Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Nie! nic nie wpisanam o tym bo mam tu rodzinę w znajomych i żałobę niechęć narazie się czymś chwalić czy cieszyć! narazie tylko rodzice wiedzą i adriana koledzy nikt więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie pomyslalas ze po zareczynach on oczekuje czegos wiecej niz dotychczas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie z***biscie miec narzeczona i nawet jej nie *****c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczę się z tym że będzie myślał o seksie czy pieszczotach i tego oczekiwał ! 18 lutego mamy rocznicę rok razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama to i tak już mnie podejrzewa że seks uprawiałam z nim i że pewnie wpadłam dlatego już zręczyny i robi mi ciągle teksty że mogłam jej powiedzieć to by mi tabele przepisala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to się weź za to jako narzeczona to już dawno powinnaś na kolanach ssac tygryska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a dziwisz się im? Może chcieli co innego cb studia a nie męża. Są w szoku i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś na pewno będziesz do ostatniej kropli spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oby tak było. Teraz marsz do ginekologa i przed kolejnymi akcjami się zabezpieczaj to i studia beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic co ludzkie nie jest mi obce. On mnie pięści jęZykiem to czemu jak mam mojemu ukochanemu nie sprawić przyjemności ? Pomysł to logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekolog mi nie da tabletek bo już mi mówiła że chce moje wyniki widzieć b.dobro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kiedy będziesz miała tę wyniki? Kiedy zamierzasz w końcu coś robić ze swoim narzeczonym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on mi nic nie robił językiem to też nie muszę jemu logiczne! jem już tyle owoców i warzyw nawet adrian od wujka załatwił mięso żebym z tym żelazem wkońcu się unormowalo bo tabletki to już nie mogę brać muszę zrobić przerwę i teraz jeść tak żeby wyniki były dobre ale ciężko to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gumki u was są niewskazane, kalendarzyk również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my często się bawimy w te nasze gry a co do tygrysa to chciałabym jeszcze raz go dotykać ale adrian teraz chce mnie a ja się boję bo po tych zabawach bokserski są u niego trochę mokre i obawiam się że coś przeniesie dz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalendarzyk to masakra już się wogóle zgubiłam z tym liczenie a gumy to adrian już się buntuje że go ściskając i nie wygodnie mu jak każe założyć mu do zabaw muszę uciekać bo adrian mnie ciągle pyta co robię na tym internecie i marudzi że chce mnie. spróbuje z nim pogadać o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak chcę się kochać? Bez gumy a tabletek nie chce pozwolić brać, gumki cisną? To czemu jaśnie pan nie kupi większych? Przecież on to robi celowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U cb się nie da nic wylicYc ! To już sama powinnaś wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama z teściowa znów coś knuja na nas! a adrian twierdzi że większych gum nie ma i każda go ściska i przez to nma mniejszy komfort z zbliżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne tylko nawet zblizenia nie bylo. to co maja mu spadac? przesadza i tyle. Wymysla preteksty zeby wgl sie nie zabezpieczac i zrobic ci dziecko. To pasuje mu do jego planow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka wpadła przy 2 razie z chłopakiem nie chce skończyć jak ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi do głowy wpadł pomysł żeby adrian usłyszał opinię innych o tym że mi się oświadczył i chce seksu bez zabezpieczenia może go coś oświeci bo teraz to nikogo nie słucha nawet swojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym sie zabezpieczala kolezanka przerywanym? jak mozna w XXI wieku wpasc? nie wiem, gdzie ona miala glowe? a on to chyba tylko penisem myslal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mu opinia innych ludzi? w tym zwiazku jest wazne tylko wasze zdanie, a ty jak nie bedziesz chciala sie dziecka dorobic i bedziesz madrze i roztropnie postepowac to nie wpadniesz. Ratuja CIe tylko te cholerne tabletki a za pare lat spirala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×