Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
moze mysli ze w gorach pierwszy raz bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ochote na codziennie, taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwie sie ze masz ochote mu cos zrobic a przez tyle czasu sama nie podeszlas, nie rozpielas spodni tylko czekasz i czekasz az on zacznie. Sama tez powinnas wychodzic z inicjatywa, faceci to uwielbiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam wyjdzie mniej tylko 4 dni i raczej na morskie oko nie pójdziemy. autem będziemy jeździć albo saniami. albo na nogach ale wiadomo na zbiera się tych kwot wydanych w trakcie wyjazdu podliczę wszystko jak wrócimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gardzę ludźmi od San i męczenia zwierząt. A te zwierzęta tam wyzysk i przykro patrzeć. PPodałam kwotę razemz paliwem dojazdem do Zakopanego i w nim. Poruszalismy się głównie na nogach bo mieszkałam 3 km od Krupówek. Więc blisko wszędZie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie w górach 1 raz w pokoju i pełno obcych za ścianą o nie! ! Raz mu już rozpiełam spodnie ale na resztę mi nie pozwolił! ale to było wcześniej teraz to wolę jak on daje znaki że chce coś bo mi jest łatwiej wtedy. ja mam wyjść x inicjatywa mówisz on niewiem spróbuje jak wróci z kuchni to pójdę do niego i zacznę całować i go rozbierać aż mi da tygryska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeśli koń się nie rusza to jego mięśnie słabna i upada na zdrowiu tak mama twierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeśli koń się nie rusza to jego mięśnie słabna i upada na zdrowiu tak mama twierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co powiesz na to do bryczek i na sanie pakuje się więcej ludzi niż można, jak jedziesz woźnica je bije, w lecie te konie szły na kolanach na morskie oko. Widziałaś takie coś? Nie dają im jeść i mało pic. Połowa jest chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam i trudno mi uwierzyć że ludzie tak potrafią zarabiać pieniądze kosztem zwierząt! może trzeba zgłosić to do wojewódzkiego weterynarza żeby miał oko na tych drani !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jest mieć wysokiego faceta czoraj adrian mnie wziął i poniósł objęła go nogami i tak się całowalismy rozpinałam mu guziki od koszuli było milutko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zglaszanie nic nie da. Wszyscy o tym wiedza juz. Nawet zmiana przepsiow nic nie dala. Niestety tak juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian się wkurzy ! wczoraj zrobił odplyw z pralki a dziś ona nie chce prac ! nabiera wody i włącza się koniec i dalej wodę ciągnie wyłączyłam ja i z gniazdka też mam nadzieję że to tylko zawieszenie programu bo jak się zepsuła to będzie źle ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyższy czas już wyjść z mniemania że można zbawić cały świat. Tyle ludzi już chciało rozwiązać tą sprawę i nic więc ty tego nie zrobisz. Nie jesteś mądrzejszy od przepisów czy obrońców praw zwierząt. A na początek to może przestać używać słów typu milutko tygrysek itp. To infantylne. Ileż można tak gadać. Masz 18 lat prawie, narzeczonego i prawie maturę na karku to czas dojrzeć Do tego albo przynajmniej udawać inteligentną. A tematem faceta to też Nie rozumiem chcesz dotykać to dotykaj a nie czekasz na przyzwolenie. A co ma seks do ludzi za ścianą ? Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do skarbonki to na pewno tyle ty dolozyLas z tego co zarobisz ze aż śmiech. Było chociaż z 500? Jak nie to szkoda ze piszesz że razem finansujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak licząc razem i myślisz że ile twojego wkładu? 200?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło o 500 twojego wkladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno nie dałam tam 500 zł ! ! nie zarabiam aż tak dużo żeby co miesiąc 100 zł dawać ! zresztą i tak na studniowke kasa przepadła i przygotowania też kosztowały. ale po maturze będę pracować na cały etat i będę dawać do skarbonki więcej niż 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze trochę oszczędności w domu to dołoże je do wyjazdu zaraz kacperka biorę włoże do sanek i pójdziemy po kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to bardzo malo zarabiasz albo duzo wydajesz. CO ty zrobilas z pieniedzmi z wakacji? A ten twoj facet tez tam zbytnio duzo nie wrzuca. Malo nazbieraliscie za tyle czasu. Za to na pewno nie oplacicie calego wyjazdu.Minimum 1000 zl. No chyba ze bedziecie oszczedzac tam. Ale jedzie sie po to chyba zeby zaszalec. Musisz pomalu zaczac odkladac chocby na zaliczki na slub ktore trzeba powplacac. Bo