Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
a co ty tez sie naj***las na pocieszenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian nie chciał zemną gadać wogóle, więc wypilam trochę tego alkoholu bo wiedziałam że jak adrian zobacz że pije to się odezwie bo nie pozwala mi pić dużo, musiałam się poświęcići adrian jeszcze nie tak bardzo pijany więc udało się pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysl z upiciem godny mistrza manipulacji = Adrian. Odradzaly Ci dziewczyny tam jechac i mialy racje. Ty po prostu lubisz sie plaszczyc a potem zalic jak to masz zle. Nie robisz nic zeby bylo lepiej. Gratuluje glupoty. I co milosc kwitnie ? lepiej Ci jest ? Pewnie do czasu nastepnego poczucia krzywdy. Ciekawe co ksiaze i kiedy odwali nastepnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Ale ta kłótnia to z mojej winy była i to że adrian tak się Wkurzyl! byłam zła więc chciałam mu pograc na nerwach i na ta całą imprezę ubrałam się tak żeby adrian się denerwował ale to wszystko poszło za daleko zaczol właśnie mi robić porównania itp do czego ten strój jest podobny i takie tam ja sama się też denerwowałam i ta cała lawina słów poszła, on jest tak strasznie zazdrosny że ciągle w każdym widzi potencjalnego faceta który tylko czeka na jego mniejsze zainteresowanie mną!! po pijaku sobie wyjaśnialiśmy kilka kwesti związanych z nami i adrian się zgodził z tym że mnie kontroluje bo się boi że poznam kogoś w swoim wieku na uczelni, adrian to wogóle się otworzył i powiedział mi jak widzi nas, obiecał że będzie mi ufać i już się nie będziemy sprzeczac i tylko powiedz na kompromisy !! wsumie to nie fajne było bo chciałam iść na imprezę bez mojego faceta a on mnie zawsze bierze na każda imprezę czy do kolegów a ja się nie fear zachowałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mogl isc z Tb co za problem ? A przyznaj ile razy juz miala byc poprawa i kompromisy ? ? ? co mam przeszukac watek i wkleic linki ? po kazdej waszej klotni jest obietnica poprawy. Pojechal sobie do domu to jego problem. A ty rzeczywiscie sie ubierasz jak d***** ze musi az isc lawina slow ? u Was wszystkie poprawy to rzucanie slow na wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Nie uciekam się jak d****a! w tamtej sytuacji chciałam go wkurzyc .!! dlatego się ubralam tak a nie inaczej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że kilka razy już miała być poprawa ale ja też dodaje oliwy do ognia więc też jestem w części odpowiedzialna, ale teraz to ja się zmienię i będę więcej z adrianem rozmawiać niż tupac nogą jak coś on będzie uważać za źle z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że kilka razy już miała być poprawa ale ja też dodaje oliwy do ognia więc też jestem w części odpowiedzialna, ale teraz to ja się zmienię i będę więcej z adrianem rozmawiać niż tupac nogą jak coś on będzie uważać za źle z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli teraz to ty sie masz zmieniac a on co ? nie musi pracowac nad soba? no pewnie ze nie bo jest okazem dobroci i szlachetności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam nad tym dlaczego ciągle są kłótnie u nas i wychodzę z takim wnioskiem że jeżeli zgodziłam się na związek i narzeczenstwo z dużo starszym chłopakiem to muszę też dorosnac stać się odpowiedzialna itp. hm adrian też musi się zmienić i to obiecał że będzie bardziej wyrozumiały dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzanie sie na cos takiego w twoim wieku uwazam za blad. Ale to juz nieistotne. To on nie wykazal sie dojrzaloscia i wyrozumialoscia proponujac Ci slub, mieszkanie razem a co najgorsze dzieci. Nie dal Ci szansy i czasu zebys powoli mogla razem z nim wchodzic na kolejny etap zwiazku. Co wydaje sie celowym zamierzeniem - specjalnie dziala szybko zebys nie miala czasu sie zastanawiac co jest dla Cb dobre. Uwierzylas mu i ufalas a on przejal kontrole. Chcial zebys w rok lub dwa stala sie taka dorosla jak on za ostatnie 8 lat. Owszem musisz zachowywac sie jak dorosla i odpowiedzialnie jak chcesz cos osiagnac. Dlatego dziwi mnie ze kolejny raz liczysz na jego wyrozumialosc. Kazdy jest kowalem swojego losu. Czemu tak nagle Cie ciagnie do seksu pomimo ze wiesz do czego jest zdolny i co chce od Cb? Dla mnie to manipulator. Nie rozumiem dlaczego chcesz sie zmienic i przekreslic cala mlodosc tylko dlatego ze wydaje Ci sie ze odpowiedzialnosc i dojrzalosc i starszy chlopak wymaga od Cb niechodzenia na imprezy, sluchania go itd. Nie na tym odpowiedzialność i dorosłość polega !!! Mylisz pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jezeli piszesz tu prawde i opisujesz rzeczywistosc to jako osoba bezstronna i patrzaca z boku stwierdzam ze te klotnie w wiekszosci wynikaja z jego zaborczosci, nierealnych pomyslow, zgapiania od innych (chec dziecka bo siostra ma, chce slub bo ktos tam bierze), nie zyje wlasnym zyciem tylko takim zaplanowanym od A do Z w wyobrazni, nie liczenia sie z twoim zdaniem i potrzebami, mierzenia wszystkich facetow jako