Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poznań czy Kraków

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam do Was pytanie. Lepiej wyprowadzić sie do Poznania czy Krakowa? Co sądzicie o tych miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu centusie i tu centusie .Wybierz Poznań .Mniej patologii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznań, Kraków to nożownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra a powiedzcie mi jeszcze jesli mozecie jakie osiedla byłyby dla mnie najlepsze. Chodzi mi to o to zeby było to najlepiej blokowisko zeby blisko był jakiś park i blisko do centrum. Z góry dzięki. Aha i jeszcze poznań jest podzielony na 5 dzielnic czy więcej? bo na niektórych mapach jest 5 na innych więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakow ma piekna Starówkę
Chyba najbliżej do centrum z Rataj. A Ty na studia, czy do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakow ma piekna Starówkę
Tu masz wszystkie dzielnice, ale te zewnętrzne to juz daleko od centrum http://pl.wikipedia.org/wiki/Podzia%C5%82_administracyjny_Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakow ma piekna Starówkę
Solacz, Winogrady, Grunwald, Jeżyce, Ogrody, Wilda, Dębiec tez moglby byc. Wszystko zależy od tego, dokad chcesz dojeżdżać :D jeśli na studia, to tez zależy od wydzialu, bo w ciągu ostatnich lat wybudowano nowe siedziby Politechniki i te są na pograniczu miasta, na Morasku... ale fikologie to w samym centrum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakow ma piekna Starówkę
Filologie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraków nie ma starówki tylko Rynek Starego Miasta... Bosz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do pracy :) na studia narazie nie chce mi sie iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to masz oferty sprzątanie kibli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uhu ja dziekuje za takie oferty sprzątania kibli :) Widziałem oferty pracy nawet za 2,5 tysiąca po liceum/technikum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakow ma piekna Starówkę
Powyżej haslo slownikowe, bo najwidoczniej ktoś tu nie zna pojęcia synonimu :P a do autora tematu - najpierw znajdz prace, bo nie wiem dlaczego chcesz szukać lokum w centrum, skoro nie wiesz dokąd bedzies dojeżdżać do nowej pracy??? Moze sie okazać, ze najlepiej będzie zamieszkać na pograniczu miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale boje sie ze pogranicze szybko mi sie znudzi :) bo chciałbym czasem w piatek wieczorkiem wyjśc na miasto albo na osiedle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale boje sie ze pogranicze szybko mi sie znudzi :) bo chciałbym czasem w piatek wieczorkiem wyjśc na miasto albo na osiedle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakow ma piekna Starówkę
Co za problem? Poznań to nie Warszawa, Stary Rynek to knajpa na knajpie, a taksówką dojedziesz wszędzie. Z resztą miejskimi środkami komunikacji rowniez, linie nocne tez sie niezle spisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha dzięki :) To by było tyle w temacie jeszcze raz wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starówkę to ma Warszawa, Kraków ma Stare Miasto i każdy krakus to wie! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako Poznanianka nie polecam Poznania. Ostatnio marnie tu u nas z pracą. Same śmieciówy za minimalną i praca na czarno. Kraków nie mam pojęcia, ale ponoć we Wrocławiu jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×