Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Po prostu on bedzie kontrolowany nie raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Ci sie nie podoba ze chodzi w majtkach to idz do siebie. Przeciez malym ma sie teraz kto zajac. On przychodzi z roboty a ty powinnas isc do siebie a nie jeszcze bardziej przyzwyczajac malego. ALe ty wiesz lepiej samarytanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiedziałam z dzieckiem! w salonie tv oglądałam a ten wyszedł z lazieki w majtkach i nie siedziałam tam wyłączyłam i jestem u siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to siedź u siebie. Pomysł co by było gdyby akurat przyszedł adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian nie przyjdzie, a gdyby jednak wrócił to pewnie kolegę ustawiłby do pionu! kolega to chociaż mógłby się pomyśleć zachowywać jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w sumie nigdy nie zapomniałas wziąść spodni do łazienki lub innej cZcZęści garderoby? Albo nagle po coś wyjść? Mi się to zdarza nie paradowal przecież po mieszkaniu tylko wyszedł na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarzyło się ale wtedy się okrywam ręcznikie a on wyszedł i chodził a to różnica jest nie wrócił do lazieki chodził po kuchni i salonie i zbieral zabawki i gada i jeszcze kubek z herbata że sobą taszczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie ładnie się zachował no ale cóż prEciez nie polecisz na skargę. Zapomnij i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co dz naszych zabaw to narazie nie bawie się w sperme na brzuchu i te inne możliwości zostawiła nasienia na moim ciele! nawet nie wiem jak zmyc sperme z siebie z brzucha żeby nie dostała się do środka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie wycierasz papierem albo chusteczka i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wolę prysznic ! bo wybierając będę miała wrażenie że jednak coś z nasienia zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak najpierw trzeba to wycierać żeby nie splynelo. Ale takie zabawy to już większa sztuka i musisz mieć majtki Ale to chyba wiadome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie wiedziałam że w majtkach trzeba być ! a jaka w tym frajda dla faceta że zrobi 0m na brzuchu? Dziś wyjeżdżamy mam jedna dużą torbę spakowana i średnia chyba mi wystarczy tyle ubrań na 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maluszkowi mówię że nie będzie mnie przez kilka dni ale on nic nie rozumie i tylko mówi da da da bo bo yyy i śmieje sięale będziemy się widzieć przez skaypa wieczorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak zamierzasz byc rozebrana i dotykac sie bez zabezpieczenia? Ty jestes glupia czy udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zadnego dzwonienia przez skype do jasnej cholery jedziesz odpoczywac a nie pilnowac nieswojego dziecka przez skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam ale jak będziemy mieć wprawe w tych zabawach to nago ale teraz to nie! i nie myślę wogóle żeby na brzuchu mieć jego nasienie ! a zresztą jak przyjmuje się tabletki anty. to można bez przecież ? ! ja wiem że nie biorę tylko tak teraz pytam. chciałam kacperkowi że będziemy się widzieć mi to nie przeszkadza adrian też nie będzie robił awantur o to, cały dzień będziemy odpoczywać i się fajnie bawić a po za tym nie chce żeby mały miał tralme że mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy ty w koncu zaczniesz zajmowac sie tylko soba i swoim zwiazkiem? Jestescie w nim we dwoje a ty nawet na tym wyjezdzie nie przestaniesz cudowac? Zachowujesz sie jak matka kwoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj sie mi spuszcza na brzuch jak nie chce zeby mi sie spuszczal w srodku. Biore tabletki ale nie zawsze mam ochote zeby robil to wewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem aktywna w moim związku ! dlatego też jedziemy żeby coś razem przeżyć i zobaczyć a to że z małym chce mieć kontakt to z własnej inicjatywy nie musisz mi gadać że jestem kwoka! ! lubie kacperka i chce mieć go na skaypie. też nie będę godzinami na internecie tylko jakiś monet i adriane się zajmę napewno nudno nie będzie. aha ale nie zawsze może zdążyć żeby akurat na brzuch było a nie w środku, nie wiem jak to jest to wszystko dopiero przed nami z ta sperma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w sobotę są Walentynki! i zabieram że sobą bieliznę jedna z tych które od adriana dostałam ma też prezent i chce wino zabrać że sobą ale tak żeby on nie wiedział,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj wie kiedy sie spuszcza to i zdazy. Ale nie kazdy facet to umie wyczuc. ALe na pewno nigdy nie stosowalam ani nie zastosuje tego jako metode antykoncepcji. Bo wiadomo ze juz w plynie sa plemniki.A taka glupia nie jestem zeby ryzykowac studia. Mam prawo mowic ze zle robisz dzwoniac a ty masz prawo robic co chcesz. Tylko robisz wg mnie blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko sie znowu nie upij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem adrian napewno by nie zdążył wyjąć. nie upije się tylko trochę do kieliszka naleje nie mam zamiaru mieć ból głowy a pozatym w niedzielę po południu wracamy chyba albo wieczorem zależy jak u adriana w pracy będzie bo jak nie będzie zamówień to poniedziałek adrian będzie miał wojny to wrócimy w poniedziałek ale to jeszcze nie pewne dlatego nie pijemy dużo! a mam też dla małego prezent na 14 lutego takie serce poduszkę z nadrukiem i światełkami czerwonymi jak się naciska to świeci i gada kocham cię he he kacper będzie się cieszyć. moja mama była u mnie dziś i mały dostał od niej taka dużą piłkę z woda w środku i w niej są rybki sztuczne fajna zabawka bo jak rybka uderzy o coś to zaświeci i mały teraz ma ubaw, a przez te dni 2 moja mama będzie z małym bo ma stary urlop jeszcze do wykorzystania a w weekend jego tatuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się zbierać bo adrian wróci za 30 minut a jeszcze ladowarki muszę pozbierać do tel i laptopa i kilka innych rzeczy i coś do zjedzenia zrobić na drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam autorko wyjazd? Był w końcu ten seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można pozwolić tak młodej dziewczynie na wyjazd samej z mężczyzna starszym, gdzie są rodzice ja się pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Wyjazd był cudowny tylko zbyt szybko dni mijały ! ! bez seksu ale co noc były zabawy i pozwalamy sobie na więcej już! a w walentynki to było SUPER ale później o tym . kurcze dziś mamy rocznicę a musieliśmy przerwać plany bo jest problem z bratem kolegi upił się i jego żona z dziećmi tu unas jest, uderzył ja ! i uciekła z domu straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to super, bedziecie miec kolejnych wspolokatorow no bo gdzie oni pojda? A ferie to sie chyba skonczyly czemu nie wrocilas do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×