Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Już dostałam opieprz od adriana że w damskich bokserkach chodzę a to normalne spodenki są na pasek głupi on jest ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o widzisz sama nazywasz go glupim. Wasz wyjazd sie dopiero zacznie a juz sprawdza sie to co powiedzialam. przebralas sie? jak mozna tak zyc to nie wiem i jeszcze ryzykowac ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przebralam się jestem w sypialni a adrian przyszedł i zaczol się podlizywac ale go nie chciałam powiedziałam żeby mnie zostawił i takie tam to on odrazu do tego nawiązuje co mi powiedział o spodenkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty sie i tak zazwyczaj nabierasz na takie podlizywanie chwilowe i tu piszesz jakie wielkie zmiany sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam Adrian i Wasze dziecko autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni chyba jeszcze są na wczasach. Hm ciekawe jak tam się układa im

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie a to dlatego ze wrocilismy o wiele wczesniej a to wszystko przez fochy adriana i sprawy zwiazane z tygrysem ale i nie tylko oto chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto myśli jak ja? że młoda wróci z wczasów z tak upragnionym dzieckiem, adrian napewno ja namówił na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm młoda chyba kupiła wycieczkę w biurze Alfas. he he no to adrianek ja zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może adrianek się dowiedzial o kafe i młoda teraz pozbawił internetu. Albo młoda zaszła w ciążę i się teraz boi tu wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Hej, nie nic w tym stylu co tu przepowiadacie ! wczasy były super! teraz jestem jeszcze pod wrażeniem tego urlopu naszego było mega mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak przygotowania do studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
hm tak nie bardzo, narazie powoli to wszystko idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co na to twoj Adrianek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka17
adrian jak zaczynam o studiach rozmowę to on swoje mówi albo od tematu mnie odciaga żeby tylko zrobić miał atmosferę typu całowanie przytulanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian jak zaczynam o studiach rozmowę to on swoje mówi albo od tematu mnie odciaga żeby tylko zrobić miał atmosferę typu całowanie przytulanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idziesz w koncu na te w Krakowie? doszlo do czegos w koncu miedzy wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka17
Chce do krakowa iść i tu jest problem bo adrian ciągle twierdzi że robię to co rodzice mi powiedzą i że mieszkamy razem to powienlam wybierać rozsądnie pod związek. A jeśli chodzi o seks to jeszcze nie, ale już się zbliżamy w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chcesz isc czy idziesz? jest juz wrzesien a ty dalej nie wiesz? chyba cos krecisz. A skoro trzeba wg niego wybierac pod zwiazek jak sie juz mieszka razem to chyba ma cos z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież na studia już dawno trzeba było złożyć dokumenty, a jeśli się tego nie zrobiło, to możliwość przepada z ogłoszeniem kolejnej listy rekrutacyjnej... Nie wierzę, że na jedną osobę czekają ponad miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Mam papiery w krakowie ale również byłam w bielsku zgłosiłam chęć na 2 kierunki w weekend i normalnie, boję się że jak wyjadę na 1 tydzień to adrian będzie mnie chciał przetrzymać tu więc zabezpieczam się na uczelnie w weekend. kacper też źle znosi rozstanie i wogóle, są duże problemy z kolega i małym ale nie mogę tu tego powiedzieć już! kurcze ciężko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam papiery w krakowie ale również byłam w bielsku zgłosiłam chęć na 2 kierunki w weekend i normalnie, boję się że jak wyjadę na 1 tydzień to adrian będzie mnie chciał przetrzymać tu więc zabezpieczam się na uczelnie w weekend. kacper też źle znosi rozstanie i wogóle, są duże problemy z kolega i małym ale nie mogę tu tego powiedzieć już! kurcze ciężko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabezpieczasz sie na uczelnie? Co to wgl znaczy? I czemu nie mozesz powiedziec czyzby facet to czytal? Kiedy cos w kocu Ci ruszy w tej glowie ze takie zycie to nie zycie. Bo Cie przetrzyma a co to agresor mu sie wlaczyl? Za 3 tyg albo wyjezdzasz na studia albo zostajesz i masz dalej cyrk w domu. przygarnia sie ludzi i robo caritas to jest ciezko. Czyzby knuli za twoimi plecami i nie mogli znalezc opiekunki? dobre sobie skoro siedzisz w domu od maja i ich niby uswiadamiasz ze wyjezdzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wolisz byc dziewucha z przybranym dzieckiem ktora jedyna rzecz w zyciu ktora osiagnie bedzie zwiazek i to jeszcze kariera budowana na jego podporach. Nic sama w zyciu nie zrobisz a z nimi swiata nie zawojujesz. Kacper zle znosi rozstania? Sama do tego doprowadzilas . A oni Cie biora na litosc. Jak mozesz mowic ze chłopak Cie przetrzyma? Zamknie Cie w pokoju ? Czy bedzie gadal ze sluchasz rodzicow? Bierze Cie na rozne chwyty dobry manipulant. Wyrazy wspolczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie Wie o tym kafe a ja nie mogę ujawnić tego typu poważnej sprawy bo to dla dobra małego a wierzcie że kolega postawił masz pod ścianą teraz i mamy ogromny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kolega niezaleznie od tego co zrobil i dlaczego postawil was pod sciana nie mial prawa tego robic. i co tylko przez niego nie pojdziesz na studia? A moze cos knuja z Adrianem za twoimi plecami cos udaja zeby Cie zatrzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
adrian namawia mnie na ślub, chce termin rezerwować u księdza, wczoraj byliśmy u rodziców i oczywiście on wyskoczył z tekstem że to nie jest fajne mieszkać razem bez ślubu i to przy moich rodzicach gada oczywiście powiedziałam mu że nie ma wogóle takiej opcji i że wyjeżdżam na uczelnie to on już swoje teksty mi gada i rodzica koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 2 miesięcy nie mam okresu, boję się że znów anemia wróciła! ciągle tylko praca i dom a w domu kacper i adrian nie mam czasu pobyć sama i odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale chyba w ciazy nie jestes? no a do ksiedza to sie idzie 3 miesiace przed slubem to jakas kpina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×