zwierzat, swoja matka, a co najgorsze liczenia sie z opinia innych ludzi a nie twoja. Facet 26 lat zwierza sie matce ktora dzwoni do Cb ? no kurde mnie przez 4 lata tesciowa nie j***la przez telefon ani raz. A ty sie z nim klocisz i reagujesz obronnie. Sama sie gubisz i nie wiesz co masz robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kompromis też będzie tylko jak będę. chciała wyjść na imprezę to będę adriana zabierać, będę z nim wszystko konsultować a adrian też obiecał że będzie otwarty na moje propozycje. do seksu mnie już nie ciągnie ! nie chce tego wcześniej hm chyba hormony działały ale teraz się uspokoiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciaglo Cie bo Ci sie wydawalo ze bedziesz dorosla, ze kolezanki to robia to ty tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym dla Cb jest doroslosc i odpowiedzialnosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorosłość to odpowiedzialność za siebie i innych, podejmowanie decyzji, odrzucenie beztroskiego życia, wspólne plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy chciałam tego ale dobrze że adrian niechciał i do niczego nie doszło ! inny by facet by się nie zastanawiał tylko zrobił to jak kobieta chce a adrian mimo że ma tam marzenia o dziecku to jednak mnie trzymał żeby jednak jeszcze zaczekać, tak że mój facet nie jest taki zły jak go oceniacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy chciałam tego ale dobrze że adrian niechciał i do niczego nie doszło ! inny by facet by się nie zastanawiał tylko zrobił to jak kobieta chce a adrian mimo że ma tam marzenia o dziecku to jednak mnie trzymał żeby jednak jeszcze zaczekać, tak że mój facet nie jest taki zły jak go oceniacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne inni faceci to zwierzeta, twoj swiety. Nie znasz innych bo to twoj pierwszy to nie oceniaj innych przez ten pryzmat. Robisz sie juz jak twoj facet on tez mysli ze po klubach itd faceci to zwierzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oceniamy twojego faceta po tym co o nim tu piszesz to widocznie podswiadomie cb pewnego jego cechy tez bola skoro cos Cie denerwuje i tu to opisujesz. WIec nie jest w zupelnosci ogarniety i dorosly. WIek tu nie gra roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dlatego że opisuje tu źle rzeczy które się przytrafiaja nam ! ale na ogół to adrian jest bardzo czuły wrażliwy romantyczny i wiele innych cech ma! gdybym może przedstawiła go takim jak jest na codzień to zmieniłybyscie zdanie o nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O a na andrzejki już z adrianem doszłam do kompromisu i jest co ja chciałam i co adrian i dorzucamy jeszcze nasza propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauwazam tylko znowu ze zaczynasz sie twoje bledne kolo: najpierw wojna potem przeprosiny a potem go tu zawsze bronisz. Z autopsji tylko powiem tyle ani nie wiesz co to odpowiedzialność ani co to doroslosc. On tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda! od teraz już nie będzie kłótni ani nic w tym stylu! adriana nie bronie tylko chciałam wyprostowac że nie jest tylko zły! ale ok nie będę pisać że będzie poprawa tylko same zobaczycie że będzie unas już wszystko dobrze a teraz jest taki okres że szykują się różne imprezę święta więc ten czas będzie dla mnie i adriana testem dorosłość i partnerstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje bedzie testem. W tamtym roku o ile dobrze pamietam chcial cie porwac i spedzic swieta tylko z tb :D ciekawe czy w tym roku zechce zrobic cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dalej twierdze ze nie wiecie co to doroslosc ani odpowiedzialnosc! a ty myslisz ze to o klotnie chodzi ? no to widocznie nie masz pojecia co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamten rok to był dla nas początek związku i wogóle chcieliśmy jak najwięcej czasu być razem dlatego adrian wyszedł z takim pomysłem porwania w tym będzie inaczej i będziemy święta spędzać razem u adriana w domu rodzice nie wiedzą jeszcze ale napewno będą źli ale wkońcu trzeba wejść w dorosłe życie i urządzać święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko da sie pogodzic jak sie chce, a co to musicie sie izolowac od wszystkich i spedzac swieta we dwoje? swieta sa dla calej rodziny i jak sie chce to mozna tak zorganizowac ze wszyscy beda zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my chcemy razem te święta zorganizować, mamy dom jesteśmy razem to dlaczego nie zrobić świąt u siebie i tak tam mieszkamy razem, a rodzinę możemy odwiedzić w święta ale kolację wigilijną spędzimy u adriana wkońcu przed mną jest dorosłe poważne zadanie jak i przed adrianem, dorosłe podejście do organizacji świąt udekorowania domu prezenty, a i mały kacper będzie z kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz weekend andrzejki wracam do domu muszę tylko coś wymyślić przed adrianem żeby połączyć nasze plany co do tego dnia, ale będzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×