lepiej co wypada i gdzie. Na weselu tez mialas tandete z bazaru albo z tych dziadowskich sklepach w galeriach niby z sukienkami . Wiec jakich rad oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodyage.pl/aaab7e231d sprawdź wiek swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodze do kina co tydzien i to ze Ci sie tak wydaje to CI sie wydaje a ja wiem swoje zawsze ktos zauwzy bo w filmie nie jest caly czas noc a refrektory dziaaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to samo moge powiedziec o twoich wyborach sukienek ze sa z bazaru i tandeta! Gusta inne ty wolisz jakies ktore mniej ciala odslaniaja nie wiem jakies w stylu zakonicy. a pozatym nie musi byc taki kolor jak na zdjeciu! mam tez inna sukkienke ale jak wkleje link to tez powiecie ze beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta sukienka to tandetna wiocha :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ubieram sie jak zakonnica a odslaniam subtelniej niz ty zawsze cycki i gorset

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze przeciez kazda teraz ma widoczne piersi a ja nie chodze z calkiem odkrytymi!! !!! i nie mam glebokich dekoltow!!! normalnie sie ubieram a ta sukienka to tylko sukienka na jeden raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lampy sa na suficie, a jesli nie zna to juz poznal chociaz zawsze sie trafi jakis znajomy znajomych i was zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa 1 lesze bo jeszcze kolekcja wieczorowa i sylwestrowa nie weszla jeszcze , a video i zdjecia to pamiatka na cale zycie , studniowke sie ma 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje sklepy to stadivarius, bershka , reserved, mohito i h&m a jeszcze szukalabym czegos po mniejszych skleikach i szukala ale te sklepy w 1 kolejnosci, sukienka max do 150 zl tam znjade a to malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole do mnie nie przemawiaja te sukienki ! sa takie proste, nie wiem musze czegos jeszcze poszukac. a w bielsku bialej ja nikogo nieznam ani adrian zabardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie kupuje sukienki w listopadzie jak nowe kolekcje nie weszły. poczekaj do grudnia. a te sa po prostu seksowne i proste tak powiedział mój facet teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sukienki ta sa tylko przykłady, najlepsze cos ze zlotem, srebrem , czarne cos swiecacego , jezeli ma jakies zamki lub klamerki zlote to zlote dodatki albo czarne jezeli srebrne to srebrne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie ide na studniowke nie mam juz pojecia w co sie ubrac. adrianowi pokaze moja sukienke co tu wstawilam i te proponowane przez was mozze cos podpowie Albo mnie wkurzy i dostanie kopa w d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego klasyczne szpilki i kopertowka no chyba ze sukienka jest czarna to mozna szpilki i torebke na czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie okazuj mu tego, poczekaj do grudnia wtedy jak chcesz moge Ci zestawic pare calych zestawow i Ci pomoc. Na razie w tych skleach szalu nie ma i sama bym jeszce z tych nie wybierala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvan
sukienka na studniówkę jest okropna,zresztą nie tylko na studniówkę. Nieważne co kto odsłania ,ale jak to robi. Chodzisz do kina,ale nie na film, więc jesteś tanią komediantką. Nie pomogę ci się ubrać , bo dama to wie, a ty damą nawet nawet nie bywasz. Skąd te wnioski ? przeczytałam po "łebkach"ten żałosny wątek, skandalicznego ekshibicjonizmu głupoty mentalnej... Jakie to durne i tragiczne/ bo wcale nie śmieszne/.... Nie zdasz matury z języka polskiego na pewno ! masz problemy z ortografią, interpunkcją i składnią...Na studia się dostaniesz -tzw łopatologię stosowaną ! W głowie masz piach ....czytaj -pustynię. Ten twój facet ,jeśli istnieje jest infantylnym , śmiesznym krasnalem.../niezależnie od metryki/. Z tego związku powstanie dziwna komórka społeczna zwana rodziną patologiczną lub dysfunkcyjną,będącą na utrzymaniu podatników!!!! Dorośnij najpierw do tych 16-u lat, bo mam wrażenie,ze przeleciałam wątek niedorozwiniętej umysłowo 10 latki !!!! Jeśli będziecie mieć dzieci ,to wyrosną z nich roszczeniowi bandyci. W waszym związku nie ma miłości, nie ma szacunku / nie szanujecie się oboje, nie szanujecie rodziców/ Ktoś, kto ma poczucie własnej godności, nie obnaża się tak publicznie z każdej sekundy intymności... Z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam 2 tyg przed studniowka i dodatki tydzien przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze, że taki analfabeta chodzi do liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvan
z tej mąki chleba nie będzie ! wyjdzie zakalec i kolejni klienci CPR-u... Strach się bać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×