Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

adrian nie jest taki głupi żeby grać na duże stawki, jak mi tłumaczył to kupuje akcje początkowe takie za małe sumy i kupi ich dużo nie jedna tylko kilka akcji a później czeka aż wzrosną kilka miesięcy tak właśnie zrobił z cd project kupił za grosze a teraz już są za okrągłą sumę i rosną. mi ciągle mówi że wytrwałość procentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żarty chyba sobie robisz! nie ma nowy o oświadczeniach ! ! ! co dopiero 18 będę żaden ten rok wogóle nie ma co myśleć bo nie będzie nic takiego ! ! Ale on wie to po co mam ciągle mu i sobie niszczyć chwilę spędzane razem ? teściowa to mogłaby się nie wtrącać albo lat jej tak zależy to niech mu sama ciągle mówi że wyjadę ciekawe czy się chłopak nie wkurzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze kiedys przyznasz racje ze trzeba bylo go wczesniej oswajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale adrian to dorosły facet wie że ja mam plany i co się wiąże z końcem szkoły jak teraz zacznę to on też zacznie mnie namawiać żebym została i tak będzie albo będzie coś wymyśla znam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba masz prawo byc zla nie o to ze pracowal tylko ze znowu Ci wymyslil opieke na dzieckiem . I ze ciagle to dziecko i ten kolega tylko wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej by wiedzial ze juz nic nie wskora a tak to potem myslisz ze nie bedzie wymyslal? Zdziwisz sie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zła na niego o to że jak on jest zajęty to ja sama nie mnie nigdzie wyjść bo zaraz jego zdanie coś się mi stanie. niech teraz się o mnie postara żebym nie była zła. ale ja już mu mówiłam wcześniej że do krakowa składać będę i co wiedział i itak swoje wymyślał że mi prawo jazdy opłaci auto kupi żebym tylko do bielska poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz to moze po to chce zarobic jak najwiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja niechęć auta ani prawa z jego kieszeni! nie jestem jakąś dziewczyna która leci na kasę u faceta ! nie wiem co adrian myśli jeśli tak to zrobi mi wielką przykrość! chce mieć po prostu chłopaka i go kochać i z nim przeżywać każde chwilę nawet te najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara się teraz przez smsy mnie złamać bo tel nie odbieram napisałam mu że nie mam ochoty gadać z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co znowu tam znalazł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to co wy tam wyprawiacie? o glupie zdjecie taka wojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjechał mnie przeprosić a co jeszcze mi dokopał poznaniem że takie foto to społeczne prostytutki dają ! mogę tu dać to zdjęcie twarzy prawie nie widać a jestem w sukience i tezę za piasku i tyle co w tym jest złego nic ale adrian oczywiście widzi najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i zerwalas z nim? jak sie zakonczylo to spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpłakałam się adrian próbował się wytłumaczyć ale zaczęłam powtarzać żeby wyszedł a nie i próbował mnie przytulić i już mnie pocieszał przepraszał ale wyrzuciłam go kazałam mu się wynosić i powiedziałam że z nami koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wyszedl ? nie przeprasza cie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciał wyjść ale moja mama słyszała głosy nasze i przyszła na górę i zaczęła historyzowac że on mi coś zrobił i go pogoniła a on na zewnątrz mnie wolał, dzwonił ale tel wylacylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha,na pewno predzej czy pozniej sie pogodzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie idź sama, nie pogodziliscie się? Weź kolegę albo coś bo samej nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×