Ci to duzo czasu zajmie. A poza tym to wasz współlokator to kawal chama i sknera. Mial przedtem zeby mieszkac osobno i placic nianke a teraz nagle mieszka prawie za free i nawet CI zlamanego grosza nie da za opieke. Nie mowiac o tym ze glupich czekoladek nie kupi w ramach podziekowan. Znam biednych ludzi poszkodowanych przez los ale przynajmniej maja honor, tylko nie bron go zaraz. Aktualnie robisz za nianke to powinien placic normalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam x moich oszczednosci 538 zl dolacze do wyjazdu. nie moge patrzec na adriana zeby tam wrzucal same banknoty zreszta to ja tam mialam wrzucac pieniadze na utrzymanie moje. Adrian mial wydatki tez duze remonty auto i same opłaty dużo wychodzi kasy! adrian mi kupuje prezenty to nie mogę mieć pretensji że tyle kasy tam jest ważne że jest ! a kolega zarabia ile zarabia też dokłada się do opłat za dom na zakupy daje kasę a pozatym na dziecko mały rośnie też musi mu kupić ubrania pieluchy chciała mi dać pieniądze ale nie wzięłam nie chce wzbogacac się kosztem dziecka i tak ma już trudno to niech chociaż dziecku kupi zabawki ubrania żeby mały miał wszystko, a dostałam kwiatki od niego i niekiedy jak idzie na 8 do pracy to wysyła mi es że mnie powiezie do szkoły, gotuje smacznie mamy obiady w weekend i dużo pomaga w domu adrianowi przy takich męskich rzeczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam x moich oszczednosci 538 zl dolacze do wyjazdu. nie moge patrzec na adriana zeby tam wrzucal same banknoty zreszta to ja tam mialam wrzucac pieniadze na utrzymanie moje. Adrian mial wydatki tez duze remonty auto i same opłaty dużo wychodzi kasy! adrian mi kupuje prezenty to nie mogę mieć pretensji że tyle kasy tam jest ważne że jest ! a kolega zarabia ile zarabia też dokłada się do opłat za dom na zakupy daje kasę a pozatym na dziecko mały rośnie też musi mu kupić ubrania pieluchy chciała mi dać pieniądze ale nie wzięłam nie chce wzbogacac się kosztem dziecka i tak ma już trudno to niech chociaż dziecku kupi zabawki ubrania żeby mały miał wszystko, a dostałam kwiatki od niego i niekiedy jak idzie na 8 do pracy to wysyła mi es że mnie powiezie do szkoły, gotuje smacznie mamy obiady w weekend i dużo pomaga w domu adrianowi przy takich męskich rzeczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki ślub? nie planujemy na razie nic takiego! ! pierścionek na palcu nie zmusza do szybkiego ołtarza! zresztą na to trzeba mieć kasę a ja jakbym nawet zaczęła odkładać to do starości nie uciekam z tej mojej wypłaty narazie nie myślę o ślubie dopiero jak będę mieć pracę i się ustatkuje finansowo to wtedy adrian też napewno tak myśli bo sam nie dałby rady uzbierać na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kolega idzie na randkę to może wkońcu coś ruszy w jego życiu, a ja i adrian zostajemy z kacperm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet w wieku Adriana to juz na pewno ma nazbierane na wesele. Wiec bez przesady. Owszem ma wydatki ale sama mowilas ze jak nie mial dziewczyny to ponoc oszczedzal. Nie sadze zeby on chcial czekac az ty na to nazbierasz. To nierealne. Slub to inwestycja 40-50 tys. zwykle sie zwraca minimum polowa. A uzbierane trzeba miec na zaliczki i przygotowanie. Kobieto ty bedziesz miala normalna prace za 6 lat jak idziesz na dzienne. Odczeka chwile i zaraz zacznie naciskac na slub,a ty zgodzisz sie tak jak na oswiadczyny. A on i tak pewnie mysli ze rodzice CI doloza na slub. Tak jak myslal ze auto kupia. A kolega na randke idzie, jak zacznie wychodzic regularnie to juz wogole nie bedzie sie wlasnym dzieckiem zajmowal. Powinnas sobie odpoczac a tym Kacprem dzisiaj niech sie Adrianek zajmuje jak sie mu marzy rodzina to niech zapieprza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niewiem ile on ma na kącie oszczędności on fakt zbierał kasę jak był sam ale teraz jak jest ze mną to ciągle coś remontuje i auto kupił do auta jakieś rzeczy szyby przyciemnione dał pralkę kupił mi byś kupuje też, też na święta mi kasę dał więc napewno połowę już stracił z tych oszczędności a teraz zarabia 2 stanowiska 2 wypłaty ale ciągle są wydatki i napewno nie odkłada jak wcześniej. oj tam oj tam już się zajmuje dzieckiem kupił mu taki traktorek plastikowy i mały jeździ na nim. 5- 6 lat to sam raz będę starszą i odpowiedzialniejsza na takie rzeczy, rodzice chyba zawsze się dokładają do ślubu ? ? teściowa siostrze adriana się dokładała moi pewnie też tak by zrobili,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega jest świadomy że na dziecko i mam nadzieję dziewczyna z która się spotka zaakceptuje malucha słodki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×