Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość Taka jest prawda poczwary
Te nastolatki to totalne debilki taka prawda :classic_cool: wszystkie zawsze myślą że mają z 16 lat to są już dorosłe i wszystko mogą :classic_cool::D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdę do ginekologa tylko się umowie i będę chciała tabletki, hm z tym ślubem to koszmar mam nadzieję że kilka dni znowu będzie męczyć i da spokój. muszę mu prezent kupić dziś w krakowie bo wieczorem wracam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zebys potem nie miala zmartwien po weekendzie to mysl w jego trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mija weekend? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
U nas dobrze, nawet lepiej niz dobrze, fajnie sie wkoncu z adrianem dogaduje chyba znalezlismy w naszym zwiazku punkt kompromisu! 0 awantur!! Super! Adrian zrobil sie bardziej wrazliwy i ufa mi, torby jest naprawde dobrze! Mikolajki byly takim testem, ktory swietnie wyszedl mimo wpadki! Teraz tylko prezent na urodziny i mala impreze szykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To swietnie, mam nadzieje, ze zmiana nie jest chwilowa i bedzie wam juz dobrze razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Jest dobrze, adrian jest spokojniejsz gdy rozmawiamy to jest wesoły, mniej jest zazdrosny nie wypytuje mnie o innych facetów czy kolegów, rozmawiamy i każde z nas szczerze teraz mówi co czuje na dany temat i ewentualnie dochodzimy do kompromisu albo jedno ustępuje tylko wtedy gdy jesteśmy w kontakcie mimo sytuacji i osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko teraz problem bo jego koledzy do mnie piszą czy będę robić adrian imprezę urodzinowa, bo oni chcą wpaść albo wyjść na miasto się zabawić a ja właśnie chce tylko z adrianem być i już im pisałam że jak chcą inspirować na urodzinach adriana to muszą poczekać do następnego weekendu to oczywiście się nie zgadzają. a jak wyjde na ta imprezę z adrianem i jego znajomymi to panowie będą pić i adrian będzie pijany i nici później z moich starań. teraz właśnie myślę czy może adriana tu do krakowa zwabic i wynająć jakiś pokój i tam zorganizować urodziny mu zdala od znajomych i rodziny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piedole nie wierze w to co czytam dziewczyno ? Nie zgodze sie z kims kto napisal wczesniej ze ta cala limonka zachowuje sue jak nastolatka. Uwierzcie mi ze nastolatki sa bardziej madrzejsze. Ona zachowuje sie jak 10 latka przeciez to jest prowo na bank. Ludzie mamy 21 wiek a ona mysli ze po jakis zabawach juz na drugi dzien jej bedzie nie dobze i zadaje pytanie na kafe czy to mozliwe ze jest w ciazy hehe a Wy jej odpowiadacie zeby sie nie przejmowala ze na pewno nie jest w ciazy. Puknin sie w leb dziewczyno ty jeazcze rok temu nazywalas oenisa swojego chlopaka tygryskiem mowilas zw sie go brzydzisz i ze sperma co to jest sperma ? Twoj chlopak nie chce tabletek bo co? TY chcesz wiec bierzesz. Nie wiesz kochana co Cie czeka za 20 lata b3dziesz siedziec na wsi zapierdalac przy trojce dzieciakow przy garach na poli a Twoj chlopak bedzie lezal rozjebany w fotelu z piwem. Ja wiem zs on terws jest kochany mily czuly no i ma kase samochod dom i to Ci imponuje? Bo ma wlqsny dm w ktorym mozecie zapraszac znajonych gotowac razem przygotowywac swieta, szkoda ze nke placisz za twn dom. Poszlas na gotowe. TWOJE rowiesniczki TAK NIE MAJA. ONE dalej mieszkaja u rodzicow Ty u faceta i czujesz sie lepiej. Jestes taka "dorosla" dziwne na maksa jest to ze ten Twoj chlopak nie ma nikogo i nigdy wsumie nie mial nikogo na dluzej. MADRE KOBIETY od nieg uciekaja jak najdalej. Po co Ci te studia? I tak Ci sie nie przydadza do niczego bo Ty cale zycie spedzisz tylko przy jego boku w cieniu. Nie jestes madra (inteligentna moze) nie znam Cie. Nie jestes madra i jestes w 100% zalezna od niego. Nie mowie ze masz go odtracic skoro go kochasz przeciez i tak zrobisz jak zechcesz. Nic mi do tego. On gdyby nie Ty zostal by starym kawalerem tego jestem akurat pewna na 100 % zadna kobieta nie chce zeby facet jej wybieral studia ubrania towarzystwo i wiele inmuch rzeczy jakie wynieral Ci on. Facet z klasa pomoze swojej kobiecie zrealizowac marzenie o studiach lepszej pracy w przyszlosci. Bedzie ja wpieral w jej planach. I na odwrot. To dziala w dwie strony. W zwiazku liczy sie zaufanie. On Tobie nie ufa. Ty nie ufasz jemu. I ja jestwm pewne ze tak bedziecie ze soba ale kiedys zadasz sobie pytanie. Co ja zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heheh i nie chce pozac. A moze cos wiecej powiesz? Ustosunkij sie jakos do mojej wypowedzi. Jest c**a. Do mezczyzny mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka17
