Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Koleżanka wtedy tylko prezerwatywa się zabezpieczyła a później kilka dni po na lekcji zaczęła źle się czuć i już później się dowiedziała że jest w ciąży a ten jej facet to pijak i imprezowicz ! on też mnie nie słucha zawsze mówi że wszystko będzie dobrze, chyba już bym wolała ta spirale nie było by problemu na jakiś czas i obaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spierala nie jest dla Cb, nie rodzilas to nie mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawilam małego na chwilę samego w łazience bo patrzył jak pralka pierze a on zdjol rurę z wanny która wylewa się woda i zalał całą podłogę i jeszcze siedział w tej wodzie i się papral na szczęście ta woda była z 2 plukania, mały rozrabiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jestes nieodpowiedzialna, jakby sie zatrul to bys miala za swoje. Takiego dziecka nie mozna spuscic z oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twoj facet to moglyby zamiast co inne remontowac to zrobic porzadne odwodnienie. CHyba by mnie szlag trafil jakbym miala do wanny wrzucac waz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chwila tylko była bo poszłam po jego ubrania żeby je włożyć do pralki a on siedział i patrzył! ale się nie nałykal ! tylko misia umył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest odwodnienie tylko adrian nie założyl przelaczki do węża bo pralkę kupił w poniedziałek i od niej wąż nie pasuje do starego odpływu miał kupić ale ciągle czasu nie ma, kazał mi na górze w prac ale to jest nie wygodne bo mały ma zabawki w salonie i takie bieganie jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem nic sie nie stalo ale nastepnym razem moze sie stac. WIesz ile rzeczy moze stac sie dziecku w ulamku sekundy w domu? Ja doskonale wiem, bo zajmowalam sie takimi dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rownie dobrze mogl sie nalykac zachlysnac i byc zielony jak go znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem świadoma tego wszystkiego! łatwo nie jest z dziećmi. wiem co mam zrobić jak się zachłysnie, teraz to już go mam przy sobie ale mi starszy tym więcej problemu bo on już sam wstaje na nóżki pociągając się o meble i trzeba go pilnować żeby nie przeleciał na plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbezpieczniejsze miejsce dla dziecka to kojec albo lozeczko oczywiscie dla malego dziecka i w nim zabawki ale nie takie ktore mozna polknac. DUze dzieecko moze przeleciec nawet z tego kojca. Po prostu nie zostawiaj go. I szczerze nie sadze zebys zdawala sobie sprawe ze wszytskich zagrozen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje sobie! ma basenik i tam piłki czasami w nim siedzi ale w lozeczku nie będzie siedział bo od razu w płacz teraz to tylko w salonie na podłodze się bawi jest podgrzewa więc może nawet poza dywan wychodzić i autami się bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie rzeczy które może dostać a zagrażają jemu po przenosilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze ma w zwyczaju sie czolgac pomiedzy krzesla pod stolem? uwazaj zeby go nie przygniotlo bo sie zdarza ze dzieco przewroci krzeslo. Salon i kuchnia to wylegarnia rupieci i mebli ktore moga uszkodzic dziecko. Poza tym to co jestes darmowa nianka na czas ferii? nie mialas lepszych zajec? dziwie CI sie ze nie umiesz odmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sądzicie właśnie na odwrót ja mam 25 lat a kręcę z takim chłopakiem co ma tych lat 19..Czy to tutaj nie jest za duża ta granica wieku..Chociaż ten 19latek mi się podoba i wygląda dojrzalej bo jest po prostu bardzo wysoki oraz już ma taki dość duży zarost i według mnie wygląda na te 22 czy 23 lata. To chyba tutaj nie ma problemu co Nie lubisz podróży autokarem?[url=http://lotniczapodroz.tumblr.com/]http://lotniczapodroz.tumblr.com/ Ja podróżuje samolotem! I ty zacznij! Zapraszam na mój blog!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglada dojrzalej ale zwykle gowniarz 19 lat ma siano w glowie i zapewnie nawet twoj w wieku 19 lat nie zachowywal sie az tak dojrzale. Dla mnie to byloby glupio sie spotykac z mlodszym nawet jakby nie wiadomo jak wygladal. AKurat w ta strone jest wieksza dyskryminacja jezeli w druga strone. Ludzie raczej toleruja gdy ona jest mlodsza a nie na odwrot. Po co zadajesz takie glupie pytania jak to w twojej sytuacji nic nie zmieni. Po co gdybac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 ostatnie zdania zbedne bo myslalam ze napisane przez autorke. I co myslisz ze ten 19 latek bedzie chcial powaznego zwiazku rodziny? Tacy to zazwyczaj sie chca zabawic i pochwalic starsza laska przed kolegami. - znam z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w salonie nie ma krzeseł jest kanapa i fotele a stolik jest drewniany z szklanym blatem i ma drugi blat drewniany poniżej gdzie można włożyć jakieś rzeczy i raczej mały tam pod stolik nie wchodzi. miałam ale koleżanki to się wciągnąłx w pracę ta z krakowa i jedna się z jakimś gościem wybrała na imprezę i ciągle o tym gadaka mam już dość słuchania tego na fb ! a reszta to albo się uczy albo też dorabia sobie ale jadę z adriane do zakopanego więc tak źle nie jest. właśnie wziął się do tego węża pralki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzę za chwilę do koleżanki adrian ma z małym zostać jak naprawi ten wąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ile jedziecie do tego zakopanego, ja bylam tydzien i braklo czasu na zwiedzanie. Mam tam taki pensjonat do ktorego zawsze jezdzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na 4 dni jedziemy, już mamy parę miejsc które chcemy zwiedzić i też na narty się wybrać i w niedzielę na kulig. mamy taki pokój wynajęty w domu adrian mówi że tam gospodarze są góralami i mają owce będzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam do domu a mały brudny od marchewki całą buzię rączki i sweterek a adrian się tłumaczy że są chłopy i jedzą jak dzikusy i się śmieje z małym i dalej się budzą dzieciarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile placicie za dobe? i jakie tam warunki? pokoj+lazienka+TV+internet? i pewnie sniadanie i obiadokolacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile za dobę bo adrian to płacił i zmienił ale jest podobno fajna atmosfera bo jest wspólny salon dla domowników i gospodarze zapraszają do wspólnego spędzania czasu wieczory przy kominku i opowieści góralskie coś jak normalny dom tylko wynajmujemy pokój, łazienka jest niestety wspólna dla domowników jedyny minus, internet i tv jest w cenie wynajmu. Śniadania, obiad i kolacje mamy i oferują trunki góralskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli znowu na jego koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to jest z polecenia czy tylko to co przeczytal na stronie bo takie cuda na kiju czasem wypisuja a to pozniej czasem nic z tego, fikcja tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na jego bo korzystamy z pieniędzy które razem odkładamy nie dużo dawała ale zawsze coś się uzbierało. jego siostra była z mężem w zeszłym roku i poleca nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu Zakopane nie ma sie co oszukiwac najdrozsze miejsce W Polsce. Najatnszy nocleg doba minimum 85 zl, trzeba zjesc cos w trakcie dnia na miescie - ceny kosmiczne, Sam wyjazd na Gubalowke to koszt 20 zl od osoby. Morskie oko to samo drogo, reszta tez. I mi za wypad na 5 dni wyszlo 1500zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian znowu zaczyna! chyba ma ochotę na zabawy- może da mi się z tygryskiem pobawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×