Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Żaden Frajer! tylko facet myślący poważnie o życiu! nie musi być jak reszta co tylko myśli o jednym i robi to z kilkoma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie ty masz dziewczyno zdanie o sobie ? skoro nazywasz sie czyjas wlasnoscia? on mysli powaznie o zyciu ale takim zyciu pod swoje dyktando jak widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sama bierzesz, przelew latwo zwrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian mi ciągle powtarza że jestem jego własnością i jak ktoś coś mi będzie próbować zrobić to go oczywiście pobije i takie inne rzeczy. ja mówiąc własność traktuje to jako związek jedno dla drogiego. jego pieniądze dałam na lokatę tak że ich nie ruszam, jak mu oddam to będzie robić znowu awanturę że nie traktuje go poważnie że jest moim facetem i jest zobowiązany mnie wspierać niezależnie jak, albo się wkury że moi rodzice go traktują jak słabego faceta co nie może zapewnic mi bytu- oczywiście to jego wymysł bo jest ambitny i niewiele facetów jest tak bardzo zaradnych jak adrian!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym tego ambicja nie nazwala tylko starodawnhym mysleniem ze tylko facet ma zapewniac byt swojej kobiecie a ona ma byc kura i rodzic kolejne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie siedzę w domu! jestem na studiach, nikt tu nie mówi o siedzeniu w domu i rodzeniv dzieci! ok jak się zdecydujemy na dziecko to wtedy będę w domu ale jak urodze to wracam do pracy nie będę siedzieć w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byl tylko przyklad jego ambicji. No chyba nie powiesz ze on by nie chcial zebys pracowala tylko dbala o dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jego zdanie to jego sprawa ale w tym ja jestem i nie widzę siebie w domu na utrzymaniu ! sory ale wolę zarobić własne pieniądze niż prosić od faceta! to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak egzamin? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Limonko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję! A jak sprawy z Adrianem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Dziękuje, ale jeszcze jazdy muszę zdać. Z Adrianem dobrze choć są chwilę że robi mi sceny zazdrości, coś zobaczy i odrazu dopowiada sobie własną wersję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co na przykład zobaczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykład nam przepadł to poszłam z znajomymi do pabu, ktoś zrobił zdjęcie i umieścił na fb i adrian to zobaczył i odrazu miałam dym że nie chodzę na zajęcia że baluje że faceci koło mnie itp. a że była tam moja koleżanka ta która adrian zawsze o wszystko że podejrzewa to znowu miałam awanturę że mam z nią się nie spotkać bo mnie ściągnie do domu, koszmar bo jestem z Adrianem w ciągłym kontakcie masa sms rozmów przez tel wide rozmów a wieczorami przez kamerki nawet nie mam chwili dłużej żeby jakieś wyjście przednim ukryć !! a on się piekli że gdzieś się spotykam i to w gronie, a i mu pisałam że nam wykład przepada a on się wypiera że nic nie dostał takiego, ja wiem na odległość można podejrzewać ale ja nie mam zamiaru zdradzać czy oszukiwać go! a on nie rozumie że dla mnie tylko on jest ważny ! może za często mu to mówię że jest ważny i ma podejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prędzej czy póżniej Ci sie znudzi ta kontrola. Ja zyje na odlegość i nie pisze ani dużo sms, ani nie dzwonie co 5 min. Mam zaufanie. A ty rozpacz w bialy dzien bo akcje urzadzil. Jak Cie niby sciagnie? Przeciez to twoje zycie i twoje studia. Ja bym na twoim miejscu wychodzila, bawila sie. A jak CIe podejrzewa to moze sam sie oglada za innymi :D A niech sie piekli kij z nim. Tylko sie nie plaszcz, nie tlumacz i nie przepraszaj bo NIE MASZ ZA CO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedział że jak go do tego zmusze dalszymi takimi zajsciami to nowy semestr już będę na innej uczelni bliżej domu, powiedział że jak będę go traktować poważnie to zgodze się na powrót i zmianę uczelni. nie tłumacze się tylko powiedziałam mu prawdę z mojej strony nic złego i nic co zaplecami nie robię ale on swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie adrian nie ogląda się za innymi kobietani! jak wracam do domu na weekend to czuje jak bardzo jest steskniony, całą uwagę mi poświęca i czas, przecież my w weekendy żyjemy tylko dla siebie, adrian bierze wolne soboty od pracy i jesteśmy razem odmawia wujkowi jak ten chce żeby mu pomógł więc napewno nie ma na oku innej kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sobie to wyobraza ? szantazem Cie zmusic do tego? Nikt kto szantazuje kogos w imie swoich korzysci nie powinien byc w zwiazku. Jak to widzisz ? gdybys miala do wyboru sie przeniesc albo zostac na tych studiach to co bys wybrala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwazam ze tylko winni sie tlumacza, jesli nic nie zrobilas to po co sie mu spowiadasz skoro i tak ma to w d***e co mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on to mówił bo był zły, może chciał mnie tylko postraszyć! wie że uczelnia to nie zabawa, ja nie zrezygnuje z uczelni tylko dlatego że nam faceta zazdrosnika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet kosztem rozstania ? jakby Cie tym straszyl ? To co dlaej zamierzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli doszło by do tego to myślę że adrian na kilka dni by się obraził niby zerwał a później znowu wracał, jestem pewna że nie zerwie ze mną ! ! znam go i wiem jak bardzo mu zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co tam? Dogadujecie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm ciężko powiedzieć, raz tak drogi nie hm adrian wyniósł wnioski z moich wyjazdow mianowicie że mało mnie zaspokoja mało uczucia i miłości od niego mam a wy weekend nie jest w stanie nadrobić tego całego tygodnia! a seks to dalej uparcie trzyma mnie do świąt ! nie rozumiem go już wogóle!! jestem zła na niego bo wstawił moje zdjęcie, to zdjęcie jest po naszej zabawie! jestem na nim uśmiechnięta i wlosy mam rozczochrane i wogóle same więcej jak to może wygladac ! ! a co adrian napisał pod fotka Moja kotka drapieżna A jego głupi koledzy wstawiaja wpisy na poziomie debilizmu ! ! brakuje żeby moi rodzice to widzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to widocznie cie cieszy ze robi z cb jakas lafirynde, taki podpis Ci odpowiada? Jakby nie odpowiadał to bys dawno to usunęła. Masz podobno hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on to k***a zwykly p***b skoro jest niby zazdrosny a chce zeby jego kobiete ogladali w sytuacjach takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że zdjęcie zniklo z fb! nie potrzeba mi kłopotów żeby jeszcze z rodzicami mieć! zdjęcie dużo nie pokazało tylko twarz i z jednej strony ramiaczko a z drogiej nie a reszta była zakryta! adrian to zrobił z zazdrości to zdjęcie dał żeby wszystko widzieli z znajomych nowych że mam faceta jego! już był zazdrosny o nich więc teraz taki coś wymyślił żeby pokazać się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×