Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość Limonka17
już po pogrzebie smutno mi! wuj miał okropna pogodę padał deszcz a w grobie była woda i do tej wody trumnę włożyli ciocia bardzo płakała zresztą ja teżi większość osób, przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam zrezygnować z wizyty u fryzjera jutro a adrian mnie namówił że jednak pójdę zrobię sobie fryzurę, chłopak powiedział żebym się też ubrał a on coś w domu dla mnie przygotuje żebym ten wieczór też zapamiętalam szczególnie. kochany jest adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
W sobotę adrian mi się oświadczył ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mowilysmy CI to to nie wierzylas ze to sie zdarzy. Przyjelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caly czas mowilas ze nie przyjmiesz, a on nie bedzie sie spieszyl a tu prosze. Na pewno przyjelas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam u adriana teraz i muszę się kryć z pisaniem tu, wiem pamiętam co mówiłam ale teraz to On mnie zaskoczył z tymi oświadczeniami, nie poszłam na studiówke a adrian sam zorganizował mi wieczór zastępując imprezę kochany jest bo to wszystko zrobił tak super że nawet nie żałuję że nie poszłam na studiówke, nie chciałam tego psuć bo naprawdę włożył w przygotowania dużo siebie a jest zapracowany i tak przyjełam. tak podejrzewam że gdybym jednak była na studiówce to tam by doszło do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co u niego mieszkasz? na prawde chcesz brac slub? bo chyba nie liczysz na to ze w tym narzeczenstwie bedziesz latami? wg mnie zrobilas glupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie za wcześnie na oświadczyny?! Dziewczyno Ty masz DOPIERO 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam u adriana bo opiekuje się małym mamy teraz ferie na śląsku całe rano z dzieckie jestem później adrian wraca a za 2 godziny kolega dopiero a z adriane też chce spędzić czas i tak już mi schodzi do wieczora i zostaje u niego, jak się zajmuje dzieckie to też się uczę do matury a w środę wyjeżdżamy do zakopanego. nie chce ślubu ! adrian obiecał że narazie zostaniemy przy tym a o ślubie pomyślimy jak ułoży się wszystko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza tym przyjac je tylko dlatego ze facet sie postaral? podobno nie chcialas sie zareczac przez najblizsze pare lat? A on tez mial z tym nie wyskakiwac? jak dla mnie to blad bo teraz zamiast studia to do roboty zbierac na slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ty mu wierzysz? jestes naiwna, wiadomo ze teraz bedzie nacisk na slub i dziecko. Za wszelka cene cie chce zatrzyamc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że że wcześnie ale to że mam pierścionek nie znaczy że już muszę od razu ślub brać! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie po to sie dziecinko ludzie zareczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwo teraz wam mówić gdybyście były na moim miejscu same byscie powiedziały tak! adrian nie musiał wogóle nic robić mogłam siedzieć z nim w domu przed tv a on postanowił że zrobi mi niespodziankę a miał mało czasu bo o śmierci dowiedziałam się we wtorek Chyba a on mimo pracy znalazł czas żeby załatwić wszystko pokazał czy też udowodnił że mnie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chocby facet stanal na glowie to w twoim wieku, z brakiem kasy i nawet przed 18 to bym na pewno powiedziala nie. A twoi rodzice i tesciowa pieja z zachwytu? chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda! bo moja kuzynka już jest zręczona od ponad 2 lat i ślubu jakoś jeszcze nie planują a ja mam 17 lat czyli nie mogę brać ślubu a później też nie bo te nasze sprawy dopiero tempa nabiorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja kuzynka to nie ty, i dam sobie reke obciac ze z twoim facetem to nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 25 lat, czas jakąś 16stkę ogarnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie przejdzie u nas ale zawsze jest szansa że do ciągle do października i wyjadę na studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ty mozesz takie cos mowic? dociagne? nie rozumiesz ze zgodzilas sie wyjsc za niego i to powazna deklaracja? to nie jest juz blahy zwiazek. Wsobote stracilas cala mlodosc. WIesz co przepros, oddaj pierscionek i powiedz ze nie jestes gotowa bo nie jestes jezeli piszesz cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a reszta jak zareagowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dziadek sie ucieszyl bo zyl i oswiadczal sie w czasach gdzie ludzie sie pobierali w mlodym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chodziło mi o to że chce być z nim i rozumiem że zgodziłam się że wyjde za niego ale to wszystko nie musi się od razu dziać! może być jakiś okres kiedy to zręczeni jeszcze są przed ślubem. nie wrócę mu pierścionka bo on wie o czym mu mówiłam w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku woli przypomnienia o tym ze sie ma nie odswiadczac tez wiedzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reszta była zaskoczona r też mówią że za wcześnie się zgodziłam i taki tam koledzy adriana mu gratuluja i tam niektóre ciotki. dziadek się ucieszył bo powiedział że chce jeszcze z Panna młoda zatańczyć na weselu wnuczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lans na fb juz zrobilas? no chyba nie ma sie publicznie czym chwalic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×