Adrian jest dobrym facetem bardzo dba o dom i o to zeby niczego nie brakowalo w nim w porownaniu z innymi mezczyznami to adrian jest o wiele lepszy, moze i czasem zbytnio to dba i przesadza ale i tak go bardzo kocam! Nie jestem zalezna od niego jego pieniadze ktore mi przelewa na konto zostawiam juz tego troche jest ale przynajmniej bedzie mial na czarna godzine jesli taka bedzie, adrian bardzo sie stara o to by zalozyc rodzine ale w jego eieku to normalne a pozatym to bedzie super. Ojcem i wogole!! I wcale ze mnie nie zamknie. Domu po slubie bo juz mi wykupil kurs jezykowy w wakacje takze chce i wspiera mmnie w zyciu a teraz jak jestem na uczelni to ciagle mnie pyta czy sie ucze do egzaminow jest bardzo zainteresowany i wcale mi nic nie zabrania dochodzimy do kompromisu i wszystko jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Chyba e te swieta wkoncu z adrianem zrobie cos wiecej i dziwnie sie czuje z ta mysla czuje ze strace cos cennego dziwne mysli przychodza mi do glowy przez to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz zyskac cos cenniejszego - dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Bardzo smieszne haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwe przede wszystkim. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Zebys ty tylko nie zaszla w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja to nie zajde bo sie zabezpieczam od X lat a twoj nie chce sie zabezpieczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak juz sie boje i stresuje na sama mysl ze zrobie ten pierwszy raz a ty mmnie jeszcze dobijaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie nie dobijaj biednej dziewczyny. Ja dobijac moze tylko Adrian hehehehe Zal bo inaczej nie powiem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro sie boisz i tak bardzo stresujesz - nie rob tego nie jestes gotowa skoro masz jakiekolwiek watpliwosci - nie rob tego nie jestes gotowa jeśli nie jestes gotowa na konsekwencje - tez tego nie rob nie masz zaufania do formy zabezpieczenia - nie rob tego Stres tylko spowoduje ze wam nie wyjdzie, a jak sobie pomozesz alkoholem to znajac twoje poczynania wczesniejsze to sie wgl nie zabezpieczysz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, "zrobilas ten pierwszy raz"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafie sama sobbie odpowiedziec dlaczego tak trudno mi stracic dziewictwo ! Cigke mysle ze strace cos i wszystko sie totalnie zmieni juz nie bedzie tak jak jest teraz, nie wiem moze faktycznie musze sie napic czegos procentowego zeby sie zlamac i nie myslec tyle wokol tego co zrobie zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkohol nic Ci nie pomoze a tylko zaszkodzi. Bo potem Ci calkiem moze rozum odebrac i jeszcze wpadniesz. Widocznie ten strach stanowi ze masz nie jestes gotowa. To trudno przeciez nie musisz juz natychmiast tego zrobic. A zmieni to sie to ze jak juz stracisz to dziewictwo i odczekacie az sie wszystko wygoi to bedziecie to robic zapewne codziennie, przezyjesz pewnie pare razy histerie ze mozesz wpasc i tyle. Na pewno Tb nie bedzie tak rozowo jak twojemu facetowi. Nie bedziesz miala orgazmu moze nawet przez kilkadziesiat stosunkow. WIem to po sobie. Ale poza tym to nic szczegolnego sie nie dzieje. Wydaje mi sie ze bardziej Cie paralizuje strach podswiadomy przed ciaza ze moze Ci wszystko zmienic w zyciu i pogmatwac plany. Bo dziwi mnie twoj strach przed utrata czegos cennego - jestes podobno pewna swojego Adriana ze to facet na cale zycie skoro przyjelas pierscionek to wiec to czy to zrobisz z mezem czy narzeczonym nie robi Ci roznicy. No chyba ze nie jestes pewna juz niczego? No chyba ze twoj facet kreuje dziewictwo jako cos cennego i waznego abys ty w to uwierzyla i bron boze go nie zdradzila ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy "wszystko sie wygoi"? Pierwszy raz to według was wszystkich jakaś rzeź? :D bez przesady, zazwyczaj błona dziewicza nie jest specjalnie mocna i pierwszy raz nie boli tak bardzo. Zreszta przypisujecie temu zbyt wielkie znaczenie, dziewictwo nie jest czymś bardzo wspaniałym, w moim życiu nic sie nie zmieniło po pierwszym razie. Nadal jestem ta sama osoba. Zeby kawałek błonki decydował o waszej tożsamości... Macie jakieś zaburzone postrzeganie własnej wartości, czy cos? Zreszta moj pierwszy raz nie był niczym szczególnym, stało sie to naturalnie, ale nie odczuwam jakichs silnych emocji, gdy o nim mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Adrian nie mowi mi nic o dzziewictwie istotnego, mowil tylko ze dziewczyny traca to coraz czesciej i z byle kim i malo takivh dziewczyn ktore sa przed pierwszym razem. Wiem ze roznicy niema czy zrobie to terz z adrianem czy po slubie tylko bojecsie ze im dluzej tym mi truxdniej bedzie! Jestem pewna adriana kocham go i jest miedzy nami dobrze nasze zabawy w lozku sa super niema zadnych etapow ze nie zrobie czegos ! I tak bylo przez swieta jestesmy razem dochodzi do bliskosci do zabawy a kiedy mamy to zrobic nasz pierwszy raz to sie blokuje adrian mnie pociesza upewnia ze bedzie delikatny,powoli wchodzil a jak cos to przerwie, ale oczywiscie ja NIE adrian mi tylko mowi ze jak bede gotowa to wtedy sie postara my. Przeciez to glupie mam faceta spimy ze soba a ja nie potrafie mu okazac mojej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×