Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Uwazam ze ma racje we wszystkim co powiedziala. A jego tekst nic ci nie mowi? Przeciez on ma plany i dyryguje. A jezeli wyskakuje z dzieckiem to to o czyms swiadczy. Tez sadze ze te oswiadczyny Ci bokiem wyjda. A boli Was ze prawde wam ktos powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Nic nas nie boli tylko nie fajnie jest jak. ktoś osądza nas r to co robimy zamiast z nami być to tylko pretensje są. no chyba faktycznie żeby wszystko zaakceptowali nas związek musi być wpadka a później ślub bo tak jak my robimy to jest źle i tylko gadanie mamy i słuchanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie przesadzacie, ciekawe co bys gadala na jej miejscu? Jakbys miala corke w wieku twoim. I nie powinno cie dziwic ich zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akceptuja zwiazek ale chca was ustrzec od zmarnowania twojego zycia. Obawiaja sie ze za 10 lat mozesz zalowac. A czasu nie cofniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda teraz jesteśmy razem i adrian się mną opiekuje odkąd mieszkam tu kupuje mi od wujka mięso żebym miała naturalne żelazo, pomaga mi we wszystkim jak jest w domu a dziś nad ranem głowa mnie bolała i z kuchni byłam a adrian później mnie wziął na ręce i zaniósł do łóżka bo to było o 4 rano kochany chwilę był i wyszedł do pracy i cały dzień dzwonił i pytal jak się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miała córkę w moim wieku i w tej sytuacji napewno bym ja wspierała i inaczej z nią rozmawiała nie tak jak teściowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prawda jest taka ze za dobrze macie i was sie pieprzy w glowach. Co ty myslisz ze inni maja jak ty? Ze corka w wieku 17 lat mieszka z chlopakiem? I ty jeszcze p********z ze nie toleruja zwiazku. Na takie rzeczy by sie malo kto zgodzil. A jezeli nie rozumiesz ze chca dla Cb dobrze to znaczy ze nie doceniasz rodzicow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym to i tak narazie nic nie planujemy z data ślubu tylko chcieliśmy żeby reakcja rodziny była inna niż jest ale na początku też tak reagowali na wieść naszego związku muszą się przyzwyczaić tylko. a za kilka dni mamy rocznicę nasz 1 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama ma do mnie zaufanie i wie że znam granicę co mi wolno a jej zdaniem jak się dziecku zabrania to ono się buntuje i z złości nie myśli co robi i na złość rodzica głupoty robi i później źle się kończy wszystko. doceniam rodziców ale też oczekuje szacunku względem naszej sytuacji. i wiem że rzadko która 17 latka ma jak ja ! ! widocznie mało trafiło na podobny tym co adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a będąc z adriand nie opuściłam się w szkole nauce ! i to jest przykłada że związek nie odbija się na obowiązkach naszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze nie kazego jest szczytem marzen facet straszy o tyle i mieszkanie, narzeczenstwo? Co ty myslisz ze kazdy marzy o takim Adrianie? Nie sadze. Wiec raczej nie na miescu jest strwierdzenie ze nie maja jak ty dlatego. Poza tym 9/10 rodzicow na takie scysje sie nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szacunku sie domagaj od rodzicow jak juz udowodnisz ze nie zrobisz glupoty zadnej. Dopiero rok a to malo czasu zeby to udwodnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek to wiek ale ważne że się dowiadujemy i że adrian jest porządny i mnie nie zmusza do seksu i czeka nie każdy facet tak by potrafił chyba. dla mnie rok to dużo to mój pierwszy związek i cieszę się nam się udało i będziemy obchodzić rok. może nie marzą o adrianie dosłownie ale napewno każda kobieta chce być bezpieczna i z chłopakiem który na cel nie chodzi mi o ślub i dzieci ale marzenia o plany, coś dz czego dąży nie tylko dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We środę po południu wyjeżdżamy do zakopanego i kacper zostaje w domu z tata kolega się obawia że mały będzie marudzil mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne cel i zabiera mi własne marzenia ... przy nim nie cczulabym się bezpiecznie. I napiera na seks i zabawy bez gumki ... każdy czeka tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawy bez gumy ale seksu nie ma i nie ma zagrożenia ! ! nie niszczy moich marzeń mam co chce. nie wiem już co myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprowadziłas mnie w wątpliwości nadal sądzę swoje ale za dużo już osób ciągle jest przeciwko nam ! idę do małego musimy się wykąpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaprzeczasz sama sobie. A zagrożenie zawsze może nastąpic jak się na cb zleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie sikał na mnie i tak zawsze jest w bokserkach raz był bez ale nic się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym to śpię z adrianę w łóżku przytulamy się i obejmujemy nogami i wogóle i nic się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sperma wiesz jakie ma ciśnienie? Nie chodzilo o sikanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
przecież nie przebije sperma bokserk! wiem że jest ciśnienie już widziałam jak wytrysk poleciał w górę! jakąś kobieta przyszła z opieki zobaczyć jak mały mieszka wogóle pytała o wszystko prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to super wam opinie wystawi jak Ciebie tam zastala. Sperma nie przebije ale przeniesc ja latwo. A rozne zabawy zwiekszaja ryzyko. Na razie moze bawicie sie niewinnie ale potem juz pewnie dojdzie do innych rzeczy moze jakies spusty na brzuch itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko byłam w domu z małym! akurat pranie w salonie składałam jak ona przyszła, myślicie że będą kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze moga byc. Nie jestescie rodzina poza tym ty jestes niepelnoletnia i mieszkasz poza swoim miejscem zamieszkania itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ta baba nie pytała mord o wiek! tylko jej powiedziałam że mam maturę w tym roku a maturę zdają pełnoletni ! ! a ja się małym opiekowałam to dobrze że jest zapewniona opieka jak pracuje! Zresztą jej powiedziałam że jestem z właścicielem tego domu zręczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciała zobaczyć jaki mały ma pokój i warunki itp. wśc****a bo zapytała ile kolega płaci za wynajem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona musi to udukomentowac, mogla zapytac nawet o umowe najmu. Dobrze ze i tak trafila sie malo wscibska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak, ale i tak jej nie powiedziałam ile płaci powiedziałam jej że ja się nie mieszkam w sprawy narzeczonego i tu ona musi zapytac taty małego osobiście. A ona jeszcze mi pytania zadawała kolega to ma przekichane że ktoś się wtrąca w życie jego masakra! a kacper uśmiechnięty i wogóle był a jego pokój jako tako czysty i dużo zabawek ma nie ma do czego się przyczepić baba ! ale zostawiła swój tel i prosiła żeby kolega do niej zadzwonił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem sama z kolega i małym w domu, A kolega chodzi w majtkach po salonie aż mi głupio ja tam byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×